Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
gabriela.todorova
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 29 юни 2017 19:51
Автомобил:
Двигател:

Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот gabriela.todorova » Пет 30 юни 2017 0:19


Здравейте, простете ми за невежеството, но имам голям проблем!
Карам лупо, преди 2 дни нещо се случи със скоростната кутия (вариантът да не е от кутията също е голям,защото съм безбожна неграмотна на тази тема) Както си карах,издаде един скърцащ звук и оттогава лоста се движи само вертикално. Движи се, но само на 4-та, ако извадя късмет влиза и трета. Като включа задна,върви напред :mrgreen Разбира се, не я карам, чака пред блока за ремонт.
Идея си нямам какво стана. Трябва ми качествен сервиз, който да не ме одруса 2 заплати и да е в Люлин или най-далеч Обеля. Просто на 4-та на мога да се развявам по улиците,няма кой да ме дърпа и да се занимава с моята драма.
Благодаря предварително на отзовалите се!




Потребителски аватар
darknessevil
Мнения: 215
Регистриран на: Нед 13 май 2007 10:13
Автомобил: Passat B6 DSG 2009
Двигател: CBBB 170hp
Местоположение: София

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот darknessevil » Пет 30 юни 2017 19:00


Чуй се с някой от клубните сервизи по-горе - ползвал съм услугите и на момчетата от Елбатрон, и на Ники и Мишо от Герман ... ако успеят да те вкарат в графика, ще останеш доволна.

Съветвам те да не си избираш сервиза по квартал, а по препоръки от хора, ползвали услугите им. Превозът с репатрак от точка до точка в София може да ти излезе доста по-евтино от потенциалната грешка на някой сервиз. :)


Потребителски аватар
mayma
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 658
Регистриран на: Нед 24 юни 2012 20:43
Автомобил: VW Lupo 3L
Двигател: ANY
Местоположение: София

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот mayma » Пет 30 юни 2017 19:19


gabriela.todorova написа:Здравейте, простете ми за невежеството, но имам голям проблем!
Карам лупо, преди 2 дни нещо се случи със скоростната кутия (вариантът да не е от кутията също е голям,защото съм безбожна неграмотна на тази тема) Както си карах,издаде един скърцащ звук и оттогава лоста се движи само вертикално. Движи се, но само на 4-та, ако извадя късмет влиза и трета. Като включа задна,върви напред :mrgreen Разбира се, не я карам, чака пред блока за ремонт.
Идея си нямам какво стана. Трябва ми качествен сервиз, който да не ме одруса 2 заплати и да е в Люлин или най-далеч Обеля. Просто на 4-та на мога да се развявам по улиците,няма кой да ме дърпа и да се занимава с моята драма.
Благодаря предварително на отзовалите се!




Здравейте колежке !
Може да ви вмъкнем в графика, за да се опитаме да помогнем. Намираме се близо до вас. Ето линк към темата ни :

viewtopic.php?f=13&t=371473

Телефон: 0892 00 4447


Поздрави


Потребителски аватар
ktamen
Мнения: 6151
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 18:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София - Ямбол

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот ktamen » Пет 30 юни 2017 22:12


gabriela.todorova написа: който да не ме одруса 2 заплати

Подозирам, че синия колега ще те одруса с 3 заплати :mhihi
Послушай този колега :exclaim
darknessevil написа:Чуй се с някой от клубните сервизи по-горе - ползвал съм услугите и на момчетата от Елбатрон, и на Ники и Мишо от Герман ... ако успеят да те вкарат в графика, ще останеш доволна.

Съветвам те да не си избираш сервиза по квартал, а по препоръки от хора, ползвали услугите им. Превозът с репатрак от точка до точка в София може да ти излезе доста по-евтино от потенциалната грешка на някой сервиз. :)


Потребителски аватар
darknessevil
Мнения: 215
Регистриран на: Нед 13 май 2007 10:13
Автомобил: Passat B6 DSG 2009
Двигател: CBBB 170hp
Местоположение: София

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот darknessevil » Пет 30 юни 2017 22:14


mayma написа:Може да ви вмъкнем в графика, за да се опитаме да помогнем. Намираме се близо до вас.


Колега @mayma, каква би била прогнозната цена на ремонта във Вашия сервиз?


Потребителски аватар
mayma
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 658
Регистриран на: Нед 24 юни 2012 20:43
Автомобил: VW Lupo 3L
Двигател: ANY
Местоположение: София

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот mayma » Пет 30 юни 2017 22:31


darknessevil написа:
mayma написа:Може да ви вмъкнем в графика, за да се опитаме да помогнем. Намираме се близо до вас.


Колега @mayma, каква би била прогнозната цена на ремонта във Вашия сервиз?


По описанието вероятно пластмасова втулка на скоростния механизъм е проблема. Сменя се за 20 минути и части + труд са три заплати от 10 лв или общо 30 лв

п.п.Все пак колата трябва да се прегледа.Всичко друго е на изуст.
Ние работа си имаме! Просто виждам, че колежката е на зор, проблема изглежда елементарен на първо четене и се опитах да помогна! Но както винаги някой трябва да каже нещо :)


Потребителски аватар
darknessevil
Мнения: 215
Регистриран на: Нед 13 май 2007 10:13
Автомобил: Passat B6 DSG 2009
Двигател: CBBB 170hp
Местоположение: София

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот darknessevil » Пет 30 юни 2017 22:39


Благодаря за отговора! Нищо лично насочено нямаше във въпроса ми и както се вижда, не изразявам пряко мнение, а задавам насочващ въпрос, който би помогнал на колежката.

Честно казано се радвам за изразеното мнение и съм съгласен, че най-важното е колата да се огледа преди да се правят финални заключения. Дано проблемът се разреши бързо и не се окаже скъпоструващ. :th_up


Потребителски аватар
mayma
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 658
Регистриран на: Нед 24 юни 2012 20:43
Автомобил: VW Lupo 3L
Двигател: ANY
Местоположение: София

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот mayma » Пет 30 юни 2017 23:02


darknessevil написа:Благодаря за отговора! Нищо лично насочено нямаше във въпроса ми и както се вижда, не изразявам пряко мнение, а задавам насочващ въпрос, който би помогнал на колежката.

Честно казано се радвам за изразеното мнение и съм съгласен, че най-важното е колата да се огледа преди да се правят финални заключения. Дано проблемът се разреши бързо и не се окаже скъпоструващ. :th_up

:th_up Аз благодаря за въпроса колега! Противно на очакванията, услугата която предлагаме е за хората и целта ни е да поправим колите им максимално качествено , а не да плащат по "три" заплати на ремонт, както предположи колегата ktamen :)


Поздрави


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2164
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Моля някоя да препоръча сервиз за ремонт на скоростна кутия

Мнениеот buller » Съб 01 юли 2017 7:16


Колежке, минах през това със старата ми кола и това, което mayma казва е точно така :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта