Препоръчайте ми сервиз в гр. Сливен за Golf 3

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
koftiparche
Мнения: 6
Регистриран на: Пет 18 мар 2011 10:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sliwen

Препоръчайте ми сервиз в гр. Сливен за Golf 3

Мнениеот koftiparche » Пон 10 апр 2017 20:47


Здравейте, колеги обръщам се към вас за помощ, за препоръка на Сервиз за гр. Сливен. Преди почти една година тръгнах по-мъките с моята количка "GOLF 3 - 90кс.". Ще, ви разкажа на кратко историята : Колата започна да държи високи обороти на бензин, и много ниски на газ, ходех при майстори казаха ми "Стъпков мотор", сменихме го, но на газ колата не искаше да върви като хората, пратиха ме при газаджия, "уж оправи нещата", след около 1 месеца проблемите се върнаха високи обори на бензин ниски на газ. Отивам при нов майстор, оправи ми оборотите, колата си пали, обаче спря да върви, давам газ, и тя само си ръмжи и не иска да върви, но ми каза "Имам много работа сега, ще дойдеш като се освободя, че не знам от какво може да е".....Карам си я така колата, но аз се мъча трябва да карам като пенсионер.
За високите обороти и ниските на газ, чух много версии "Стар бензин", "Откачи акумулатора", и доста такива. Имена на "Майсторите" няма да споменавам.

Моля, ако някой колега от Сливен е с Golf 3 да сподели къде ходи да си ремонтира колата.

Благодаря, ви.




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта