Fenshop VW- Некоректни

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Brno
Мнения: 46
Регистриран на: Сря 26 авг 2015 17:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот Brno » Вто 02 фев 2016 1:08


Човещина е да се забрави! Съгласен съм, но не е Човещина да се заблуждават хората..Всеки има ангажименти и носи отговорности както въпросните служители на магазина така и аз и всички! !! Аз не съм звъннал един път а доста повече , а пък колко опита без отговор няма да ви казвам,но това не е толкова важно.. Проблема е; че съм подлъган и си изгубих времето. Колеги съгласите се, че времето е ценно и не бива да се подиграваме с него и да го хабим!
До колегата golfer : Много добре знам кога се сменява маслото и не мисля че коментара ти е на място!! В случая колата ми е в сервиз и заема работно място от което има нужда. Разчитайки на доставката аз поемам отговорност , че в срок ще осигуря маслото желано от мен.. Разбираш ли? А пък с качество наистина не съм излъган, защото не можах да го пробвам.. Некоректно е безотговорното отношение!! До последно никой не ме потърси, а аз се поуморих! Все едно нищо не е станало.. Не съм поръчал нищо нито чрез сайта нито по телефона така ли ??Просто е ако е изпратено в петък в събота ще е при мен, но не е и в понеделник след разговори и обещания също до никъде не стигнахме! Как да си замълча? Като гледам има и доста други недоволни! Не съм от конкуренцията ако това се чуди някой ! Аз съм недоволен собственик на VW!! Кои епитети не ти харесаха?




Росен2
Мнения: 408
Регистриран на: Нед 30 мар 2014 19:58
Автомобил: Golf III
Двигател: AAM 1996

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот Росен2 » Вто 02 фев 2016 8:00


Наскоро бях поръчал скъпи добавки от един сайт.Поръчкта беше пратена в сряда на обяд.До четвъртък ,15 часа ни вест ни кост...Сумата не беше никак малка.В 15 часа и 15 минути пращам мейл в който отказвам поръчката.В 15,30 ми се обажда служителка и с медено гласче ме пита аз ли съм Еди кой си ,за да ми потвърди поръчката.
Казах и - умеете да четете нали ? И кореспонденцията ни завърши.
Просто вече пращам поръчка до 11 часа до обяд.Нямам ли потвърждение до 15 часа я отказвам.Не ми пука.Да са били бързи,има и други.Трябва безкомпромисно,като японците.


Liminat
Мнения: 425
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот Liminat » Вто 02 фев 2016 8:49


Не само аз, а сигурно вече няма човек, който да не е поръчвал в петък (поемат ангажимента, носят в офис или куриер взема от място, те си знаят) и в събота към 10 часа чарка се взема от офиса и се тича към сервиза, за да бъде монтиран и хем да се освободи клетката, хем неделя да си пробваш колата и в понеделник сутринта да те завърти пак пералнята, щот'колата си требе.
21 век е, времето в което за време отсвирваш тия, които не ти вършат работа.


Потребителски аватар
Tipsy
Мнения: 1073
Регистриран на: Сря 13 окт 2010 21:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: НЕ СЪМ ОТ СОФИЯ

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот Tipsy » Вто 02 фев 2016 10:14


Luciano написа:п.п Нищо лично, ама пратки от цяла Европа пристигат по-бързо :screwy

Последната ми пратка в 9:30 сутринта пише изпратена и на следващия ден в 11:30 ми звъни куриера, че бил пред блока. От англия или някъде от майната си беше :D

До сега съм правил 2 поръчки от магазина. При първата се мъчих да се регистрирам - не ми приемаше паролата, сменях парола и не приемаше новата и т.н.
Поръчах чрез лично съобщение, даже ми казаха, че знаят за проблема и се работи. Половината поръчка беше объркана, писах им и казаха, че ще я оправят. Половината от тази половина, която беше объркана също я объркаха. Като писах поредното съобщение ми се обадиха и да ме питат какво пак не е наред и като им обясних казаха, че поръчки по телефона може да се сгрешат, да ама моята беше по съобщение и беше описано какво точно искам. Както и да е.

Другата поръчка - пак не мога да се логна в магазина. Звъннах по телефона, разбрахме се и на другия ден си получих нещата. Без забележка, без чакане.


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот vucata » Вто 02 фев 2016 11:20


Тук май, правилото за клиента не важи....


Liminat
Мнения: 425
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот Liminat » Вто 02 фев 2016 12:17


Е той клиента винаги е в правото си... Да звънне в края на работния ден и ако не е изпратена стоката, да ги отсвири и да търси други. Кофти е, че и така губи време-да организира доставка от друго място.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот dobrin » Вто 02 фев 2016 14:08


Очевидно е, че поръчките не винаги могат да бъдат доставени веднага по различни причини. И макар винаги да се стремим поръчките да се изпълняват максимално бързо, имайте предвид и Общите условия, които надявам се сте прочели - http://fanshop.vwclub.bg/terms.php. Там срокът за доставка е 10 дни.


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот zografski » Вто 02 фев 2016 14:27


Мисля че просто колежката ви не си върши добре работата, ако е 1-2-3-4-5 оплаквания, ОК, но май станаха повече. Аз лично бих определил работата на магазина като неефективна и несериозна, не Некоректна, но те май са близки. Моят случай също беше спешен и ми трябваше 1л масло за следващия ден, заминавах за море, уж колежката ми влезна в положение, у а, и накаря нищо! Това не е сериозно, тази жена винаги ли е болна? Явно тук не опира момента до 1 или 2 поръчки, а до системно забравяне и не свършване на работа, аз ако съм и началник, определено след 2-4-5 оплакване бих я уволнил! Извинявайте драги админи и собственици на сайта, но ако вие на вашето работно място не си вършите работата, шефовете ви как ще реагират? Мен лично ще ме изхвърлят като помяр, ако не си върша работата, странно ми е как още е на работа тази жена. А и все пак сте го кръстили магазин, би трябвало да работи като такъв, а не като частен продавач, когато има време да си праща пратки, нещо мн несериозно.... Отделно най-ниски цени, у а, еми не са, не ги упреквам за това, всеки си работи за надценката, но другото е несериозно, трябва да го подобрите ако искате хората да са доволни и да пазаруват отново и отново.
П.П. Поръчвал съм доста от сайта, през 2012,2013, 2014,2015, в интерес на истината преди 2014(ако не ме лъже паметта) един колега ги разнасяше пратките с 1 пасат, бях адски доволен, човека никога не ме е забравял, вижали сме се 2 пъти лично и ми е предавал закупеното, никога не е имало забавяне, даже супер бързо е ставало! 2015г пълен крах от към коректност на магазина, трябва да вземете в предвид при положение, че толкова колеги писаха, а не да защитавате момичето, че било болно, че било човешки... то всичко е човешко, но за толкова много оплаквания, магазина губи, не ние, ние клиентите си намираме стоките и от др места, но това пречи на Вас и на вашия бизнес.


Потребителски аватар
dobrin
Чингис хан
Мнения: 30000
Регистриран на: Пет 03 юни 2005 20:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот dobrin » Вто 02 фев 2016 15:17


Благодаря на всички за критиките. Ще бъдат взети мерки. Нека тези, чиято поръчка е забавена да пишат на fanshop@vwclub.bg с дата и номер на поръчката, за да можем да решим всеки въпрос максимално бързо.
Благодаря за разбирането предварително!


Потребителски аватар
инжектопляктор
Мнения: 4192
Регистриран на: Нед 21 сеп 2014 0:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот инжектопляктор » Вто 02 фев 2016 15:44


Който е на зор, не поръчва от Интернет.


SladurVW
Мнения: 78
Регистриран на: Съб 12 яну 2008 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот SladurVW » Пет 19 фев 2016 13:38


Здравейте!
И аз се присъединявам към недоволните.
Миналото лято напазарувах части за 500 лева от тях и също така чаках едно момиче да отвори цял ден да си ги взема, че колата ми беше разглобена.
После имах някаква рекламация, тогава един мъж ми обясни с колко сериозни фирми работят и ще ми се обадят за нея, но още чакам!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:thumb_down :thumb_down :thumb_down :bishop :bishop :bishop :bishop :bishop


Потребителски аватар
ivo_555
Мнения: 1913
Регистриран на: Чет 21 яну 2010 11:16
Автомобил:
Двигател:

Re: RE: Re: Fenshop VW- Некоректни

Мнениеот ivo_555 » Пет 19 фев 2016 15:24


инжектопляктор написа:Който е на зор, не поръчва от Интернет.

При повечето онлайн магазини поръчките обикновено идват да другия ден!

Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 104 госта