Добър тенекеджия в София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
sgrapt
Автомобил:
Двигател:

Добър тенекеджия в София

Мнениеот sgrapt » Нед 14 май 2017 17:19

Здравейте,

Някой може ли да ми препоръча добър автотенекеджия в София.

Видях че има доста теми по въпроса от преди две години, но от тях така и не се разбира в крайна сметка кой се препоръчва.

ma_in
Автомобил: Passat B2 _ Passat B5
Двигател: JN _ ACK

Re: Добър тенекеджия в София

Мнениеот ma_in » Пон 15 май 2017 13:03

Няма. Аз доста търсих, никой не препоръчва никого. Ако не си с каско, от големите на никой не му се занимава. От малките си има някакви хорица дето работят на приливи и отливи, като пак е заето и при тях. Намериха ми един, до който не стигнах, защото накрая реших, че не ми се дават пари за ламарини, но цената беше добра, а и ми казаха, че работел добре. Ако искаш пиши на лично, мога да ти дам контакти, но не и гаранции.

Потребителски аватар
Exell
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Exell » Нед 21 май 2017 18:06

Преди около 4 години се възползвах от услугите на Павлин , но ако все още работи мисля , че ще останеш доволен :th_up

viewtopic.php?f=13&t=369359&hilit=%D0%BF%D0%B0%D0%B2%D0%BB%D0%B8%D0%BD+%D0%B1%D0%BE%D1%8F%D0%B4%D0%B8%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B5&start=15

Потребителски аватар
bobocamaro
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E

Мнениеот bobocamaro » Пон 10 юли 2017 14:14

Максим, О899 104 015. Намира се в същия двор, подминавайки сервиза на Павлин след това вдясно и сте там.
Изключително коректен, спазване на уговорки, приемлив срок за изпълнение, адекватни цени според труда и вложените материали и най-вече не се плашат от ръжда, изпъване или смяна прагове.
Препоръчвам горещо: Максим и баща му ме върнаха на пътя, буквално. :bowdown

P.S.
Без да са ми обяснявали как: ма то не си струва - за тея пари ш'си земеш друга същата :censored2

Потребителски аватар
Vladislav.lilov
Автомобил: Pasat 5 5
Двигател: Avf 2001
Контакти:

Мнениеот Vladislav.lilov » Сря 06 дек 2017 11:31

Здравейте колеги,трябва ми Тенекеджия за шофьорската ми врата.не е ударена а трябва да се регулира че има лифт.Въпроса ми е трябва ли специално да търся някой или може за такава работа който и да е?

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”