Gumi7.com Стари гуми

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
nover
Мнения: 7
Регистриран на: Вто 05 ное 2013 9:07
Автомобил: VW Golf
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Gumi7.com Стари гуми

Мнениеот nover » Пет 30 дек 2016 15:21


Здравейте, реших да направя тема за този сайт и да споделя какво ми се случи при покупка на гуми.Харесах си два броя гуми и се обадих да попитам за тях дали имат в наличност.И също дали могат да бъдат с един и същ ДОТ.По телефона ми казаха, че могат да бъдат не по стари от 1 година.За ДОТ-а няма проблем ще бъдат с един и същ.Изпратиха ги на 29.12.2016 и на 30.12.2016 бяха при мен с куриер доставени.При прегледа установявам, че ДОТ-а е 2812, което е 28 седмица на 2012г.За тези които мислят да си закупят от тях гуми, да го имат предвид това нещо.Продават стари гуми, и информацията която представят по телефона не отговаря на реалността.

В форума на Мерцедес има подобна тема, ако не е проблем мога да я добавя в темата ?

http://mercedes-bulgaria.com/forum/maga ... -ot-gumi7/

Последна промяна от nover на Пет 30 дек 2016 20:19, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
Stivi
Мнения: 8295
Регистриран на: Пет 02 дек 2005 20:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Правец-Поморие

Re: Gumi7.com Стари гуми

Мнениеот Stivi » Пет 30 дек 2016 19:05


Е не ми казвай че са ти ги изпратили без опция преглед и ти си се съгласил да ги вземеш при тези условия :eek


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: Gumi7.com Стари гуми

Мнениеот Stoyanov_Vw » Пет 30 дек 2016 20:08


Не звънна ли по телефона да попиташ какъв им е случая? Можеше да заменят гумите.


Потребителски аватар
nover
Мнения: 7
Регистриран на: Вто 05 ное 2013 9:07
Автомобил: VW Golf
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Gumi7.com Стари гуми

Мнениеот nover » Пет 30 дек 2016 20:14


Прегледах ги, има я тази опция, върнах ги понеже са стари 5 години не са малко.Направих темата за всеки които търси от къде да закупи гуми.И да имат колегите едно на ум за този сайт и фирма, които не спазват това което са казали.Същото което се опитаха при мен да направят и да прекарат с стари гуми видях, че е опитано и при други колеги.

Stoyanov_Vw написа:Не звънна ли по телефона да попиташ какъв им е случая? Можеше да заменят гумите.

Не, понеже се ядосах и не смятам втори път от тях да поръчвам гуми.


Потребителски аватар
niki3094
Мнения: 21
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 19:01
Автомобил: Passat B5
Двигател: AJM
Местоположение: София

Re: Gumi7.com Стари гуми

Мнениеот niki3094 » Съб 11 фев 2017 0:28


Досега не съм имал проблем с гуми от въпросния сайт, лятото си поръчах 4 гуми които си бяха на около половин година, декември си взех 2 зимни пак от 30-та седмица на 2016 което нормално.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: здраво кулев и 47 госта