Клубен сервиз - София - vaskoto1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
m_grigorov1
Мнения: 33
Регистриран на: Съб 05 окт 2013 12:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот m_grigorov1 » Пет 20 ное 2015 1:04


Ами и аз да споделя моето мнение за сервиза: Отивам аз в сервиза с разни проблеми по колата. Първо ставаше въпрос за неработещо централно заключване на 2 врати. Каза ми че ако микроключетата и разни други чаркове в бравите са заминали, ремонта би ми струвал малко над 100 лв. Не след дълго намери че проблема идва от CD-то или по точно от евробуксата. Идеята беше да се настрои така че да има памет, и да не влияе повече на централното заключване. Не знам как се казва колегата му, но той предложи да потърси ел.схема на касетофона (или евбробуксата) за да го свържат правилно. Тогава Васко отказа, защото реши че всичко му е пределно ясно. Размести си връзките в буксата по негово желание и оправи централното. Касетофона обаче спря да работи. Каза че ако го е изгорял, ще ми го плати, но бил на 100% сигурен че е невъзможно да го изгори, защото правел процедурата хиляди пъти. Не бях виждал така бързо някой да открива източник на проблем и явно човека си разбира, но понякога просто трябва да се работи по класическия начин, както му предложи колегата. Васко каза че е невъзможно да обърка масата и плюса, но явно това е станало. Благодаря поне, че не ми взе пари. Касетофона 100% работеше преди Васко да го изключи, защото слушах музика по пътя. След като напуснах клубния сервиз, отидох в сервиза на bgcaraudio на бул. Черни връх. Оставих касетофона и на следващият ден ми казаха че еди какво си е изгоряло, и ремонта струва 80 лв, това което се сменяло когато изгори такъв модел касетофон( sony mex n5000bt) , струвало 60-70 лв по Ибей и ще го поръча ако желая. Съгласих се. С монтажа на касетофона +10 лв. Е в крайна сметка без да ремонтираме бравите на вратите, аз пак ще дам 100 лв. Човека наистина си разбира от занаята, не случайно е решил да прави клубен сервиз, но молбата ми е да внимава повече, въпреки че е правил тези неща безброй много пъти!!




Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот vaskoto1 » Пет 20 ное 2015 10:37


колега, извинявам се за грешката, напълно възможно е да съм се объркал.
както ти казах-мини да ти възстановя направените разходи по моя вина.
нямам идея как точно е станало-продължавам да съм убеден, че свързването в евробуксата на касетофона е правилно. замерих предварително изводите. ако е имало проблем със свързването-не забравяй, че поне предпазителя щеше да изгори.
подозирам, че е възможно да съм натиснал металния капак на дъното на музиката и по този начин да съм предизвикал късо вътре, по платката.
както и да е-заповядай да те компенсирам.


m_grigorov1
Мнения: 33
Регистриран на: Съб 05 окт 2013 12:25
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот m_grigorov1 » Пон 30 ное 2015 17:55


Още не са го оправили, всичко е било изгоряло :eek :eek Няма да е готов скоро, следователно няма да идвам, защото утре си тръгвам за Благоевградско. Все пак благодаря че си коректен и предлагаш компенсация.


Потребителски аватар
logrus
Мнения: 135
Регистриран на: Вто 22 юли 2014 0:08
Автомобил: Passat B3
Двигател: 06.1989
Местоположение: на баира до София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот logrus » Пет 15 яну 2016 18:03


И аз вече съм в клуба на доволните пациенти :smile
Въпреки, че му досаждах и му висях на главата цял следобед, Васко подмлади моя Сив пес с поне 10 годинки - търчи като паленце :bolt
Огромно благодаря


Потребителски аватар
bobocamaro
R.I.P
Мнения: 7510
Регистриран на: Вто 01 юли 2008 16:21
Автомобил: Golf 3 GTI
Двигател: 2E
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот bobocamaro » Пет 19 фев 2016 20:53


Благодаря ти, Василе. :bowdown
За майсторлъка дето умееш и правиш, за търпението и за добрината.
С радост си карам колицата.
Жив и здрав бъди :bowdown


Потребителски аватар
Aprilov
Мнения: 34
Регистриран на: Нед 19 апр 2015 22:26
Автомобил: VW Touran
Двигател: BMM 2006
Местоположение: Перник

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Aprilov » Вто 01 мар 2016 22:40


:flag_bulgaria


Потребителски аватар
skyfly_
Мнения: 8
Регистриран на: Съб 22 ное 2014 12:07
Автомобил: Golf IV
Двигател: 2001
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот skyfly_ » Нед 06 мар 2016 16:22


Когато аз звъннах за определено нещо, свързано с алармата, ми бе казано, че поради здравословни проблеми няма да може да помогне. Може би трябва да се посочат специално проблемите, при които може да се ползват услугите.


Потребителски аватар
logrus
Мнения: 135
Регистриран на: Вто 22 юли 2014 0:08
Автомобил: Passat B3
Двигател: 06.1989
Местоположение: на баира до София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот logrus » Нед 06 мар 2016 17:50


А може би, когато човек е болен, се налага да се лекува, а не да се заравя в дараците на тоя и оня.
И може би, здравето е по-важно от някоя и друга стотинка.

Няколко пъти ходих при Васко - по-точно му се натрисам и човекът винаги е намерил времето за мен. Но когато е зает и аз се съобразявам.


Потребителски аватар
skyfly_
Мнения: 8
Регистриран на: Съб 22 ное 2014 12:07
Автомобил: Golf IV
Двигател: 2001
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот skyfly_ » Нед 06 мар 2016 18:32


Държа да подчертая, че отказът беше в дългосрочен план. Аз нямах намерение да не се съобразя, все пак всички сме хора, но когато човек е готов да чака и месец, а отсреща му отказват, значи не е до здравето, а до желанието. Както и да е, всеки с личния си опит.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Spas » Нед 06 мар 2016 19:48


Ти сам си си го написал - отказ....без значение в какъв план. Всеки може да отказва и да приема каквато работа си поиска. И със сигурност няма да ти се обяснява какъв е проблема.


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот zfa159 » Нед 06 мар 2016 22:37


Съществуват здравословни проблеми, които са по-различни от настинка или грип и се лекуват много по-дългосрочно при определени условия, както и ограничават човек в това какво може да прави и какво не може да прави, за доста дълго време. При такъв случай, Васко дори да иска да реши проблема, нищо не гарантира, че след месец или два, ще е в състояние да ти реши проблема, защото не зависи от него. Това обезсмисля чакането ти, защото е много по-тъпо да ти каже "ще мога след месец" и след месец отново да ти откаже. Предвид, че познавам Васко от много време и сме си помагали за много неща, в различни ситуации, знам едно нещо за него - ако не иска да свърши нещо, просто ще каже, че не иска, вместо да си търси оправдания. Иначе да, Spas е прав - Васко дори не е длъжен да обяснява защо ще свърши нещо или няма да го свърши, ама той е предпочел да обясни, за да не се остава с грешно впечатление (макар че точно това е станало). Освен да качи в темата и епикриза за достоверност... :c010 :mhihi .


Потребителски аватар
ivostefanov
Мнения: 2464
Регистриран на: Нед 04 окт 2009 10:34
Автомобил: Audi A4
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот ivostefanov » Нед 06 мар 2016 23:27


На мен па от тоя ми писна!!!!!!!!!!
Кога и да му звънна ми обеснява че няма време и ми прави кратък пуц по телефона...
Ебем ти сервиз, ебем ти чудо!!!!

За бога хора не му звънете!!!!

п.с. Мама ще ти заключа темата, искам фнимание :bebe


Потребителски аватар
skyfly_
Мнения: 8
Регистриран на: Съб 22 ное 2014 12:07
Автомобил: Golf IV
Двигател: 2001
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот skyfly_ » Пон 07 мар 2016 23:25


По тази вашата логика такива сервизи не бива да има, до които уж всеки има право да "припари". Няма смисъл да има теми, в които има хора, които си избират по неясен за хората принцип клиентела. Така не се прави бизнес и само българите не го разбрахме. Парите са си пари, трудът си е труд, а здравето е съвсем отделно нещо. При положение, че на мен ми се отказва, а във форумът си продължават разговорите относно проблеми, подобни на моя, какво да кажа? На база какво за едни сме болни, а за други не? Я стига, вие пък все едно на майка ви обиди някой. Всеки има право да си каже личния опит с този човек и услугите му, затова сме във форум.


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Spas » Съб 12 мар 2016 16:28


Познавам около 15-20 собственика на сервизи в България, а и не само и те до един си избират клиентелата и работата! Дори в последния, в който ще ходя аз скоро трябваше да ме препоръчат, за да ме приемат! Таааа, ако Васко ти е отказал и се е извинил със здравословно състояние, значи е имал причина, да ни е жив и здрав, ако ли не, замисли се защо ти е отказал? :Mr Green Fun


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот vucata » Съб 12 мар 2016 16:34


Да не говорим, че не може да се разбереш с него! Еее парите в ръцете му навирам, неще и неще и неще! Влез му в положение, има и други сервизи.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта