Препоръчайте сервиз за пълно обслужване, София или Пловдив

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
kaparo
Мнения: 20
Регистриран на: Пон 06 авг 2018 10:56
Автомобил:
Двигател:

Препоръчайте сервиз за пълно обслужване, София или Пловдив

Мнениеот kaparo » Пон 04 ное 2019 8:54


Здравейте,

Идва време за цялостно обслужване (ангренаж, свещи, масла,...) на моя Туранец 1.6 обикновен бензин. Моето питане е малко по-специфично, тъй като предварително си поръчах частите от Германия. Бихте ли препоръчали читав майстор, който да е съгласен да работи с моите чаркове?

Благодаря предварително.




powerade
Мнения: 1048
Регистриран на: Нед 19 сеп 2010 19:33
Автомобил: Seat Toledo 2 1M2
Двигател: AHF 2000
Местоположение: Sofia

Re: Препоръчайте сервиз за пълно обслужване, София или Пловдив

Мнениеот powerade » Пон 04 ное 2019 9:28


Аз последните 2 пъти си я правих при Сашо Пъчката (рали състезател е и си поддържа сам колата, има и сервизче) И двата пъти с мои части, даже последния път беше с ползвани ролки по ангренажа, просто в перфектно състояние. Не е мрънкал, не взе безбожно много (100 лв смяна на ремъци ролки водна помпа на 1.9 ТДИ) В люлин е човека в едни сервизи след Булвария. 0898624008. И двата пъти ми я направи за няколко часа, не ме е мотал.


Потребителски аватар
stardreamer
Мнения: 291
Регистриран на: Пет 23 авг 2013 11:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: dreams

Re: Препоръчайте сервиз за пълно обслужване, София или Пловдив

Мнениеот stardreamer » Пон 04 ное 2019 11:58


За Пловдив може да питаш този сервиз - автосервиз в Пловдив. И после да кажеш отзиви, от които си избрал. :)


kaparo
Мнения: 20
Регистриран на: Пон 06 авг 2018 10:56
Автомобил:
Двигател:

Re: Препоръчайте сервиз за пълно обслужване, София или Пловдив

Мнениеот kaparo » Пет 24 яну 2020 11:00


powerade написа:Аз последните 2 пъти си я правих при Сашо Пъчката (рали състезател е и си поддържа сам колата, има и сервизче) И двата пъти с мои части, даже последния път беше с ползвани ролки по ангренажа, просто в перфектно състояние. Не е мрънкал, не взе безбожно много (100 лв смяна на ремъци ролки водна помпа на 1.9 ТДИ) В люлин е човека в едни сервизи след Булвария. 0898624008. И двата пъти ми я направи за няколко часа, не ме е мотал.


Благодаря колега, ходих при него (преди няколко месеца вече), човекът е пич, но е натрупан с коли и малко трудно се нарежда при него :)

:beer :beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта