Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
miroslav544
Мнения: 14
Регистриран на: Чет 14 юли 2011 19:08
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот miroslav544 » Сря 09 ное 2016 10:42


Имах проблем със запояване на 2 цокъла на един компютър. Случайно се запознах с един от диагностиците на Хеед91 Краси от Брезник, който от своя страна се опита да ми каже колко съм глупав, че можел да вземе софт от Хеед и да ми го качи за 300лв(контрабандно за голф4 1.9 на мой приятел). По време на СПОРА ми обясняваше как работи гнп на пассат б5 1.9(азкарам пассат с проблемно гнп). Абе тоя човек хал хабер си нямаше как работи тая помпа. Постоянно ме прекъсваше докато говорихме. Каза ми на няколко пъти, че съм пълен идиот и че нищо не разбирам. Най-наглото беше, че 4 пъти повтори ,,ние сме Хеед 91. Най бързата кола в България. А ти кой си?,,. В Хеед 91 със сигурност работят много професионалисти, но не и въпросния господин. Пълен комплексар, който искаше да изкара пари от мен(като ми продаде краден софтуер от хеед)




Потребителски аватар
Mustang GT-R
Мнения: 462
Регистриран на: Пон 04 апр 2005 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Mustang GT-R » Сря 09 ное 2016 13:40


Ето това се нарича доносник. :screwy Сега по-добре ли се почувства като го натопи човека? :thumb_down


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот kossis » Сря 09 ное 2016 13:54


Защо да е доносник човека бе колега. Казва това което е преживял.

Неможе само положителните мнения да се постват. Това да не е Е-маг ! :Mr Green Fun


Потребителски аватар
TDI-RS
Мнения: 675
Регистриран на: Пет 01 сеп 2006 18:21
Автомобил: RS TDI
Двигател:
Местоположение: Ловеч

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот TDI-RS » Сря 09 ное 2016 15:43


Ама и не може някой си чичо Манчо с някакви си нерегламентирани действия да се олицетворява в случая с фирмата!
Христо е професионалист, но едва ли може да знае или разследва какво прави всеки един от хората.


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот kossis » Сря 09 ное 2016 16:22


Ето това вече е лошо- когато шефа не знае какво става в собственият му сервиз и то частен и когато коли отишли за едно получават и други щети без да се знае кой е виновен......... :bowdown

Точно за това не обичам подобни сервизи. Шефовете имат добри намерения, но нямат времето и ресурса да следят всеки работник и ефекта става дефект.

Аз също ходя в един не много малък сервиз. Да не кажа че е по голям. Но успях да се разбера с майсторите и понеже са едни и същи що годе говориме на един език. Е пак се опитват да правят простотии, но това си е традиция. Шефа е пичага, но и той много обещава но .........Аз поне им научих номерата. :mhihi
Това е рецептата.

-------
Имах случай- слагам в една кутия два маншона за карета и казвам на майстора сменяй ги. Той сменил само единият. Понеже кутията била една. :bowdown :screwy После смени и другият........Хвалили са ги в нета майсторите от този сервиз също. Абе шарена работа. Имаше и чукната тенекия на някаква кола при разместването...... :Mr Green Fun Да не са по назад от ХЕЕД де.


Потребителски аватар
Mustang GT-R
Мнения: 462
Регистриран на: Пон 04 апр 2005 23:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Mustang GT-R » Сря 09 ное 2016 16:58


В случая, доколкото разбрах аз, случката не става в сервиза, а извън него. Затова не мисля, че трябва да се свързва с Хеед. Е, ако това се случва в сервиза, тогава вече е трябвало да се оплаче на шефа.


Потребителски аватар
VladiHal
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 28 авг 2017 16:58
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот VladiHal » Вто 29 авг 2017 14:52


Определено, сервизите са добри, а като се замисли човек - не са и толкова скъпи. Аз съм с добро впечатление, поддържал съм там и служебни и мои лични автомобили и макар, че сега съм сравнително далече, пак ходя за някои ремонти при тях. И това е повече от 10 години вече.


Потребителски аватар
Валентина.Кръстева
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 27 сеп 2018 9:05
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Валентина.Кръстева » Сря 28 ное 2018 11:15


Моята история с този сервиз е доста мъглива!
Колата е Сеат Алтеа 2.0 тди 170 кс.FR !
Закарах я в Авто център Хеед'91 с оплакване, че пуши и при студен двигател се усеща леко придръпване(тресене), влизаше в авариен режим извънградско. Колата е с чип.
При диагностика, която отне 4 дни ми казаха, че трябва да се смени софтуера, 1 свещ, и 1 комплектче на една от дюзите. Сумата беше 450лв.! Казаха, че са я карали. Аз бях съгласна стига колата ми да върви нормално. След още 3 дни им звъннах да попитам какво става и дали е готова, но те ми казаха че трябва да се смени и една дюза + още 3 комплектчета на другите дюзи. Което прави 450лв.(ДЮЗА ВТОРА УПОТРЕБА) + 3 бр. * 90 лв.При първият разговор ми бяха казали, че ако има нужда от дюза тя ще струва около 150-200лв.(втора употреба) Естествено им зададох въпрос защо са ми казали 150-200, а сега 450. Отговорът беше меко казано смешен. Те са мислили, че е друг двигател!!!! След 3 дневна диагностика те дори не са знаели на кой двигател я правят. Така до този момент ремонта възлизаше на около 1170 лв. Аз отново казах да действат и щом трябва да сменят въпросните елементи!
5-6 дни не получих обаждане за готова кола, след което им позвъних. Отговора който получих,ме шокира. Искаха да сменя още 2бр.Дюзи *450лв(втора употреба). Обяснението беше, че са сменили едната, но колата работи отново по същият начин..... Ремонта вече надхвърляше 2000лв.След което отидох до сервиза и поисках да ми викнат Управител, за да ми обясни дали знаят какво правят и на кой двигател го правят. Исках той да ми гарантира, че ако дам тези 2000 лв. Колата ще върви нормално.
Отношението му беше меко казано надменно!
Не можел да гарантира, че са дюзите, така им излизало. Зададох му въпроса как така не са знаели какъв е двигателя, не получих отговор. За сметка на това ми каза, че съм била неблагодарна защото той си направил труда да ми намери Дюза. Не е ли това неговата работа!? Поисках да ми запалят колата, за да видя и положението беше покъртително!!!! Колата правеше облаци от Бял дим и пушеше в такта в който придръпване!!! На таблото светеше всичко възможно!!!Скарах се с него, че това е безумно да я видя в по-лошо състояние след '' уж сменената дюза, свещ, комплектчета(те така ги наричаха), софтуер). Той ми отговори, че щял да си свали дюзата и да си я взимам!!!!
Казах ок. Оставих я за още Час и се върнах да я взема, платих 380 лв. И имах честа на магия да я закарам пред блока!!!Колата сега е при друг майстор, мистерия, не се знае какво и е, но не са дюзите....
Прежалила съм това, че ми съсипаха колата, че им дадох дори 380лв. за да го направят. Иска ми се, така наречените '' Майстори" да не си остават с мисълта, че им се е разминало и са ме надхитрили!
Редовен клиент съм имам и друга кола, карала съм я не веднъж, но за ходова част! Това, че е скъпо го знам, но е без значение ако работата е свършена качествено! Не ме ядоса въпросната сума а това, че като им звънна се питат един друг какво става и всеки ми казва нещо различно.....Не ми казаха дори кой ми "прави"колата. Знам, че собственика на Хеед'91 също е във форума и се надявам да го види! Не търся връщане на пари и т. н. Искам просто да се знае, какво правят служителите му.


Потребителски аватар
vinixxx
Мнения: 1813
Регистриран на: Пет 31 юли 2009 11:52
Автомобил: Seat Altea
Двигател: BJB
Местоположение: Смолян

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот vinixxx » Сря 28 ное 2018 14:18


Много жалка картинка е било,така както го обясняваш.
За твое успокоение в 90% от бг сервизите картинката е същатата.
Подменят каквото им покаже магическата топка и изобщо няма гаранция да ли ще има подобрение или даже ще стане по-зле както е при теб.
Но това което им куца най-много е отношението и комуникацията с клиента.
Моят съвет е да посещаваш само форумни майстори,щом си от софия имаш тази възможност.
И продължавай да разпространяваш историята в други форуми и фейсбук групи.


Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот valka » Вто 27 авг 2019 12:24


Имах проблем с предполагам някой от лагерите. Трябваше ми подемник да се установи кой точно вие зверски, защото шума се появяваше след 60 км/ч. Е, едно време бях карал там Гоуфо...Вече не съм като тролей. И тук ми дадоха бележка, да се знае какво е правено по колата.

Скъпо нескъпо - доволен.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта