Клубен сервиз - София - vaskoto1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
w_smith
Мнения: 2189
Регистриран на: Сря 27 апр 2005 15:31
Автомобил: Skoda Octavia 1U_Golf 3
Двигател: ALH 2005_AHU 1997
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот w_smith » Вто 26 ное 2019 7:17


Васко се оправи доста бързо с една голяма порция електроспагети творение на други хора и като резултат имам правилно работещи фарове. Благодаря ти Васе!




Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот vaskoto1 » Вто 07 яну 2020 20:38


има лека промяна в статуквото. някои от вас знаят, ще пиша за всички останали. наложи ми се да започна работа. ще се доуточняваме по телефона.
благодаря ви!


P.S.
промените отпадат!
нещата са постарому, работата се разсъхна... :mhihi

ЗАПОВЯДАЙТЕ!


Потребителски аватар
Omilron
Мнения: 129
Регистриран на: Вто 04 ное 2014 10:36
Автомобил: VW Passat b3 3a2 35I
Двигател: 1992 ABS
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Omilron » Нед 22 мар 2020 11:19


На рапатрак си докарах колата и Васко разбра проблема за няма и час (много благодарен съм, един километраж смених). И антифриз ми смени че бех с няква измислица.

За парното обаче имам забележка (при 2-рото посещение). Имах проблем и говорихме че ако трябва мога и да оставя колата. След като се разбра че радиаторчето не е причината, стисна маркуч на газта и каза че циркуляцията по маркучите явно прави драма. Предполагам че може и това да е, но парното в колата си го няма.

Мнението ми е без грам критика към Васко, човека знае какво прави и работи перфектно, просто малко градивна критика.


svetlik
Мнения: 18
Регистриран на: Сря 07 ное 2012 11:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот svetlik » Нед 26 апр 2020 20:54


Много доволен! След като карах Полото почти година със светещи, мигащи лампички по таблото, с произволни писукания, падане на оборотомера и какви ли не още изненади - Васко ми оправи таблото като чисто ново. И то за по- малко от час. :biggrin


Потребителски аватар
Murphys
Мнения: 19
Регистриран на: Пет 12 май 2006 13:52
Автомобил: Golf MK5
Двигател: 1 6 FSI
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Murphys » Сря 07 окт 2020 8:12


Аз също искам да споделя невероятно изключително положително преживяване с vaskoto 1 - обадих се по телефона, накратко обясних болката. След няколко часа ме прие, сложи РС-то и направи свойте магии по колата и о, чудо! :love.vwclub
Много съм му благодарен за цялата информация, която ми даде относно колата, показа ми много неща, отговори ми на много въпроси, поправи неща в колата, пусна страшни екстреи, които до сега само ми обясняваха, че са невъзможни, трудни, не съществуват, трябват модули и т.н.
Показа ми, какво трябва да направя и да търся за следващия етап преди да се видим отново, евентуално ще се опита да отремонтира отопляеми огледала. :th_up
Определено, за мен това е човека, когато трябва да се ремонтират ел. неща или др. по колата! :bowdown


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 507
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот walentin » Вто 18 май 2021 21:22


Днес отново бях приятно впечатлен от Ваското1. Беше перфектен, както винаги. Отидох само за смяна на ангренаж, но работата се оказа по-дебела - трябваше да се оправят доста непредвидени работи, за които не поиска да се плати. И този път Васко беше перфектен. Освен това ми описа и разясни подробно и компетентно цялата си работа . Малко са такива хора ! Да си жив и здрав Васе!


petiop
Мнения: 199
Регистриран на: Сря 17 юни 2009 13:12
Автомобил: Пасат
Двигател: AVF 2003г
Местоположение: софия

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот petiop » Пет 18 юни 2021 9:03


:beer Много благодаря за дневните светлини на аудито и насоката за стоп машинка на пасата. :th_up


IronMaiden
Мнения: 31
Регистриран на: Нед 05 сеп 2021 15:38
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот IronMaiden » Пон 11 окт 2021 12:12


Сериозен човек! Благодаря много за вниманието!


Потребителски аватар
`milen`
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 11 юни 2011 13:40
Автомобил: VW Passat B4 1_8
Двигател: ADZ 1996
Местоположение: Sofia

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот `milen` » Вто 11 яну 2022 17:18


Здравейте, колеги! За много години! Здраве и безаварийни км на всички!

Искам и аз да кажа едно огромно БЛАГОДАРЯ на Васко, който днес буквално ме спаси - бях закъсал с моя B4 насред един голям столичен булевард - от нищото колата просто изгасна и аз срам не срам не се бях подготвил с резервна бобина в багажника. Едно обаждане на Васко обаче бе достатъчно момчето да се отзове НА МОМЕНТА. Дойде и носеше с него резервна бобина. Смени я и - о чудо! Пасата запали веднага.

Изключително много ти благодаря Васе, за бързата помощ, последвалата смяна на кабели, диагностиката и любезното отношение!!!


Потребителски аватар
group®
Темерут
Мнения: 9869
Регистриран на: Вто 08 мар 2005 23:28
Автомобил: Passat B8 Alltrack
Двигател: DFCA
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот group® » Вто 11 яну 2022 17:34


`milen` написа: Едно обаждане на Васко обаче бе достатъчно момчето да се отзове НА МОМЕНТА.


Извинявам се, ама ако Василий е момче, аз съм бебе :mhihi
(В профила на колегата пише, че е на 33 години, а Василий е сигурно на 68 вече :Mr Green Fun )


Потребителски аватар
ubiboy
Мнения: 44
Регистриран на: Нед 08 ное 2009 11:47
Автомобил: VW Phaeton
Двигател: 3 0 tdi 2007 БМК 270hp
Местоположение: Мизия

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот ubiboy » Чет 13 яну 2022 19:34


vaskoto1 написа:има лека промяна в статуквото. някои от вас знаят, ще пиша за всички останали. наложи ми се да започна работа. ще се доуточняваме по телефона.
благодаря ви!


P.S.
промените отпадат!
нещата са постарому, работата се разсъхна... :mhihi

ЗАПОВЯДАЙТЕ!


Здравей имам няколко въпроса 1 купих си диагнстика на дилърско ниво от склад66 инсталирах разпознава модула но като дам на контакт и не показва че колата е на контакт ,отидох до Пловдив и в склад66 ми кзаха че нямам 12в. на 1ви пин на диагностичната букса , така аз съм електротехник и нещо не схващам ходех при един майстор който ми обучаваше модули калибрираше и др. как неговата диагностика работеше а мойта не . и 2 можеш ли да ми смениш датчик на парктроника преден поздрави :beer


dsa1bg
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 01 мар 2022 11:28
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот dsa1bg » Чет 10 мар 2022 16:44


Здравейте! И от мен едно голямо Благодаря на Васко за перфектно свършената работа. Само за 2 часа успя да открие и отстрани дефектиралата част, която беше причина за грешката "бедна смес". Двигател 1.8 Т бензин.Преди това автомобилът е посетил доста знайни и незнайни сервизи, но уви без резултат.Да си жив и здрав Васко, много късмет и щастие.


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 507
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот walentin » Пет 28 апр 2023 18:44


Колата палеше кога си иска и угасваше кога си иска. После спря да пали съвсем. Добре че е Васето, да е жив и здрав дълги години, та оправи работата за 1 час. Умрял датчик на коляновия вал беше моментално разкрит! Благодаря ти Васе!


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 507
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот walentin » Пон 17 юли 2023 23:07


Още едно голямо благодаря на Васето. Колата трудно палеше на бензин. Васко каза "помпата е", смени я и сега палнето е чук!


Потребителски аватар
StS
Мнения: 2390
Регистриран на: Нед 02 юли 2006 1:02
Автомобил: Golf VI
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот StS » Сря 19 юли 2023 12:20


walentin написа:Колата палеше кога си иска и угасваше кога си иска. После спря да пали съвсем. Добре че е Васето, да е жив и здрав дълги години, та оправи работата за 1 час. Умрял датчик на коляновия вал беше моментално разкрит! Благодаря ти Васе!



Пишете поне какви са тия коли, все пак има разлика между голф 3 и голф 7 с TSI...



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта