маншон каре

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
fermer 10
Мнения: 83
Регистриран на: Нед 05 авг 2012 16:03
Автомобил:
Двигател: AFN ABU
Местоположение: РАЗГРАД

маншон каре

Мнениеот fermer 10 » Сря 17 фев 2016 16:02


Колеги малко спешно се нуждая от съвет относно марка маншон ,миналата година смених и двата маншона с марката SPIDAN като от ауто плюс ми заявиха ,че това е най доброто на пазара за момента ,но вчера гледам единия е направо като срязан в широката част на периферията .Понеже работя с ауто плюс а гледам ,че предлагат само марките meyle .febi bilstein . ruville и spidan пък ме достраша да поръчам пак на спидан та си рекох да се допитам до вас моля дайте някаква препоръка от изброените марки .Сори колата е А6 С 5 AFN.




Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11918
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: маншон каре

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 18 фев 2016 0:49


Аз бих заложил на ruville


vladoooo
Мнения: 88
Регистриран на: Нед 23 ное 2008 23:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: маншон каре

Мнениеот vladoooo » Чет 18 фев 2016 8:46


Защо не провериш цената на оригиналният? Аз моя си го закупих оригинален от Аutotechnica Bulgaria/Seat/ и беше на същата цена като автърмаркета.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17178
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: маншон каре

Мнениеот vasstop » Пет 19 фев 2016 14:37


Мнениеот fermer 10 » Чет 18 фев 2016 9:21
fermer 10 написа:Знам ,че темата не е за тук но понеже бях публикувал тема която бе изтрита точно тук имам конкретно питане .Зощо някое олигофренче си позволи да я изтрие без никакво обяснение ,вярно ,че се касаеше за друга марка кола но нима тоя капут не знаеше ,че окачването на пасат Б 5 и окачването на А6 С5 са 1 към 1 с което смятам ,че нарушението не е толкова фрапиращо .Рядко пиша и коментирам но редовно влизам в форума ,не пиша понеже не съм имал сириозни проблеми а за коментиране съм го правил единствено ако съм сигурен на 100 процента избягвайки да се правя на умен ида цапам темата на нуждаещия се .Преди време имах пусната тема с конкрето питане която бе заключена от мод на което му казах на лични ,че е нещастник а той реагира с емоткинка :mhihi баси тук как и на какъв принцип ги избирате си немам идея .Спирам да пиша и питам вече в този форум ,вече си изградих генерално мнение за форума ,жалкото е ,че в ауди форума съм твърдял ,че са абсолютни скумрии и ,че фолсваген форума е съвсем на друго ниво да ама не вие ги забивате .Както и да е аз вече взех решението си ,сигурен съм ,че темата ще бъде изтрита веднага и бамнат но ми е през оная работа имам достатъчно приятели тук за да ползвам техния профил така ,че от този момент ставам само консуматор на информация .Лек ден от мен на всички които съм отегчил неоснователно.


Ако се държиш така и с всички, от които търсиш съвет и помощ...


Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: маншон каре

Мнениеот kn9453 » Нед 21 фев 2016 18:50


"VAG" при първоначално вграждане ползват "LOBRO"



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта