Клубен сервиз - София - vaskoto1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Golf_power
Мнения: 10
Регистриран на: Съб 27 май 2006 21:00
Автомобил: Audi A4 1999
Двигател: 1.8 ADR
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Golf_power » Пет 18 мар 2016 11:20


За съжаление последните мнения на колеги са верни, преди време имахме подобен случай... От прочетеното от темата съм бил с впечатление, че това е гуру-то на фолксвагените и въобще ВАГ... За да успеем да се вредим за ремонт при него се наложи да осъществяваме многобройни разговори по телефона, от които останах с впечатление, че не съм желан клиент или, че проблема не е от неговата компетенция, но все пак след около 15-20 дни закарахме колата (проблема търпеше отлагане затова изчакахме, защото много разчитахме на Васко). После условието беше, че трябва да се остави колата на улицата поне една нощ без да се носи отговорност затова, ок и това се изпълни. За съжаление и ремонта не даде никакъв положителен резултат върху автомобила... но пари се взеха... Поне за мен стигнах до извода, че човека прави перфектно само някои неща, само по някои определени модели и на определени хора.




Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот vaskoto1 » Пет 18 мар 2016 21:14


писалия по горе колега пропуска важна част от историйката ни, но това е разбираемо. така тя по добре пасва на недоволството му...
на пича с претенциите не мисля изобщо да отговарям, след като той не благоволи да разговаря с мен на лични.
дотук с обясненията.

почвам да пояснявам.

за всички! досегашни и бъдещи.

никога не съм имал претенции за гуру, нито някога съм бил такъв. нито някъде съм го твърдял, нито нищо не е казвано по въпроса. на вашите впечатления нито мога, нито искам да влияя... както е казано: който каквото сам си направи-цело село не може да му направи. та така и с впечатленията... еле па тия, изградени по телефона-те са най точни, като преценка...

ако някой се е потрудил да прочете темата отначало, макар,че се съмнявам, искрено, ще установи, че съм сам. и сам войнът е сам, както обичам да казвам...
т.е. иде реч за чиста шизофренийка: аз съм шефа, аз съм секетарката, аз съм приемчика, аз съм монтьора... оркестър от един човек.
и се уморявам... психически. и физически. но това не е ваш проблем. мой е. и е мой, докато вие не се постараете някак да го направите и ваш. защо-тайна ми е...

аз се опитвам да ви помогна, хора. не се опитвам да ви ограбя или убия... за всички, които го разбират. щото за тези, които не го разбират-никакви обяснения няма да помогнат-те са недоволни и толкова. и като опитващ се да ви помогна-аз не съм ви длъжен. с нищо. не се опитвайте да ми вменявате вина, че имам проблеми, семейство, болежки, лична работа и всичко останало... както и не се дразнете, ако си подбирам работата спрямо състоянието, в което се намирам в момента. няма нищо, с което да съм длъжен да ви помогна-това е мой избор. както е ваш избор дали ще потърсите помощта ми или ще идете другаде да ви помогнат.

аз съм човек. и мога да сгреша. и греша. казвал съм го и ще го казвам. което мога да направя-правя. понякога правя колосални простотии, понякога съм брилянтен. зависи на кой какъв ден ще се падне.

та така. за всички предишни, сегашни и бъдещи.
то тая тема неслучайно беше заключена много дълги години-вече почвам да се чудя за какъв ми требва да я отключвам... ама-свирено е.
изливайте недоволството си на воля!

пука ми за всеки. нищо, че някои си мислят, че не ми пука.
пука ми.

сполай ви.


Потребителски аватар
xeson
Мнения: 728
Регистриран на: Сря 20 ное 2013 22:24
Автомобил: Golf 2 1989
Двигател: 1272 cc 2G
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот xeson » Чет 24 мар 2016 19:52


Васко,

Част от по-горе написаното не звучи добре.
Един от отлаганите съм (Божидар със старият Passat b4 1.8 с автоматични скорости, ако се сещаш)

Последна промяна от xeson на Пет 25 мар 2016 7:38, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
stefan4o
Мнения: 19111
Регистриран на: Съб 16 юни 2007 6:07
Автомобил: VW Jetta
Двигател: PN 1990+KR 1987
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот stefan4o » Чет 24 мар 2016 20:27


Да работиш сам не е лесно. Казвам го от опит. Освен това две глави мислят повече от една. Един колега обича да казва "затова сме двама, за да може единият ако сгреши другият да го поправи".


Потребителски аватар
buller
Мнения: 2163
Регистриран на: Пет 14 апр 2006 11:33
Автомобил: VW Passat B5_5 Exclusive
Двигател: 1_8T AWT
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот buller » Чет 24 мар 2016 21:24


Колеги, без да се явявам защитник на никой, не мисля, че някой ни кара насила да ходим при Ваското.
Да, аз също съм бил в листа с чакащи, но затова за елемтарни ремонти си имам други майстори / сервизи.
Но, Ваското е човекът, при който закарах колата си, преди да я купя - неговото мнение има достатъчна тежест за мен и да чукна на дърво - до ден днешен моторът пее. Ако бе казал "не" - тази кола нямаше да я е моя вече 5-та година.
Ваското бе човекът, който отказа мои близки от един Пасат, заради не добро състояние. В последствие се оказа кола пред сериозен ремонт - обтегач на валовете + някои други неща, които стъпваха на около 2000 лв. - проверено в сервиз!
Отделно има причина да е трудно достъпен - човекът е търсен и зает.
И да, дизелите не ги закача много и когато карах такъв - дори не съм го тормозил :mhihi
През годините съм бил доволен и от него, и от Никси, и от Стефан/Милен - всеки от тях е доказал своята честност и принципи.
Затова, щом Ваското не ви е оправил колата - другият път идете в друг сервиз - никой не ви кара насила да ходите там.
Но аз зная, че опра ли до по-сложен проблем, той е един от вариантите да го реши, защото вкарва мисъл в това, дето прави.
С най-добри чувства към всички пишещи :c020


Потребителски аватар
ABSOLUT
Мнения: 4425
Регистриран на: Пет 20 яну 2006 1:14
Автомобил: Passat B4+B7+Golf Mk1+Mk2 Country
Двигател: 1Z + CFGC + JB + 1P
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот ABSOLUT » Сря 06 апр 2016 23:05


Аз искам да благодаря на Ваското за огромната услуга, която ми направи.
Ненадейно днес следобедно ми се повредиха скоростите, една планка, която върти селектора се счупи и предавките не могат да се превключват. С помощта на колегата veritas я закрепихме със свински опашки и успях само на 2-ра и 3-та предавка да стигна до Клубното. Този детайл вече не се произвежда като резервна част и си представях как с дни ще я търся по морги. Ваското беше там и се сети, че я има в гаража си. Отиде, потърси из аптеката си и я намери. Разглоби селектора и ми я смени, въпреки че го чакаха и ядеше с другата ръка. От там ми остана само да досглобя малко периферия и колата беше готова, а точно утре така ми трябва.
Благодаря Василе, голем си! :bowdown :beer :kissy


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот веселин » Пет 20 май 2016 16:14


Васил според мен сънува как ремонтира коли - вервай ми !!!


Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Ivo_Dinkov » Сря 29 юни 2016 13:08


Ровех едни снимки, видях тази по- долу и се сетих да спамя тук :mhihi
Ваското всъщност е гуру, но много търпеливо гуру. Ако бях на негово място, тук щяха да ревнат поне 10- тина набити кандидат-пишман-клиенти :Mr Green Fun
Хора, като ви се каже, че не може да бъдете взети за ремонт, значи наистина е така.

П.С. снимката :Mr Green Fun
Изображение


IRRITATING
Мнения: 2102
Регистриран на: Чет 29 ное 2012 15:32
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот IRRITATING » Чет 07 юли 2016 19:53


Искам и аз да благодаря на Васко за изключителната отзивчивост. :bowdown :bowdown


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Iavor » Вто 26 юли 2016 20:39


Благодаря, Васе! :bowdown


bogomilvajarov
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 16 юни 2016 10:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот bogomilvajarov » Съб 06 авг 2016 7:28


Един голям плюс и от мен,много компетентна и точна намеса


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Vlad777 » Пон 06 фев 2017 8:17


Благодарение на vaskoto1 моят автомобил отново е в движение!


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот Iavor » Чет 27 апр 2017 15:12


И аз - благодаря!
Даже си имам и подарък! :11


Потребителски аватар
dbanchev
Мнения: 358
Регистриран на: Чет 28 юни 2007 10:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот dbanchev » Нед 30 апр 2017 19:59


И от мен голямо благодаря! Васко е супер точен пич!


aboshnakov
Мнения: 5
Регистриран на: Пон 28 мар 2016 11:12
Автомобил: VW Passat B6
Двигател: BKP 2008
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - София - vaskoto1

Мнениеот aboshnakov » Пон 15 май 2017 15:50


Още един доволен от Васко.

Благодаря за настройката на дневните светлини + екстрите през vcds-a :)



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта