Благодарности на сервиз Cars's point - специално Борислав

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
ma_in
Мнения: 147
Регистриран на: Нед 27 апр 2008 18:27
Автомобил: Passat B2 _ Passat B5 _ Octavia 2
Двигател: JN _ ACK _ BMM
Местоположение: София

Благодарности на сервиз Cars's point - специално Борислав

Мнениеот ma_in » Чет 11 окт 2018 14:20


Искам да изкажа големи благодарности на споменатият сервиз.
Съвсем случайно се запознах с Борислав в търсене на сервиз, където да не ми седи колата по месеци навън докато някой я започне.
Бях решил, че ще правя основен ремонт на Б5-цата, но там където бях решил, всеки ден се събираха звездите и планетие в разни съзвездия и няколко месеца не се започваше, та от зор започнах да търся. Клубните - ясно след месец, след година (буквално) и т.н. заети са хората.
По случайност през разни познати, разбрах за този сервиз и още по телефона, докато обяснявах какво искам и как го искам, ми стана ясно, че не говоря със случаен майстор.
Въпросният майстор Борислав притежава доста сертификати и обучения, че като ми обясни например защо чисто новата водна помпа ТЕЧЕ от уплътнението и каква е всъщност процедурата за слагане, ми падна ченето.
Също така разбрах защо най-скъпите уплатнения на капаците на главите за V6, протичат след 3-4000 км и как всъщност се слагат.
Общо взето ми обясни в детайли какви цени и време ще отнеме, как ще протече точно ремонта и т.н., супер пич.
За мое съжеление, се оказа най-лошото - надран блок и всякаква грес и гняс по маслените пътища, което ме отказа от ремонта, защото ми обясни колко наистина ще струва това да бъде направен по евтиния начин и по правилния начин.
След това ми помогна с покупката на следващата ми кола с която вече 4 месеца не съм виждал сервиз.

Като обобщение мога да кажа, че е доста запознат с това което прави, много добре обяснява и спокойно след няколкото пъти в които е трябвало да свърши нещо по моя кола, мога да го препоръчам.

Адреса е: гр. София, кв. Горубляне, ул. Инж. Георги Белов 5
Зад сградата на Загорка - влиза се в двора и веднага в ляво - има две дълги тръби напряко на пътя, като легнали полицаи, подминават се и 100м. по-напред е самият сервиз, има големи зелено-сиви винили с името.

0897878297 - Борислав




Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Благодарности на сервиз Cars's point - специално Борислав

Мнениеот vucata » Чет 11 окт 2018 19:21


И аз мисля съм чувал за него добри отзиви, но ще питам тези дни дали става дума за същия човек.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта