Добър тенекеджия в София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
sgrapt
Мнения: 16
Регистриран на: Пон 28 яну 2008 13:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Добър тенекеджия в София

Мнениеот sgrapt » Нед 14 май 2017 17:19


Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча добър автотенекеджия в София.

Видях че има доста теми по въпроса от преди две години, но от тях така и не се разбира в крайна сметка кой се препоръчва.




ma_in
Мнения: 147
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:27
Автомобил: Passat B2 _ Passat B5 _ Octavia 2
Двигател: JN _ ACK _ BMM
Местоположение: София

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот ma_in » Пон 15 май 2017 13:03


Няма. Аз доста търсих, никой не препоръчва никого. Ако не си с каско, от големите на никой не му се занимава. От малките си има някакви хорица дето работят на приливи и отливи, като пак е заето и при тях. Намериха ми един, до който не стигнах, защото накрая реших, че не ми се дават пари за ламарини, но цената беше добра, а и ми казаха, че работел добре. Ако искаш пиши на лично, мога да ти дам контакти, но не и гаранции.


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот Exell » Нед 21 май 2017 18:06


Преди около 4 години се възползвах от услугите на Павлин , но ако все още работи мисля , че ще останеш доволен :th_up


viewtopic.php?f=13&t=369359&hilit=%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B8%D0%BD+%D0%B1%D0%BE%D1%8F%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5&start=15


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот bobocamaro » Пон 10 юли 2017 14:14


Максим, О899 104 015. Намира се в същия двор, подминавайки сервиза на Павлин след това вдясно и сте там.
Изключително коректен, спазване на уговорки, приемлив срок за изпълнение, адекватни цени според труда и вложените материали и най-вече не се плашат от ръжда, изпъване или смяна прагове.
Препоръчвам горещо: Максим и баща му ме върнаха на пътя, буквално. :bowdown

P.S.
Без да са ми обяснявали как: ма то не си струва - за тея пари ш'си земеш друга същата :censored2


Потребителски аватар
Vladislav.lilov
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 28 юни 2017 11:29
Автомобил: Pasat 5 5
Двигател: Avf 2002
Местоположение: София

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот Vladislav.lilov » Сря 06 дек 2017 11:31


Здравейте колеги,трябва ми Тенекеджия за шофьорската ми врата.не е ударена а трябва да се регулира че има лифт.Въпроса ми е трябва ли специално да търся някой или може за такава работа който и да е?


Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот valka » Сря 31 окт 2018 18:16


bobocamaro написа:Максим, О899 104 015. Намира се в същия двор, подминавайки сервиза на Павлин след това вдясно и сте там.
Изключително коректен, спазване на уговорки, приемлив срок за изпълнение, адекватни цени според труда и вложените материали и най-вече не се плашат от ръжда, изпъване или смяна прагове.
Препоръчвам горещо: Максим и баща му ме върнаха на пътя, буквално. :bowdown

P.S.
Без да са ми обяснявали как: ма то не си струва - за тея пари ш'си земеш друга същата :censored2


Благодарности за коментара. :wink

И аз съм много доволен от Максим. Колата ми беше с доста побелял таван, напукан кит на предния капак (защото е имал лек удар в Италия), 2-3 ръжди от издраскване на единия калник и стоенето навън...Бях решил цялостно преобоядисване миналата година, но тази някои доста ми надра едната врата и се отказах. Максим ми оправи и пребоядиса тавана, предния капак и един от задните калници. А след това я закарах за пастиране при Kiki_s.

Сега пред блока не седи една от най-зле изглеждащите коли - с толкова побелял таван, матирани участъци. :cool


deagle
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 04 фев 2022 19:47
Автомобил:
Двигател:

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот deagle » Пет 04 фев 2022 20:06


Здравейте колеги,

Дали имате актуални мнения и впечатления за тенекиджия в София, нужен ми е за ударен праг. Линка в третото мнение не мога да го отворя, нямам права, може би защото сега се регистрирах.

Благодаря!

Последна промяна от Pichaga на Съб 05 фев 2022 11:25, променено общо 1 път.
Причина: постнал съм по долу мнението от линка


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16283
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот Pichaga » Съб 05 фев 2022 11:23


Aвтобояджиийски услуги Зарко Ауто - мнение (+)
Мнение Заглавие: Re: Aвтобояджиийски услуги Зарко Ауто - мнение (+) Публикувано: Нед авг 18, 2013 2:48 pm Да пиша и аз в темата , малко се забавих , но по-добре късно отколкото никога :deal .
Искам да похваля Павлин и хората му за работата , която свършиха по моята кола.
Преди около 2 месеца започнах да се оглеждам и да питам познати за бояджия icon_idea . Основната причина беше , че праговете бяха изгнили до положение , че вдигането на крик/подемник отпред се оказваше мисия невъзможна :eek :eek :eek :eek . Започнах и да чета по форуми за сервизи/майстори и така се спрях на Павлин. Писах му ЛС , разбрахме се и му закарах колата. Уговорихме се какво да се прави по нея , колко ще струва и кога ще стане /смяна,подсилване,обработка,боядисване на прагове , боядисване задна броня+добавка,смяна и оборудване врата/.
Учуди ме и останах изключително доволен от човешкото отношение на майстора/Павлин/ към клиента/мен/.За първи път след като беше свършена работата , ми се показва в снимков материал отделните етапи от работата и ми беше обяснено в детайли кое,как,защо е правено.


Оказа се , че снимките , които Павлин е направил ги няма , но ако някой има интерес и желание , мога да кача такива след като си взех колата от него.

П.С.
Дано скоро направят път до него , че си беше приключение докато стигна по тия бабуни :mhihi :mhihi


igovalenta
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 06 юли 2022 16:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот igovalenta » Чет 07 юли 2022 7:44


Бихте ли дали адреса на Павлин и Максим? Благодаря


Потребителски аватар
Dils
Мнения: 23
Регистриран на: Сря 24 ное 2021 11:56
Автомобил: Golf 5 GTI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот Dils » Вто 27 сеп 2022 14:08


Изпипа ми колата - кв. Дружба. Човекът се казва Румен, тел. му е 0888 402 221. По препоръка от познат отидох след удар - капак, калници, маска, решетка, геометрията ми е точна. Тел. му е 0888 402 221.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта