Сервизи във Варна - Кой и къде

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
teac5
Мнения: 6
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 7:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Мнениеот teac5 » Чет 13 апр 2006 11:53


А Радо гарнитури на глава сменя ли




kristian112
Мнения: 306
Регистриран на: Нед 18 юни 2006 16:21
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот kristian112 » Сря 06 дек 2006 15:33


а ангренаж??? хаиде колеги , споделете малко впечетления от работата в сервиза там ? може ли да им се има доверие?


Потребителски аватар
CyberBlade
Мнения: 426
Регистриран на: Съб 08 яну 2005 11:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот CyberBlade » Пет 15 дек 2006 12:25


Ае ангренаж и аз мога да ти сменя, не се притеснявай толкова :)


Потребителски аватар
velinsl
Мнения: 4208
Регистриран на: Нед 11 май 2008 12:59
Автомобил: B3 ---B4
Двигател: ABS --- 1Z

Мнениеот velinsl » Нед 20 юли 2008 17:03


като сепише за сервизи и аз искам да пиша за един варненски сервиз, въпреки, че съм от сливен.
В понеделник (днес сме неделя) си закупих кола от Варна. Както е редно я закарах на Елкон Елком или както е там та това добре. Влязох в един сервиз на Бош на улицата която минава северно от Метрото на около 300-500метра в източна посока вместо да ми обяснят като бели хора че такива услеги не извършват ме командорят разни боклуци къде съм паркирал (за около 5 мин) и ме гонят да е.... тяхната мама да е... Преживях го в чежд град съм.
След това ми обясниха друг сервиз пак около Метрото западно от него има един магазин за трактори (жълти)и сервиза се падаше в две гаражни клетки зад магазина.
Отидохме в сервиза наистина на елко* там човека закачи кабелите. Компютъра гледа кво гледа не знам. След края на проверката компютъра ми принтира какви повреди има и гледам на листа
1ви- абзац - такива и такива грешки в запалването
грешки 3
2ри абзац - някъм текст на англииски в удебелени черни букви
грешки 0
стана ми ясно че се познават и ашма ще има грешката беше едната че лампдасондата не работи. това всеки с елемнетарни технически познания можеше да го прочете.
Не ме беше яд че ми го продал с тия повреди все пак това беше единствения Пасат, който отговоряше на моите изисквания и колко и да беше пазарлъка щях да ги дам.
[/b]НАЙ ГАДНО МИСТА КАТО БУТНА ПРИНТИРАНОТО ВЪВ РЪКАТА БЕЗ ДА ОБЯСНИ ТОВА ТОВА ТАКА, А МИ ГИ ДАДЕ КАТО НА КУЧЕ "ЕИ ТОВА СА МУ ГРЕШКИТЕ"
Направех се на чук и питам "добре бе тук на едното грешки 3, а на другото 0, кво става тук? "
Отговор "Ние ги чистим"
явно се усетиха чедолу горе подбирам и им вкарвам въпрос
"ами тия 3 грешки какви са?"
човека веднага отговаря сякащ ги знае на изуст кви знаци са изписани на листа
"те са щото е на газ"
Така че варненци, ако се сещате за кой сервиз говоря, ако не го познавате човека, не си помислайте да ходите там.

ПС: Иначе варненските шофьори са изключително колегиални на пътя. браво продължавайте в същия дух.


Потребителски аватар
Plumber
Мнения: 1426
Регистриран на: Пет 29 сеп 2006 20:55
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна / The Hague

Мнениеот Plumber » Пон 21 юли 2008 18:21


velinsl написа:
ПС: Иначе варненските шофьори са изключително колегиални на пътя. браво продължавайте в същия дух.



Кой бе? :lol:


feeer
Мнения: 9
Регистриран на: Чет 24 апр 2008 10:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот feeer » Нед 27 юли 2008 21:42


за "AVTOTRADE" някакъв коментар? :roll:


Потребителски аватар
Dorian
Мнения: 1344
Регистриран на: Нед 18 мар 2007 19:57
Автомобил: Golf 4 TDI
Двигател: AHF
Местоположение: Варна

Мнениеот Dorian » Пон 18 авг 2008 21:29


Някой може да не повярва,но в този сервиз за който говори ''velinsl'' на една Алфа майстора търси куплунга за включване към компа 2 дена и накрая каза че колата е супер а тя оборотите и ходеха надолу нагоре,такче не ходете там :!:


Потребителски аватар
velinsl
Мнения: 4208
Регистриран на: Нед 11 май 2008 12:59
Автомобил: B3 ---B4
Двигател: ABS --- 1Z

Мнениеот velinsl » Пон 13 окт 2008 18:18


Значи сравнението е на фона на сливнесите шофьори или поне на 98% от тях. Наистина срещал съм и колегиални на пътя, старая се и аз да съм пионер в това отношение. Нали трябвало да има един първи и аз да съм сред тях...


Потребителски аватар
tns
Мнения: 389
Регистриран на: Нед 23 сеп 2007 19:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот tns » Вто 21 окт 2008 9:43


ЗА ЕЛКОН ВЪВ ВАРНА само при Ицо или Вальо:
Ицо и Вальо работеха заедно в сервиза в кв."Чайка",до спортното училище,ВЕЧЕ ГО НЯМА СЕРВИЗА ТАМ.
1.Ицо в момента работи в сервиз зад сградата на "BOSCH КИРОВ" във Варна,при него са и Илиян и Дидо които повярваите ми са много в час на VW, а и на други автомобили.
2.Вальо работи заедно с Дончо и се намират точно до бензиностанция Shell(зеленчукова борса).
Това са сервизите в които ако ми се наложи ползвам и сам много доволен,дано да съм помогнал.


Потребителски аватар
diqn1975
Мнения: 82
Регистриран на: Пон 09 окт 2006 23:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот diqn1975 » Сря 22 окт 2008 17:29


Много ги разбираш tns


Потребителски аватар
kok12
Мнения: 640
Регистриран на: Сря 08 окт 2008 18:15
Автомобил: Golf 4
Двигател: ASZ
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот kok12 » Пон 27 окт 2008 13:49


Има ли някакво развитие къде е удачно се ходи


Потребителски аватар
oreol187
Мнения: 39
Регистриран на: Вто 13 май 2008 14:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот oreol187 » Пон 03 ное 2008 10:35


tns написа:ЗА ЕЛКОН ВЪВ ВАРНА само при Ицо или Вальо:
Ицо и Вальо работеха заедно в сервиза в кв."Чайка",до спортното училище,ВЕЧЕ ГО НЯМА СЕРВИЗА ТАМ.
1.Ицо в момента работи в сервиз зад сградата на "BOSCH КИРОВ" във Варна,при него са и Илиян и Дидо които повярваите ми са много в час на VW, а и на други автомобили.
2.Вальо работи заедно с Дончо и се намират точно до бензиностанция Shell(зеленчукова борса).
Това са сервизите в които ако ми се наложи ползвам и сам много доволен,дано да съм помогнал.

за вальо съм съгласен, а за дидо ако е този за които си мисля съм ЗА с двете ръце!При ЖИЖО също, пак е в него тараф


Потребителски аватар
Dorian
Мнения: 1344
Регистриран на: Нед 18 мар 2007 19:57
Автомобил: Golf 4 TDI
Двигател: AHF
Местоположение: Варна

Мнениеот Dorian » Пон 03 ное 2008 17:37


tns написа:ЗА ЕЛКОН ВЪВ ВАРНА само при Ицо или Вальо:
Ицо и Вальо работеха заедно в сервиза в кв."Чайка",до спортното училище,ВЕЧЕ ГО НЯМА СЕРВИЗА ТАМ.
1.Ицо в момента работи в сервиз зад сградата на "BOSCH КИРОВ" във Варна,при него са и Илиян и Дидо които повярваите ми са много в час на VW, а и на други автомобили.
2.Вальо работи заедно с Дончо и се намират точно до бензиностанция Shell(зеленчукова борса).
Това са сервизите в които ако ми се наложи ползвам и сам много доволен,дано да съм помогнал.

За Дидо и Илиян мога да кажа с чиста съвест че са можеби едни от малкото майстори които несе уча на колата ми и си вършат работата перфектно :!:
Е вярно не работят много евтино,но за това пък работата им е безгрешна и аз лично съм ходил поне в 10 сервиза,но при тях съм най-доволен и смятам за в бъдеще да ходя само там :) Голяма реклама им направих :oops:
А между другото Вальо е на Шел,но Ицо нее при Дидо и Илиян :roll:


Потребителски аватар
tns
Мнения: 389
Регистриран на: Нед 23 сеп 2007 19:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот tns » Пет 07 ное 2008 16:07


diqn1975 написа:Много ги разбираш tns

ти наи добре знаеш
А,Ицо къде е тогава :?:


Потребителски аватар
golf avenue
Мнения: 359
Регистриран на: Пон 19 фев 2007 17:53
Автомобил: vw golf variant
Двигател: azj 02
Местоположение: Варна

Мнениеот golf avenue » Съб 08 ное 2008 21:26


-елкон ,както е споменал колегата tns- при Вальо в шела на зеленчукова борса/мн съм доволен от него/
-диагностика и реглаж ходова част- Балинов- баира за Виница веднага след камерите в ляво зад спирката
-ремонт централно и ел. стъкла има едно гаражче в уличката след завод дружба посока центъра

Последна промяна от golf avenue на Чет 31 яну 2013 21:36, променено общо 1 път.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 183 госта