Дизел сервиз във Варна? Къде?

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
SLR
Мнения: 50
Регистриран на: Пет 18 май 2007 22:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Дизел сервиз във Варна? Къде?

Мнениеот SLR » Пон 13 авг 2007 15:35


Станах собстненик на голф 3 тди и сега трябва да го обслужа и да му направя една диагностика. Искам да отида в качествен сервиз кадето майсторите там знаят какво правят и не вземат много скъпо. Колегите от Варна с дизелаците да кажат каде ходят.
Благодаря предварително.




Потребителски аватар
pafaka
Мнения: 459
Регистриран на: Сря 18 яну 2006 14:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ялта

Мнениеот pafaka » Пон 17 сеп 2007 14:49


Аз ходя в на автотрейд сервиза (дойран 2...зад пикадили до болницата)...малко е скъпичко ..обаче знаеш за какво плащаш


Потребителски аватар
diqn1975
Мнения: 82
Регистриран на: Пон 09 окт 2006 23:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот diqn1975 » Нед 14 окт 2007 1:09


Здравей колега.Има един добър майстор на дизели и той е в Виница.Има и друг сервиз зад магазина на мерцедес,там също са добри.


Потребителски аватар
joro09
Мнения: 241
Регистриран на: Нед 06 яну 2008 15:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот joro09 » Чет 17 яну 2008 0:19


Мотор-дизел консулт зад мерцедес,до завод Метал!


Потребителски аватар
theseamann
Мнения: 11
Регистриран на: Пон 22 яну 2007 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Добър турбо сервиз във Варна!

Мнениеот theseamann » Пет 18 яну 2008 12:43


Колеги ето ви адрес на Турбо сервиз от който съм много доволен

Унитех
Варна 9010 Студентска 1 Технически Университет УПБ-144
тел. 052/ 302 795
www.unitechturbo.com


Потребителски аватар
theseamann
Мнения: 11
Регистриран на: Пон 22 яну 2007 11:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Турбини

Мнениеот theseamann » Чет 24 яну 2008 16:38


joro09 написа:Ако иамте нужда от добър майстор за турбо във Варна пратете лично съобщение!Не казвам че унитех не са добри но цените им режат.За монтаж демонтаж ми искаха 160 лв???Човека е много в час,прави всякакви ремонти.


Колега, за същото нещо - (монтаж - демонтаж) в София вземат 500 -600лв.)


Потребителски аватар
joro09
Мнения: 241
Регистриран на: Нед 06 яну 2008 15:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Турбини

Мнениеот joro09 » Нед 27 яну 2008 20:46


Колега, за същото нещо - (монтаж - демонтаж) в София вземат 500 -600лв.)[/quote]
Е това е супер много.....1/3 от цената на турбото,може би няква профилактика,подмяна на части.На мен ми зеха 60лв монтаж-демонтаж.Не отнема много време-час-два.


Потребителски аватар
vetmed
Мнения: 53
Регистриран на: Пет 02 ное 2007 23:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Каварна

Re: Дизел сервиз във Варна? Къде?

Мнениеот vetmed » Чет 31 яну 2008 21:28


SLR написа:Станах собстненик на голф 3 тди и сега трябва да го обслужа и да му направя една диагностика. Искам да отида в качествен сервиз кадето майсторите там знаят какво правят и не вземат много скъпо. Колегите от Варна с дизелаците да кажат каде ходят.
Благодаря предварително.


Колега кажи все пак в кой сервиз направи обслужването и дали си доволен, доста време мина откак си пуснал темата.


SLR
Мнения: 50
Регистриран на: Пет 18 май 2007 22:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот SLR » Сря 06 фев 2008 3:00


бях забравил за тази тема. иначе ходих в тоя сервиз зад мерцедес, доволен съм вземат нормано и знаят какво правят.
също чух добри отзиви, вече от много хора за тоя майстор в виница.


Vilio-SAXOTO
Мнения: 65
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 19:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот Vilio-SAXOTO » Пет 28 мар 2008 21:56


някои може ли да даде адреси и телефони на тези майстори във варна?


Потребителски аватар
niks76
VW експерт
VW експерт
Мнения: 5312
Регистриран на: Нед 25 юни 2006 19:05
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Париж

Мнениеот niks76 » Пет 28 мар 2008 22:17


потърси колегата ifidik -ако има време ще ти свърши работата както трябва


Потребителски аватар
Ясер
Мнения: 184
Регистриран на: Нед 16 дек 2007 16:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Ясер » Сря 09 апр 2008 23:24


Майстора във Виница е
Павел Пройнов, син на НЕбезизвестния Продан ;)

Който е от Варна няма как да не го е чувал ;)


Vilio-SAXOTO
Мнения: 65
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 19:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот Vilio-SAXOTO » Пон 21 апр 2008 21:47


niks76 написа:потърси колегата ifidik -ако има време ще ти свърши работата както трябва
мерси свързах се с него и пратих едни познати при него със един сеат леон :) мерси


tonikris
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 17 мар 2013 15:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Дизел сервиз във Варна? Къде?

Мнениеот tonikris » Нед 17 мар 2013 16:22


Привет на всички. Препоръчвам ви да НЕ ХОДИТЕ при "Дидо-дизела" на базар Орехчето Варна. Няма да ви свърши работа но ще ви вземе парите. Ще ви качи на клона и ще ви предложи смяна на почти всички части.
Ето моят проблем: Имам Октавия 2 и от известно време загуби тяга, последва леко тресене на двигателя. Въпросният Дидо диагностира колата и пристъпва към смяна на дюзи 2-ра употреба. Въртял ги три пъти но никакъв резултат. Преценил че проблема е електрически закарва автомобила при Цоков-сервиз със сменените дюзи!!!!!. Той върнал моите дюзи (защото били по-добри ?????) Последвала нова диагностика и заключение. Двигател 1.9 TDI на 63 000 км. ПРЕСКОЧИЛ ЗЪБ ПЕЗ ПОРАЖЕНИЯ ПО ГЛАВАТА,ТРЕСЕНЕТО НА ДВИГАТЕЛЯ БИЛО ОТ МНОГО ИНОСЕН ДЕМПФЕРОВ МАХОВИК. За всичко това сумата за "майсторите" е 140 лв. Препоръчано ми е веднага да сменя ангр.ремък, помпа, ролки - срещу 600-700 лв. и коплект демпф. маховик със съединител - 1800 лв. Ужасен от диагнозата се свързах със Сами от Гюнтер-сериз (ГОРЕЩО ВИ ГО ПРЕПОРЪЧВАМ). След неговата работа (СМЯНА НА 4 ДЮЗИ)колата си е като нова. Моят извод за "Дидо-дизела" "Цоков Бощ-сервиз" е че са измамници. Имах лични разговори и с двамата, но това са префесионални мошеници, аз за 140 лв ли съм бил., знаел ли съм аз колко скъпа техника имали те :thumb_down. Не си мислете че са ги върнали.
Оттървал съм се леко :icon_lol . Дано съм би полезен на колегите от Варна. Поздрави!


roko70
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 05 дек 2015 15:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Дизел сервиз във Варна? Къде?

Мнениеот roko70 » Съб 05 дек 2015 15:31


Здравейте, бих желал да споделя преживяното с Вас приятели от един от Варненските сервизи за ремонт на ГНП.
Живея във Варна и карам Golf 3 tdi 90 к.с, всичко започна от едно спукано водно съединение, върху което е капало нафта и се е прецакало.
След като го смениха и всичко е наред ми казаха,че трябва да отида да ми сменят уплътненията на ГНП-то при майстори-специалисти.АЗ бях с навехнат крак и не можех да карам,тогава мой приятел каза,че ще закара колата да я напрявят.Този сервиз е по-известен като ОРЕХЧЕТО, може би повечето от Вас го знаят. До тук всичко е наред, да ама не /както казва известният на всички ни журналист/. Вярно гориво не капеше, но колата нямаше тяга на дълък път, защото в града по-трудно може да се разбере.
Звъннах на моят приятел и му разказах какво се случва с колата. На следващият ден /понеделник/ отидохме във въпросният ,,сервиз’’, за да разкажа как колата след смяната на уплътненията не върви.
Дойде един младеж, който е правил колата, казах му, че преди колата имаше тяга, а сега не.Той като ми се развика, че не бил виновен, че знае какво е правил и не може да е сгрешил, центровката на ГНП-то, не бил пипал и т.н.
Попитах ако може да я закачат за тестер, но той каза тази кола няма да я погледна. След което затворих предния капак си тръгнахме с моя приятел. Аз излязох виновен, че съм отишъл да направя един вид рекламация, нали съм си платил за качествена услуга. Той бил най-добрит майстор на собственика и съм го бил обидил.
След това намерих тел. номер на МОТОР КОНСУЛТ- до завод Метал, говорих по телефона записах си час и отидох, там се срещнах с Генади и Пламен, свалиха ГНП-то и какво се оказа:, че част от уплътненията не са сменени, а останалите не са оригинални BOSCH, и още нещо било разместено. Сега, приятели колата върви чудесно, има динамика и тяга както подобава на автомобил от този клас.
Искам да кажа на инжинерите от МОТОР КОНСУЛТ едно голямо БЛАГОДАРЯ момчета, да сте здрави и да радвате хората с работата ВИ.
За мен ВИЕ имате златни ръце.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта