Гуми КРИСТО-2 / Крисмар3 ООД Дървеница + сервиз за ауспуси в същия обект - АНАТЕМА!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
nii
Незабравим член
Автомобил: Golf 2 Automatic
Двигател: RP
Контакти:

Гуми КРИСТО-2 / Крисмар3 ООД Дървеница + сервиз за ауспуси в същия обект - АНАТЕМА!

Мнениеот nii » Чет 25 яну 2018 15:23

Не ходете в тази гумаджииница, намира се на ъгъла на Андрей Ляпчев и Климент Охридски в София.
Преди известно време отивам с пасата (Б7, отдолу има пластмасови кори успоредно на праговете), моля да я вдигнат и да сменят единия ми комплект гуми/джанти със зимния такъв.
Слагат я над нещо като подемник (вграден в земята) и бутват 4 стари гуми под праговете.
Питам, абе хора, одолу пластмаси много, ще се изпочупят с тия гуми, нямате ли гумени блокчета както е предвидено с такъв тип подемник?
Отговарят : Ми пич, ние така и S-class вдигаме, кво толкоз :eek :eek :eek :eek

Работя близо и ги наблюдавам, продължават с тая практика.
А резултата при подобно вдигане при друг колега може да видите в тази тема - viewtopic.php?f=6&t=437908&hilit=B7+%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8

В същия обект има един арабин който прави ауспуси (не знам дали е към същата фирма), вчера мой близък на 70г отива с голф3 1.8моно че нещо му дрънчи долу
Арабина сменя една мека връзка, но преценява че може да си набере катализатор. Сменя го с някакъв резонатор, взима 120лв за тая "услуга" и праща човека да си ходи.
Днес отивам, питам - ти какво си направил вчера бе, що свали катализатора? Отговаря - ама тя тая кола няма катализатор, няма ламбда сонда, няма нищо. Свалих едно предно гърне и това-онова .
Решавам да му скачам с най-близката тръба която виждам, тоя почва - ама чакай ето го , виж! И ми вади прекрасен катализатор....
Не ми се занимаваше да го разпитвам защо го е свалил, сложих си го в багажника и си заминах.... Да му изсъхнат ръцете :death

Потребителски аватар
К.Одаджийски
Автомобил: VW Passat 35i
Двигател: PF 1989
Контакти:

Re: Гуми КРИСТО-2 / Крисмар3 ООД Дървеница + сервиз за ауспуси в същия обект - АНАТЕМА!

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 25 яну 2018 20:28

Леле Нии, попаднал си на убаФци

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”