Сервизи във Варна

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Re5Pec7
Мнения: 1290
Регистриран на: Чет 06 дек 2007 13:37
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD
Местоположение: Варна

Сервизи във Варна

Мнениеот Re5Pec7 » Сря 01 мар 2017 10:26


Тъй като няма тема за сервизите във Варна, мисля че ще е полезно да създадем една такава, в която всеки да изразява мнение.

За София има една камара препоръчани сервизи, но във Варна нещата не стоят така.

И така... нека започна с моите впечатления.

1. Ифидик - Мисля, че тука е ясно ... ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!. До колкото съм запознат обаче, не ремонтира бензинови коли.

2. Румен от Тополи. Чета из форумите, че доста го хвалят. Някакво мнение за него? Ремонтира основно Volvo, но го хвалят и в Audi форума.

3. Жижо - За ходова част съм чувал, че са добре. Ходих да ми сменят тампон на двигателя. Без особено мнение :)

4. Сервиза до Кауфланд - мисля, че се казваше Андон Недев. Няколко пъти съм карал голфа там - Смяна на накладки 103 лв (63лв накладки + 40лв труд). Смяна на радиатор - 20лв за труд. Като цяло съм останал с добри впечатления оттам. Единия е собственика, другото момче кара Голф 2ка. Мисля, че като цяло са добре. За по-сериозни ремонти не знам. За поддръжка на автоклиматици ги хвалят доста.

5. МиД Авто - https://www.facebook.com/midavto/ Отскоро във Facebook ми се върти тяхна реклама. Специализирани са в ремонта и поддръжката на автоматични скоростни кутии. Мисля скоро да ги посетя за преглед на моята и ще напиша какви са ми впечатленията.

6. Стартери и алтернатори - Станимир (забравих му фамилията). Намира се около военна болница, над околовръстното. Ходил съм 2пъти - Доволен.

7. Спирачна система - Дом на накладките на Хр. Смирненски, над Затвора.

8. Ремонт стъклоповдигачи - Триплекс, по пътя за Каменар (ул. Прилеп 111).

9. Диагностика и всякакви други ремонти - Gunter Сервиз. Ходил съм няколко пъти. Изключително доволен от Сами и Васко. Силно препоръчани са от Шкода форума.

Ами това е ... давайте мнения, за да знаем кои майстори да избягваме и към кои да се насочим. Ако има потвърден добър сервиз от колеги, ще взимам мненията ви и ще Update-вам първия пост, за да може информацията да е събрана на едно място.

Последна промяна от Re5Pec7 на Съб 08 дек 2018 18:25, променено общо 2 пъти.




stilqnbochev
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 21 мар 2018 14:16
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот stilqnbochev » Сря 21 мар 2018 14:24


здравейте може ли да ми препоръчате читав сервиз в Гр.Варна - става въпрос за пасат 4 97г. 101к.с от няколко дена прави следния проблем - паля вез проблем но във момента във който загрее на 90 градуса колата спира да върви не гасне но и не върви нито на бензин нито на газ колата е с газов инжекцион.Закарах я в сервиз но там яно незнаят каде се намират и немогат да решат проблема .Ако може някай да препоръча сервиз благодаря предварителмо


Потребителски аватар
Re5Pec7
Мнения: 1290
Регистриран на: Чет 06 дек 2007 13:37
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD
Местоположение: Варна

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот Re5Pec7 » Чет 22 мар 2018 15:50


Може да видиш Сами дали може да помогне (Гюнтер сервиз). Може да потърсиш в google за локацията и телефон. В Шкода форума има тема. Посещавал съм го няколко пъти и съм много доволен.


Потребителски аватар
inspektora
Мнения: 362
Регистриран на: Пон 19 яну 2015 21:22
Автомобил: Honda CR-V
Двигател: i_ctdi N22A2 2008
Местоположение: Варна

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот inspektora » Пет 23 мар 2018 20:27


За проблеми със спирачната система и окачване, бих препоръчал и Дом на накладките на Хр. Смирненски, над Затвора.


Потребителски аватар
galioo.damqnow
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 13 фев 2017 11:46
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот galioo.damqnow » Вто 15 май 2018 11:37


Здравейте :) Ако може да ми препоръчате добър майстор на газов инжекцион във Варна ,защото имам доста проблеми и никъде не могат да се справят.Първо бутилката е 40 литра,а събира 25.Второ с 25 литра минавам 140’километра,което според мен не е нормално.Става въпрос за Голф 4 1.6 101к.с. -1998г. с газов инжекцион.Благодаря :)

Последна промяна от galioo.damqnow на Вто 15 май 2018 12:09, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
embare
Мнения: 4
Регистриран на: Сря 11 сеп 2013 12:59
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот embare » Вто 15 май 2018 11:40


inspektora написа:За проблеми със спирачната система и окачване, бих препоръчал и Дом на накладките на Хр. Смирненски, над Затвора.

И аз ходя там.Доволен съм!


dechkoo
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 10 ное 2018 10:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот dechkoo » Пет 16 ное 2018 7:47


Здравейте някой може ли да ми препоръча добър сервиз за скоростни кутии във Варна.От скоро съм собственик на Туран и имам проблем с първа и задна скорост, трудно влизат и излизат


Потребителски аватар
Re5Pec7
Мнения: 1290
Регистриран на: Чет 06 дек 2007 13:37
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD
Местоположение: Варна

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот Re5Pec7 » Съб 08 дек 2018 18:28


Ъпдейтнах леко първия пост, като добавих препоръчания от колегите по-горе Дом на накладките.

Добавих също така Гюнтер сервиз - повече информация в Шкода форума (темата с благодарности към Сами расте с всеки ден).

Триплекс - днес ми се наложи да ги посетя заради счупен стъклоповдигач на шофьорската врата. За 30 минути беше отремонтиран. Супер бързи и любезни. Занимават се с всичко свързано с автостъкла.


Liminat
Мнения: 423
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот Liminat » Пон 10 дек 2018 20:37


Караш ли дизел и знаеш къде е Иво - Ifidik, нямаш проблеми, поне във Варна :) Днес минах през сервиза, рядко ми се случва, веднага ми обърна внимание момчето, закачи я на компютър, пипна я, че въртеше повечко, преди да запали, направи и други корекции, от които не разбирам, приветлив, усмихнат и способен - това е Иво :)


Потребителски аватар
viksanlg
Мнения: 893
Регистриран на: Пет 10 авг 2012 18:46
Автомобил: Пасат б3 Лада Калина
Двигател: пб
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот viksanlg » Нед 29 мар 2020 21:41


Някой може ли да ми препоръча читав майстор на газови уредби. Държа да е от старата генерация и човек с опит в обикновените газови уредби ,а не от съвремените "инжекционни" ;) майстори!


hristiqn9306
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 21 сеп 2020 18:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот hristiqn9306 » Съб 26 сеп 2020 19:17


Няколко думи за МиД ауто. Имах проблем с автоматика и се обърнах към тях. Веднага се отзоваха за диагностика. След като тя не показа нищо им оставих колата. На другия ден вече я бяха отворили и сутринта ми звъннаха с решение на проблема. Вечерта вече си бях с колата отново с решен проблем. Като цяло работят бързо. Колко е надеждно времето ще покаже. Цените са сравними с тези на други сервизи.


penchevtdi
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 26 сеп 2020 8:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот penchevtdi » Сря 30 сеп 2020 9:43


Смяна ремъци и водна помпа. Къде ?


Потребителски аватар
Re5Pec7
Мнения: 1290
Регистриран на: Чет 06 дек 2007 13:37
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD
Местоположение: Варна

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот Re5Pec7 » Чет 01 окт 2020 8:23


Аз ходя при Сами (Gunter сервиз). Доволен съм. Ако искаш пробвай :) Ако колата е дизел и Ifidik e вариант. И при двамата става с предварително запазване на час, че опашката е голяма :)


JoJoooo
Мнения: 475
Регистриран на: Вто 03 авг 2010 12:17
Автомобил: Volkswagen Passat
Двигател: AJM
Местоположение: Карнобат - Ямбол

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот JoJoooo » Съб 06 фев 2021 20:53


Някой освен техническия за рециклаж на турбо от пасат б5 1.9 116 AJM (изтърва масло и пълни кулера, на седмица го източвам,иначе при високи обороти става нектролируемо палене и даване на газ сама). Колата е с софтуерен чип от колегата Megatrons


Liminat
Мнения: 423
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот Liminat » Нед 07 фев 2021 13:55


Иво Ифидик.
Тия техническия... Недей там.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта