Гуми КРИСТО-2 / Крисмар3 ООД Дървеница + сервиз за ауспуси в същия обект - АНАТЕМА!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
nii
Незабравим член
Мнения: 4204
Регистриран на: Пон 24 яну 2005 13:33
Автомобил: Golf 2 Automatic
Двигател: RP
Местоположение: кръчмата
Контакти:

Гуми КРИСТО-2 / Крисмар3 ООД Дървеница + сервиз за ауспуси в същия обект - АНАТЕМА!

Мнениеот nii » Чет 25 яну 2018 15:23


Не ходете в тази гумаджииница, намира се на ъгъла на Андрей Ляпчев и Климент Охридски в София.
Преди известно време отивам с пасата (Б7, отдолу има пластмасови кори успоредно на праговете), моля да я вдигнат и да сменят единия ми комплект гуми/джанти със зимния такъв.
Слагат я над нещо като подемник (вграден в земята) и бутват 4 стари гуми под праговете.
Питам, абе хора, одолу пластмаси много, ще се изпочупят с тия гуми, нямате ли гумени блокчета както е предвидено с такъв тип подемник?
Отговарят : Ми пич, ние така и S-class вдигаме, кво толкоз :eek :eek :eek :eek

Работя близо и ги наблюдавам, продължават с тая практика.
А резултата при подобно вдигане при друг колега може да видите в тази тема - viewtopic.php?f=6&t=437908&hilit=B7+%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8

В същия обект има един арабин който прави ауспуси (не знам дали е към същата фирма), вчера мой близък на 70г отива с голф3 1.8моно че нещо му дрънчи долу
Арабина сменя една мека връзка, но преценява че може да си набере катализатор. Сменя го с някакъв резонатор, взима 120лв за тая "услуга" и праща човека да си ходи.
Днес отивам, питам - ти какво си направил вчера бе, що свали катализатора? Отговаря - ама тя тая кола няма катализатор, няма ламбда сонда, няма нищо. Свалих едно предно гърне и това-онова .
Решавам да му скачам с най-близката тръба която виждам, тоя почва - ама чакай ето го , виж! И ми вади прекрасен катализатор....
Не ми се занимаваше да го разпитвам защо го е свалил, сложих си го в багажника и си заминах.... Да му изсъхнат ръцете :death




Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Гуми КРИСТО-2 / Крисмар3 ООД Дървеница + сервиз за ауспуси в същия обект - АНАТЕМА!

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 25 яну 2018 20:28


Леле Нии, попаднал си на убаФци



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта