Добър автотенекиджия в Пловдив ?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
juli76
Мнения: 162
Регистриран на: Вто 25 окт 2005 22:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Добър автотенекиджия в Пловдив ?

Мнениеот juli76 » Вто 21 авг 2007 7:59


Трябва ми добър майстор тенекиджия в Пловдив или близо до града става въпрос за качествено изкърпване на един автомобил преди предстоящо боядисване.




Потребителски аватар
dxd
Мнения: 1174
Регистриран на: Съб 11 фев 2006 11:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Мнениеот dxd » Вто 21 авг 2007 9:07


Преди Лукойла на Захарна Фабрика в дясно свиваш/то в няма как в ляво mhihi /,за да влезнеш в квартала и първата в ляво,която е на 50м след като си свил/има веднага при влизането ти в квартала възможнжст за десен или ляв завой,но ги пропускаш/ след това,продължаваш по нея 20м и тя свършва и в дясно на тебе е тенекеджията до линията :wink: Много ама много добър е-щом кара Орлите след негова интервенция да не гният повече mhihi mhihi няма какво повече да пиша :wink:


Потребителски аватар
joser
Мнения: 1492
Регистриран на: Съб 20 май 2006 17:54
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот joser » Вто 21 авг 2007 17:31


а след като си направил десен завой преди лукойла, т.е. след светофара на Захарната, след 50-60м. по улицата вляво има две много добри сервизчета (в гаражи са, подминаваш първия преди тях), ако ти се наложи нещо спец. по колата(търсиш Дидо). а и тенекеджията, който ти препоръчват по-горе е добър.


derovalf
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 05 фев 2024 21:11
Автомобил:
Двигател:

Re: Добър автотенекиджия в Пловдив ?

Мнениеот derovalf » Пон 05 фев 2024 21:23


Здравейте,извинявам се че повдигам стара тема,но попаднах на тази от гугъл.Предложете някой читав авто-тенекеджия в или около Пловдив?Ако не е баш от града,а в региона на едни 30-40км наоколо-също не е проблем.
В смисъл-който работи здраво,качествено,има усет кое как да го направи и не пести от материали.И не на последно място-като идеш при него да не е все едно отиваш на аудиенция при Папата-обади ми се след 20дена дали се е поосвободило че сега съм много зает,после като най-сетне те приеме ти каже че ще стане за 2дена,пък то отлежава 20дни докато въобще я подхване,после още 10дена я прави и накрая излезе че си е оставил ръчичките...Че ми е писнало от такива.
Става въпрос за кърпене на спукани греди на микробус.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kamaza11 и 22 госта