Търси се доста добър автотенекеджия/бояджия за София.

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Iago
Мнения: 463
Регистриран на: Нед 23 яну 2005 16:10
Автомобил: Volvo XC90 V8 Sport
Двигател: B8444S
Местоположение: София

Търси се доста добър автотенекеджия/бояджия за София.

Мнениеот Iago » Чет 16 фев 2017 15:19


Зрдавейте колеги. Търси се добър тенекеджия в района на София. Все още събирам информация и проучвам, но рано или късно ще се стигне и до момента да се възползвам от услугите на такъв човек.

Говорим за ремонт от сорта на изкърпване/смяна на прагове и смяна на заден десен панел/страница/калник на Polo 6N. Колата е претърпяла удар, но предният собственик явно е решил че ще му е по-изгодно да я закара някъде да я китосат и боядисат без да я изпъват. Така като гледам панела ще трябва да се смени.

Говорим за човек който иска и може да направи колата качествено така че да издържи максимално дълго време, а не година и половина. Песъкоструй, яувал съм за заварки с Аргон на черни метали (а не само на алуминий) и каквито още техники са необходими. Ясно ми е че няма как да се направи като заводско, но и не искам мърлявщини. Респективно знам, че качествено не е синоним на евтино. :a045

Педант съм и си обожавам колите и искам да им давам най-доброто според джобът ми :)




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 130 госта