Клубен сервиз - София - vaskoto1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Apokalipsisa
Мнения: 135
Регистриран на: Чет 31 окт 2013 19:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Кюстендил

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот Apokalipsisa » Нед 20 юли 2014 19:47


Не знам момчета,но като ви чета коментарите ще взема и аз скоро да посетя въпросния майстор.Вярно,трябва да пътувам чак до София,ама по-добре да дам 12 лева за гориво,отколкото още 100-200 лева на кюстендилските майстори,при които смених повече от половината чаркове и проблема ми още не е решен.




Потребителски аватар
dimax
Мнения: 38
Регистриран на: Вто 03 апр 2007 8:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот dimax » Сря 27 авг 2014 15:21


Поредна похвала и благодаря много за смянната
на ангренажа, водната помпа и центровката на моят пасат В3/92!
Васко, продължавай да си все така отзивчив, внимателен с машините и търпелив с клиентите!


GL3
Мнения: 6
Регистриран на: Чет 29 юли 2010 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот GL3 » Сря 27 авг 2014 15:54


Искам да изкажа и аз моята благодарност за отзивчивостта и професионализма на Васко.
Дано има повече такива хора.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17177
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот vasstop » Чет 18 сеп 2014 7:10


Благодарности и от мен! :bowdown


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот Vlad777 » Вто 14 окт 2014 20:24


След днешната намеса вече съм подготвен за зимния сезон. :bowdown :bowdown

Колата ми се сдоби с релета на къси и дълги и фаровете светнаха - до сега съм карал със свещи! :idea3 Вече имам и модул за дневни светлини Smart DRL: http://smartdrl.com/ :bowdown

П.С. Добавям и линк към реле/цокъл - трябват 2 бр. реле/цокъл за къси и за дълги:
http://www.elimex.bg/product/20114/rele-avtomobilno-4120-1c-12v.html
http://www.elimex.bg/product/4749/tsokal-za-rele-avtomobilno-s-provodnitsi.html


Потребителски аватар
summer_smile_
Мнения: 1179
Регистриран на: Пет 27 дек 2013 14:59
Автомобил: Audi A3
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот summer_smile_ » Вто 04 ное 2014 22:13


Ужасно голямо благодаря!! :bowdown Няма да изброявам всичките неща, които ми смени на новата Шкода, защото ще стане много дълъг поста, само едно ще кажа - уникален! :smile :bowdown


Потребителски аватар
walentin
Мнения: 506
Регистриран на: Чет 22 мар 2007 19:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот walentin » Пон 01 дек 2014 19:06


За пореден път се уверявам, че Васко е голем човек и специалист! Жив да си Васе!


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот vucata » Вто 31 мар 2015 17:00


Страшен човек. :bowdown


Потребителски аватар
zlatex
Мнения: 8
Регистриран на: Сря 06 май 2015 21:48
Автомобил: VW Touareg
Двигател: CVV-2016
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот zlatex » Сря 06 май 2015 22:12


Здравейте,това е първия ми пост в този форум,откакто преди месец си взех първия VW (Туран).За пръв път виждам толкова позитивни отзиви за някой майстор.Все пак това в Бг си е мръсна дума.Още тази седмица ще му звънна за да оправим някои дребни ,но дразнещи проблемчета.


Потребителски аватар
El_Manifico
Мнения: 12
Регистриран на: Чет 24 апр 2014 9:51
Автомобил: VW Passat B5 Combi
Двигател: ADR 1998
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот El_Manifico » Чет 09 юли 2015 12:32


Вчера посетих колегата и само мога да кажа, че се :bowdown пред познанията и труда на Васко.
Не ми сработваше централното на задните врати на В5/98г. , отвори погледна, на лявата беше заминал кабела на масата, настави, укрепи излолира всичко ток.
Дясната беше със заминала брава, отидохме до италиянеца, взехме брава(не уцелихме работеща от ппървия път) разглоби вратата за норматив (съжалявам че не снимах)
сложи новата бравица и всичко заработи като от кореком :smile
Отделно ми пипна газовия инжекцион и констатира куп неща, които налагат по-нататъчна интервенция и които щях да забележа, когато вече е късно.
Днес взех трилъчев волан от колегата @Ivo_Dinkov, ако съм късметлия довечера Васко ще го монтира.

Най-отговорно заявявам, че при първата му отдала се възможност ще се опитам да го удавя със студена бира :beer , вчера не ни се получи :biggrin


nikivel
Мнения: 63
Регистриран на: Съб 13 мар 2010 7:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот nikivel » Съб 18 юли 2015 8:51


И аз все се каня да го давя в бира и все не остава време в това забързано ежедневие...
Но след последното посещение и след подарено почистване на дроселова клапа и сладка приказка, не мога да не кажа: пич си Васко, от всякъде, та дрънкаш! :bowdown :th_up :love.vwclub


Monty.Georgiev
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 22 юли 2015 15:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Monty.Georgiev » Сря 22 юли 2015 15:49


Както му обещах, поредния благодарствен пост (регистрирах се само за да благодаря и във форума).

Васко е златен човек! За пръв път попадам на майстор, който си върши работата с кеф и усмивка, а освен това е и артист (има бонус към ремонта).

Накратко, имах "изгорял" ляв фар и стегнал скоростен лост. Колата е Golf Plus 2009, 1.9 TDI. След като разбра, че трябва да свали бронята, за да свали и фара, вместо да псува (както биха направили много негови колеги) кротко си хвана набор от отвертки и една плоскост, легна под колата и започна да отвива де що държеше бронята. В крайна сметка свали фара, видя, че проблема идва от нагоряла крушка и фасунга, почисти и посъветва да си взема repair kit при евентуални проблеми в бъдеще. Но това не беше всичко! Закачи колата на компютъра и ми накачи толкова "екстри", които са били заложени, но не и пуснати. Пускане на халогени в завой или при мигач, светещи "американски" мигачи, дневни светлини на 40% (за да не нагаря отново), затваряне на прозорци при дъжд и двайсетина други опции, които не са достъпни през борд компютъра (това е арт частта).

Затегналия лост диагностицира за 30 секунди, а за 5 мин вече бе отстранил и проблема - гресирани втулки, малко раздвижване на механизъм, чието име не запомних и имах "нова" скоростна кутия.

Силно препоръчвам на всеки. Ако можеше всички хора да си вършат работата с такова желание и настройка, света щеше да е много по-добро място.


bond
Мнения: 26
Регистриран на: Вто 23 юни 2009 11:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот bond » Пет 24 юли 2015 15:12


За по-малко от час пича изтръгна половината електроника(вкл кора на врата), механизма за отваряне на капачето за гориво, извади солидни снопове от кабели, разбра къде е проблема, оправи го и сглоби всичко както си беше ! :bowdown :bowdown :bowdown
:beer


pkolarov
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 14 юли 2015 13:13
Автомобил: VW Passat b5_5
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот pkolarov » Сря 05 авг 2015 18:25


Здравейте, днес бях при Васко за смяна на ангренажен ремък,ролки,помпа и т.н.
Ремонта беше извършен перфектно и много прецизно, за което благодарности на Васко!!! :smile
Колата сега е супер!


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот веселин » Пон 24 авг 2015 23:05


Василий - да илядиш - имам си чисто нови цилиндърчета и накладки на задните коуеуета !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Бързо и чисто като в море от терпентин - пести матряла ве !!!!!!!!!!! :bowdown :bowdown :bowdown и ми даде да му снимам с ФФ то !!! Чест и почитания Оби Уан !!!!!!!!!!!!!!!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта