Препоръка за сервиз/обслужване на Tiguan 2.0TDI

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
dpetrof
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 30 май 2019 17:06
Автомобил:
Двигател:

Препоръка за сервиз/обслужване на Tiguan 2.0TDI

Мнениеот dpetrof » Пет 31 май 2019 11:13


Привет,

Купих въпросният автомобил , от първият му собственик, който до сега е обслужван от VW Исток( преди раклона за Герман), и разбира се първо там попитах за обслужване, но цените ме изненадаха неприятно: примерно, маслото в скоростите и смяната му там е около 650 лева, боядисване на детайл 850 и тн

До сега, не съм имал автомобил VW , и се оказа че от текушият ми сервиз, на който се доверявам въобще не се занимават с VW, та си търся нов- разбира се, 2 дни четох форъма преди да пусна темата, но мялко се обърках на кого да се доверя и за това пиша и тази тема.

Относно колата: VW Tiguan 2.0 TDI 140hp, 2013, фейслифтовата, 7DSG, на реални 77к км
Предстои и голямото обслужване, ремъци, масла, филтри, антифриз, спирачна течност, предни дискове и накладки...има и 2 биалета за смяна- тъй като е фирмен автомобил, с нужно обслужващият го сервиз да издава ДДС фактури и приема плащания по банка

Благодаря за помоща в аванс!




Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 166 госта