Некъдърниците от Сервиз ЮВИ Русе

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
vencivd
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 11 окт 2013 9:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Некъдърниците от Сервиз ЮВИ Русе

Мнениеот vencivd » Пет 09 окт 2015 18:59


Другото което не мога да проумея е защо са ме таксували за антифриз(30 лева) при положение че нито съм искал нито нищо.Те много добре го знаят това. По принцип като се прави такъв тип ремонт би трябвало да се предположи, че антифриза ще изтече и преди започване на ремонта да се източи в даден съд и след това да си ми го върнат обратно. Незнам какво е станало, но са си ме таксували без проблем :thumb_down :thumb_down
Ако може да каже някой ????




vencivd
Мнения: 18
Регистриран на: Пет 11 окт 2013 9:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Некъдърниците от Сервиз ЮВИ Русе

Мнениеот vencivd » Пет 09 окт 2015 19:03


За зареждането си имах проблем, беше под 13V, след ремонта зарежда на 14,3. За това поне няма грешка. Оправили са го...


Liminat
Мнения: 425
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Некъдърниците от Сервиз ЮВИ Русе

Мнениеот Liminat » Пет 09 окт 2015 19:46


VRPerformance написа:С газови уредби не се занимаваме,това не е нормалното гориво с което е излязла колата и които ти е монтирал уредбата да ти оправи и маркучите!

Не се наемам да съдя кой крив, кой прав в цялата тая история, но това горе се казва още при влизането на колата в сервиза и който има здрави гащи да си остави колата, я оставя.


Потребителски аватар
redivo
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 20 юни 2006 14:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Некъдърниците от Сервиз ЮВИ Русе

Мнениеот redivo » Сря 14 дек 2016 20:10


Ремонт на стартер на Голф 2, 1.3 ...1986год...в случаят са сменени двете месингови втулки и бендикс, информация от служителката. 110 лева....Не знам що за майстори сте, но явно като хора нищо не струвате...не се чудете защо вратата ви все по-рядко се отваря. Цената на бендикса е 16-20 лв. в зависимост от фирмата, двете втулки са около 10 лв.(най-скъпите), 30 лв.....за надценка за труд от близо 300% на доста места биха ви били или ....., това не е Q7 или Каен, проста голфета....вярно е че на този свят само глупците са повече от китайците...но от Варна повече клиенти не чакайте....


madjo_74
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 25 ное 2015 10:33
Автомобил:
Двигател:

Re: Некъдърниците от Сервиз ЮВИ Русе

Мнениеот madjo_74 » Нед 21 апр 2019 19:45


Абсолютни чакали.
АВТОСЕРВИЗ ЮВИ
Русе ул. Тетово 7 :thumb_down


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Некъдърниците от Сервиз ЮВИ Русе

Мнениеот °niksi° » Нед 21 апр 2019 22:07


redivo написа: проста голфета....

И с какво това, че е проста голфета го прави различен от другите. Дали правиш кола за 500 лв или за 50000 лв. труда си е труд, времето е време.
Колко е според вас свалянето и качването на сраттер на 1.3 мотор, а разглобяването и сглобяването след това. Също така какъв е тоя бендикс за 16 лв. И не на последно място колко от вас са сменявали втулката в скоростната кутия на 1.3 мотор при не свалена кутия.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта