Сервиз ДИЗЕЛОР (Брик Индъстри ООД) - измамници!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
milen_tsonchev
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 02 ное 2015 12:43
Автомобил:
Двигател:

Сервиз ДИЗЕЛОР (Брик Индъстри ООД) - измамници!

Мнениеот milen_tsonchev » Нед 15 ное 2015 19:57


Здравейте, от Търново съм и искам да подам сигнал за некоректен сервиз , от който бях измамен.Колата е VW BORA 1.9 TDI 116HP.Имах проблем с една дюза е след известно ровене в нета, намерих въпросният сервиз.Става въпрос за сервиз Дизелор в София.Търсих мнения и отзиви за сервиз, но не открих нищо.Реших да им се доверя, свързах се с тях и казаха, че цената за рециклиране е 150 лв. Пращам я и деня в който те я получат, я оправят и ми я връщат по куриер.Всичко точно пращам дюзата, след 2 дена я получавам давам я на майстора и след 2 3 часа той ми звъни и казва че дюзата изобщо не заработва, при положение, че преди работеше но стойностите и бяха -2.6 -2.7.Звъня на сервиза и им обяснявам какво става,те поискаха да говорят с моя майстор и той взе телефона обясни им и той и човекът с когото разговаряхме каза, че ще говори с майстора който в правил дюзата и ще ни се обади.След като не се обадиха след 1 час чакане,аз им звънях поне 10 пъти в рамките на 1 час но никой не вдигна .От еконт ми казаха името на фирмата проверих в Гугъл и се оказа че въпросният сервиз е измамил множество хора, но под друго име на сервиза и с различна дейност,Фирмата е Брик Индъстри ООД и дори за нея има разследване по Нова в сутрешния блок.Първо са били сервиз за рециклиране на амортисьор, после турбо сервиз, но всеки път сменят и името на сервиза.Фирмата обаче е същата Брик Индъстри ООД. Същото винаги е и седалището им София, бул. "Рожен" №80.Свързах се с господари на ефира и се оказа, че текът разследвания срещу тях.Парите си сигурно няма да ги взема, но въпросът е да не се излъже и някой друг.Скоро най-вероятно ще сменят дейността си, но фирмата и седалището остават същите, по това ще ги познаете. София, бул. "Рожен" №80 Брик Индъстри ООД.(фирмата не е изписана никъде на сайта им, поинтересувайте се за фирмата преди да изпращате каквото и да е ).




bobi555555
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 14 ное 2018 8:19
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз ДИЗЕЛОР (Брик Индъстри ООД) - измамници!

Мнениеот bobi555555 » Нед 09 дек 2018 8:13


Пълни мушеници не ходете там



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта