Клубен сервиз - София - vaskoto1

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
hidalgo
Мнения: 937
Регистриран на: Вто 13 май 2008 9:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот hidalgo » Пон 28 фев 2011 18:01


Само едно нещо мога да кажа за него - няма такъв човек :!: :bowdown :bowdown :bowdown
Днес му звъннах, дойде на място, видя къде е проблема, ходихме с неговата кола за частите scare scare .
Колега от работата, който гледа цялта случка, ми казва: "Не знаех, че още има такива хора."

Благодаря му още веднъж. :bowdown




landolin
Мнения: 7
Регистриран на: Нед 04 фев 2007 15:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот landolin » Пет 11 мар 2011 21:14


Васил е нумеро уно :)
Жалко, че излязох от VAG групата, иначе беше единствения друг човек (освен мен :) ) на когото оставях да човърка по колата ми без да се притеснявам.
Да не говорим за жестовете - аз съм в командировка, от магазина са ми продали грешни части и некъв филм после, разправии по телефона с тях, но Ваското естествено помогна в ситуацията и оправи нещата :bowdown


Потребителски аватар
dragozow
Мнения: 920
Регистриран на: Нед 02 ное 2008 8:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот dragozow » Вто 15 мар 2011 17:22


Днес пак ходих за микроключето, оказа се че самата ми брава е кофти и трябва да се смени. Отидохме с неговата кола до едно място да купим брава втора ръка. Монтира и оправи ключето, сега зумера работи вече. Отделно ми поправи подгряването на дясното огледало. Миналия път ми оправи счупения водач на стъклото. Занимава се с неща на които повечето майстори гледат с отвращение.


Потребителски аватар
Меко
Мнения: 10
Регистриран на: Пет 26 мар 2010 21:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот Меко » Пон 04 апр 2011 19:59


Отново ДОВОЛЕН от vaskoto1 с талант подменена спирачна течност :applause: :applause: :applause:


Потребителски аватар
R@do
Батето
Мнения: 5449
Регистриран на: Пон 17 яну 2005 10:47
Автомобил: Audi 80
Двигател: ABK 1993
Местоположение: В планината

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот R@do » Пет 27 май 2011 16:00


Както винаги доволен - перфектно оправени клапи на парното.
п.п. Благодарско и на Миро за предожението за транспорт!
гоУеми сте!
:bowdown


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот Exell » Пон 30 май 2011 16:29


:banana :banana :banana Най-накрая и аз се доредих да паркирам Галфонсо пред сервиза :) .
Та в този ред на мисли искам да благодаря на Човека , че днес се изтормози със спирачният апарат . Естествено няма да спра да го търся (колата ми почти е пред разпад) та при всеки един удобен момент ще се пробвам за място м/у всички останали. Последният път когато бях при него се запознах с един готин човек (Tyan) , днес се видях с двама :) :drunk :drunk :drunk


Потребителски аватар
milen_1975
Мнения: 331
Регистриран на: Нед 15 мар 2009 12:11
Автомобил: VW Passat Variant B4
Двигател: 1.8 ABS 1993
Местоположение: София/Видин

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот milen_1975 » Вто 21 юни 2011 1:53


Колеги, какво да Ви кажа? Един път ходих до сервиза на Васко! Човека си е професионалист, който знае, какво, къде и как да пипне, да разглоби така, че да не прецака друго.....Офайдил съм се от майстори, където, като отидеш да ти оправят едно нещо ти изпочупят 2 други.
Това е човек, който найстина знае, какво е боли вашата кола и сърдечно, Ви го препоръчвам :beer


emo-gar
Мнения: 3443
Регистриран на: Съб 16 сеп 2006 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София,Lantra 1.5 ,Golf 3-ABS,Vento-R.I.P.

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот emo-gar » Чет 23 юни 2011 21:17


Василий,си го помниш още стариот "нумбер"??Като има нужда от някаква помощ(е,не съм толкова "шпец"),ма ключове и ел прибори мога да държа,дори и нощем.Емилчо..знаеш къде съм.Безкористно,абе какво ти се обяснявам..като има нужда-звъниш.


Потребителски аватар
antony13
Мнения: 2
Регистриран на: Сря 02 дек 2009 6:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот antony13 » Вто 02 авг 2011 15:39


Изказвам и аз благодарност на Васко! Оправи ми АВС-а и ключа на чистачките. Много точен и коректен!


Потребителски аватар
sarafa
Мнения: 112
Регистриран на: Нед 04 мар 2007 20:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот sarafa » Сря 03 авг 2011 17:59


По принцип не бих седнал да пиша колко съм доволен от свършената работа на някой, тъй като след като си при техник е нормално той да е технически грамотен и да си свърши работата на ниво, но в този случай при условие, че се бях нагласил за подмяната на ABS системата на Г4 тъй като повечето "техници" при които бях ходил дори и не си правеха трудът да погледнат колата, а направо даваха заключение " За смяна е".... "От електрониката е"... и т.н. :banghead:
На първо място съм доволен от ентусиязмът с който "vaskoto1" се зае с задачата и докато не на намери проблемът не спря.... (В случея клеасъл бушон и не достатачно ток за нормалната работа на ABS :bowdown ) !!!!!
Дори и след като го отстрани провери за натрупани грешки, изчисти ги, подмени въпростният бушон и за мое най голямо учудване ми поиска такава сума с която не може и билет за кино да си купиш!!! :shock
Ето това ме накара да напиша всичко това и да поднеса мойте най искрени БЛАГОДАРНОСТИ към ГРАМОТНИЯТ - ИСТИНСКИЯТ МАЙСТОР :bowdown

:beer


Потребителски аватар
Nicko
Мнения: 1
Регистриран на: Пет 24 авг 2007 8:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот Nicko » Сря 24 авг 2011 14:13


Ако има проблеми с ABS-а, това е Човека!
На моя Golf 4 няколко души, в чиято квалификация и умения не се съмнявам, се пробваха, но никой не можа да се справи с проблема - все си казваше, че е неправилно кодиран. Васко още първия път каза, че проблемът е с кофти спойка на платката на управляващия блок, а вчера се оказа, че е прав и сега всичко е на 6 :applause:


Потребителски аватар
Чудомир
Мнения: 2846
Регистриран на: Вто 18 юли 2006 0:37
Автомобил: Passat 5.5 + Caravelle T4
Двигател: 03 V6 AMX + 97 VR6 AES
Местоположение: Нейде из Швабско или под тепетата

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот Чудомир » Сря 24 авг 2011 16:07


Меко написа:Отново ДОВОЛЕН от vaskoto1 с талант подменена спирачна течност :applause: :applause: :applause:

+1


Жени_1977
Мнения: 35
Регистриран на: Нед 30 яну 2011 10:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот Жени_1977 » Сря 31 авг 2011 20:15


Васко,здравей от скоро съм членка на клуба.Карам поло 2003 1.9 tdi 101к.с.!
Отскоро се появи едно странно чукане при отнемане на газта чух мнения от хидравлична рейка до заден тампон на двигателя„който впрочем сменихме".Проблема си остана дори се задълбочи и ми говорят за смяна на шарнири.Дали това е в твоята област и дали ще мога да се възползвам от твоите услуги?Надявам се на отговор и предварително благодаря!
e.mail:e.mishle.granch@gmail.com


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот vaskoto1 » Чет 01 сеп 2011 9:26


Здрасти. Не съм в БГ. Прибирам се след около две седмици .


Потребителски аватар
LILO&STICH
ябълката на раздора
Мнения: 13068
Регистриран на: Сря 17 авг 2005 15:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: КЛУБЕН СЕРВИЗ - София - vaskoto1

Мнениеот LILO&STICH » Чет 01 сеп 2011 14:16


Жени_1977 написа:Васко,здравей от скоро съм членка на клуба.
Васе,оправи и цвета щом е членка на клуба
mhihi

Последна промяна от vasstop на Чет 01 сеп 2011 14:34, променено общо 1 път.
Причина: Предупреждение №5 за теб. Следващото ще последва с тримесечен ограничителен срок за писане! Прави си сметката



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта