Магазини, Оригинални части

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
verdana
Мнения: 26
Регистриран на: Нед 31 май 2015 21:52
Автомобил:
Двигател:

Магазини, Оригинални части

Мнениеот verdana » Вто 19 яну 2016 1:45


Здравейте, моля споделете вносители на оригинални части.Интересува ме конкретно интериорни и екстериорни части. Прочетох доста мнения из форума, че нашенските сайтове продават китайски части, който в повечето случаи не пасват без корекции. (ако има хора поръчвали и останали доволни моля да споделят може и на лс)




Потребителски аватар
mayma
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 658
Регистриран на: Нед 24 юни 2012 20:43
Автомобил: VW Lupo 3L
Двигател: ANY
Местоположение: София

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот mayma » Чет 21 яну 2016 21:37


verdana написа:Здравейте, моля споделете вносители на оригинални части.Интересува ме конкретно интериорни и екстериорни части. Прочетох доста мнения из форума, че нашенските сайтове продават китайски части, който в повечето случаи не пасват без корекции. (ако има хора поръчвали и останали доволни моля да споделят може и на лс)


Здравейте колега !
Mоже да предложим и доставим всяка оригинална част за VАG group , като с тази услуга предлагаме до 34 % отстъпка от цената при офиациалният дилър .
Може да отправите запитване с приложен VIN номер (номер на рама ) , чрез Лично съобщение тук в форума или по телефона 0892004447

Работим с курирски фирми за доставка до всяка точка на България .

Поздрави ,
Das Auto Service


Потребителски аватар
niki300
Мнения: 129
Регистриран на: Нед 16 авг 2015 15:32
Автомобил:
Двигател:

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот niki300 » Сря 06 апр 2016 17:19


Наскоро жена ми удари колата и трябваше да правя доста неща и да сменям някои части, тъй като за съжаление нямам автокаско. Купих си доста части от https://autopro.bg/sale , всичките паснаха перфектно и останах много доволен и цените бяха нормални.


Потребителски аватар
tonihadjiiski
Мнения: 49
Регистриран на: Сря 19 авг 2015 9:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот tonihadjiiski » Вто 12 апр 2016 13:06


Ники, аз също съм си взимал някои части от там и наистина са качествени.


vencivw
Мнения: 36
Регистриран на: Пет 03 мар 2017 23:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот vencivw » Чет 03 авг 2017 18:06


verdana написа:Здравейте, моля споделете вносители на оригинални части.Интересува ме конкретно интериорни и екстериорни части. Прочетох доста мнения из форума, че нашенските сайтове продават китайски части, който в повечето случаи не пасват без корекции. (ако има хора поръчвали и останали доволни моля да споделят може и на лс)


Аз досега не съм поръчвал от чуждестранни фирми по простата причина, че ги доставят доста бавно. Поръчвам си части от https://maxcar.bg/avtochasti/vw/jetta-i ... 125/17921/ и съм много доволен. Досега не съм имал проблеми.


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот Xaxy » Чет 03 авг 2017 18:30


+1 за аутопро


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Сря 16 авг 2017 21:22


vencivw написа: Поръчвам си части от https://maxcar.bg

Ти нещо, като рекламно лице им се явяваш? :mhihi
Сега пък аз да ти кажа относно оригиналните им части: Не ги поръчват те, а ги поръчват други български фирми! Сроковете не винаги се спазват. Ако стане грешка и имаш наивността да им платиш и установиш впоследствие това просто забрави да си получиш парите обратно. Цените не коментирам защото ще ме обвинят в антиреклама, но има по-добри и понякога значително.
С доставката на оригинални резервни части освен ПоршеБГ се занимават още Ауто+, Ауто1, ЕлитКар и поне още 5-6 фирми с мрежи от магазини.
Мисля, че дадох достатъчно добра информация.


damjang85
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 04 яну 2014 11:17
Автомобил:
Двигател:

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот damjang85 » Чет 17 авг 2017 10:57


Аз съм собственика на Макскар-бг. Колега, няма нужда да влизаш агресивно, тъй като това никога не работи :) Да, оригиналните части ги прекупуваме, но не от изброените фирми по-горе има доста по-добри места за пазаруване на по-добри цени, следователно и ние заради това даваме добри цени на потребителите на форума. НИКОГА досега не е имало случай да има грешка по наша вина и да не сме върнали парите на клиента, та и някое подараче да му дадем. Недей да лъжеш, защото не е морално, казвай истината, много по-лесен е живота така. Цени няма да коментираме тук, защото е безмислено, имаме хиляди сделки през форума на VW, даже и повече от управителния съвет пазаруват от нас без да цитирам имена.. Ако нещо можем да ти помогнем с добра цена винаги можем да ти предложим колегиално, а не да се заяждаме, тоя манталитет не работи от отдавна, хората търсят истинско качество, а не просто да се критикува безпочвено и най-вече с лъжи. Пак казвам, винаги си спазваме 14 дневния срок за връщане на стока без да има причина стига да има търговски вид и ВИНАГИ за тези 4 години сме връщали парите и сме си корегирали грешката навреме за наша сметка, иначе нямаше да ни има ако бяхме некоректни..


Потребителски аватар
KOKO ГЕОРГИЕВ
Мнения: 1110
Регистриран на: Вто 25 яну 2005 15:38
Автомобил: AUDI A8 4.2 Quattro + FORD Galaxy
Двигател: AUW 2001
Местоположение: София

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот KOKO ГЕОРГИЕВ » Чет 17 авг 2017 23:54


damjang85 написа:Аз съм собственика на Макскар-бг. Колега, няма нужда да влизаш агресивно, тъй като това никога не работи

Няма смисъл да влизам некоректно защото веднага ще бъда посечен от модераторския екип. Ти не криеш близостта си с тях, а и аз и още мнозина не се съмняваме. Така, че не е тук рингът да си кажеме някои интересни нещица. Някак си няма да бъде честно! :stumm
Леко се извинявам и ще уточня, че грозната случка беше с фирмата на брат ти - Мийконсулт. Ако го бях запукал него и "Сакал метал" щяхте да съжалявате за нищожните 65 лева, но просто махнах с ръка. Толкова ли и двете фирми проспаха, че поръчаната решетка е за автомобил с обратна дирекция? Грешката беше само в една буква за съжаление и направена от един самозванец, който елегантно се покри.


damjang85
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 04 яну 2014 11:17
Автомобил:
Двигател:

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот damjang85 » Пет 18 авг 2017 11:18


Няма нужда да продължаваме да пишем такива работи. Макскар е съвсем отделно юридическо лице с различни хора и мога да отговарям само за Макскар, където глупости не правим. Живи и здрави :)


vencivw
Мнения: 36
Регистриран на: Пет 03 мар 2017 23:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот vencivw » Нед 27 авг 2017 15:30


Колкото пъти съм поръчвал аз, никога не съм имал проблеми. Така че Коко не мога да покрепя твърденията ти.


TheEconomist
Мнения: 6
Регистриран на: Сря 09 авг 2017 17:21
Автомобил:
Двигател:

Re: Магазини, Оригинални части

Мнениеот TheEconomist » Вто 19 сеп 2017 11:57


Здравей, аз съм си купувал ABS от https://www.xparts.bg/Abs. Авточастите са втора употреба и не са китайски както в повечето онлайн магазини. Утре ще си поръчам и кормилна хидравлика, че моята успя да се скапе нещо и отново мога да споделя мнението си. Може да им се обадиш по телефона и да ги поразпиташ, ако нещо те притеснява.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: plamen_gramatikov и 32 госта