Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
kossis
Автомобил: Passat
Двигател: TDI

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот kossis » Сря 17 апр 2013 22:52

Е това с чукането на клапаните и буталата - найстина ли е така и възможно ли е да работи мотора -та и дизелов ?

Потребителски аватар
scirocco gt
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот scirocco gt » Чет 18 апр 2013 2:54

yoan4o написа:
kossis написа:За ангренажният ремък говоря. ..........

Колега, мнението ти не е по темата. При следващо такова ще получиш официално предупреждение и едноседмична почивка от форума, щото ще ти станат три.

Нека все пак изчакаме становището на Хеед.

Отговор от Хеед тук няма да има. С клиента съм се разбрал по телефона.
Повечето от вас знаят, че няма как клапаните да бият по буталата при този мотор. Ако клапните ударят, мотора угасва. Следдователно....

brum
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот brum » Съб 20 апр 2013 11:58

Аз пък искам да ги похваля. Голямо благодаря на оператора на диното. Влезнах 40.5 кс/колела и излезнах 46.5кс/колела :) .

Благодаря и на Ицо, че успя да ме вмести за диното :) .

vmrivanov
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот vmrivanov » Сря 24 апр 2013 9:07

...и за да приключа, отидох до сервиза, в който сега оправят буса и наистина се оказа че не са биелни лагери.Поради това че не разбирам от коли, съм приел едно преположение за факт, извинявам се за заблудата която всях във форума и подведох Христо от Хеед,който се държа в комуникацията си перфектно до изясняване на случая, за което му благодаря!

Потребителски аватар
20vTurbo
Автомобил: Jetta GLI Mk6 TSI + Golf TDI 2.0
Двигател: 2012 2.0 TSI CCTA 2010 2.0 TDI
Контакти:

Мнениеот 20vTurbo » Нед 16 юни 2013 22:21

Голямо благодаря на сервиз Хеед и Христо "Scirocco GT". На два пъти през последните три седмици ми се наложи да ги посетя и двата пъти бяха изключително точни и професионални! Смениха ми комплект тампони за предните носачи за кратко време докато чаках там със сина ми, а втория път отидох с преположение за запушен катализатор, но след диагностика се разбра, че не е катализатора а клапан който също бе сменен много бързо и нещата се оправиха. Христо ме спечели за клиент завинаги. Благодаря отново и до скоро!

Потребителски аватар
Talibana3800
Автомобил: MK3
Двигател: ABF

Мнениеот Talibana3800 » Пет 12 юли 2013 14:05

Здравейте колеги,

Имах проблеми с колата си и се наложи да отида на компютърна диагностика.
Посетих водещи фирми в България (няма да назовавам имена), които след компютърната
диагностика на автомобила ми, отговаряха, че колата е стара, има много кабели, които се "прецакват" и тем подобни.

Днес отидох в сервиза на Хеед'91 и момчетата намериха и отстраниха проблема без трудности!
Любезно отношение, чиста и подредена работа и адекватни действия!
Това е моето мнение за сервиза! Искам да им благодаря за всичко и специални благодарности на г-н Христо Петров!

Успех на състезанието!
:love.vwclub

Blckbird87
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Blckbird87 » Пон 12 авг 2013 10:25

Смяна на дискове и накладки при тях, доволен :th_up , много коректно отношение

Bobby_
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Bobby_ » Пет 13 сеп 2013 0:50

Аз не съм клиент на сервиза а на Дино стенда но, НЯМАМ забележки към персонала а за отношението от страна на Ицо просто е безупречно!!!!

още в началото на моя проект с дроселите отидох там и след 5 мин разговор се усетих в собствени води. г-н Петров не ме познаваще лично но аз познавах 10 човека от персонала му и ..... помолиха го да ми продаде едно парче алуминиева тръба която беше останала от някое от неговите сирокота и .... човека ми я ПОДАРИ!!!!!
за другите услуги които ми е правил няма да ми стигне доста време да пиша!

Операторите на дино стенда винаги са били супер точни и сме се разбирали с две думи (щото не може да се чуеме от даване на газ) :)

На този стенд ми е центрована колата и ефекта е налице. Колата е много спокойна като работа върви приятно и е 169кс на колела.

Благодаря г-н Петров.

Blckbird87
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Blckbird87 » Съб 09 ное 2013 12:54

Днес бях на диагностика при тях заради висок разход на гориво. Проблема беше открит веднага , като преди това бях посещавал и други сервизи , но не успяха да открият нищо. Както винаги перфектно обслужване! +1 още веднъж от мен

Потребителски аватар
Kuncavia
A.C.A.B.
Автомобил: Golf MK1 Cabrio
Двигател: 1600 cc
Контакти:

Мнениеот Kuncavia » Пет 15 ное 2013 18:32

Колко струва настройка на MEGA при вас :gruebel Колата върви в момента, но не както трябва. Питам ориентировъчно, за да знам какъв ресурс да си приготвя :no

Потребителски аватар
scirocco gt
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот scirocco gt » Съб 16 ное 2013 9:48

Kuncavia написа:Колко струва настройка на MEGA при вас :gruebel Колата върви в момента, но не както трябва. Питам ориентировъчно, за да знам какъв ресурс да си приготвя :no

Ако може малко повече инфо за колата, може и на ЛС.

Потребителски аватар
lyubobg
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот lyubobg » Вто 18 фев 2014 10:11

Смянях заден мост и ми предложиха полиуретанови тампони SuperPro с 40% отстъпка.
Сложих ги и резултата е, че колата е много по-стабилна, а
през дупките с висока скорост не се налага корекция с волана.
Сега с по-малко завиване на волана се престроявам от лента в лента,
а мислех да сменям рейката, защото това не ми харесваше.

Kато недоволен клиент, единственото което мога да се оплачa е,
че не ми предложиха тези тампони по-рано :mhihi

Не на последно място смяната стана за 3ч с реглажа. За сравнение
в доверен сервиз на застрахователя, колата стоя няколко дни за същото.

Потребителски аватар
Talibana3800
Автомобил: MK3
Двигател: ABF

Мнениеот Talibana3800 » Пон 19 май 2014 9:12

Здравейте колеги,

Отново останах много доволен от работата на сервиз Хеед'91 по изпускателната
система на автомобила ми. Колата се промени коренно!

Благодаря отново на г-н Христо Петров и целия екип!
Успех!

:love.vwclub

Wirda
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Wirda » Пет 23 май 2014 2:01

Моля пазете се далече от този сервиз - лични наблюдения от този в надежда. На пасат 90г комби отидох да ми оправят(сменят) спирачките и да пипнат задните барадани от тук почва забавната част. Приемчика ми прие колата покарая и каза че за годините си спирала добре :screwy след като му обясних че от около месец е почнала да НЕ спира я гледаха и казаха че са за смяна дисковете предни и накладки, а задните ги шлайфаха и нямаше подобрениея. От там си тръгнах уж доволен но след време колата почна да тресе и да не спира пак. От приятел взех координатите на един майстор и отидох след 20 мин ми каза че дисковете са се разпаднали поради некачествен материал и че трябва подмяна. Натегна ми и ръчната и ми пипна нешо по барабаните за без пари та сега спират и задните и предните и колата спира по добре от кия маджентис 2008 за годите си мисля че Хеед няма и да я погледнат щото се мислят за нещо повече.

Равносметката е че ремонта на дръгото място ми беше на половина цената и вече 3-4 год спирачките ми са здрави и като нови.
Да са живи и здрави ама мен няма да ме видят.
На служебното Кади му правиха три пъти ДВГ-то и се зле и накрая го бракувахме!!!

thechief55
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот thechief55 » Съб 19 юли 2014 16:31

Искам да ви споделя и моето мнение без да хваля или да се оплаквам. Преди време отивам там със светеща лампа на масло (Пасат 5 1.9ПД). Сменяват ми маслото и проверяват налагянето му. Карам още 1000км пак свети лампата. Отивам при тях оставям колата за няколко дни и идвам да си я вземам. Казват ми уплътненията на дюзите са толкова износени, че направо са 'изяли' леглата на главата и тя трябва да се смени. Отивам да вида какво точно става с колата и гледам задната броня спукана. Питам човека какво става с бронята ми? И той не беше ли така и аз не. Ще гледаме записа от камерите казва той и аз ок няма проблем да ходим да го гледаме. Отиваме да го гледаме но човекът, който отговаря за това не бил там. Идвам на следващия ден човека с камерите пак го няма. След още два дни пак го няма отидох след 1 седмица и пак го нямаше. Повече не съм се връщал в този сервиз. Като цяло почти познаха диагнозата отидох в сервиз на VW след това и ми обясниха, че лампата светила от някакъв маслен отражател, който трябвало да се смени, а гумичките въобще не били 'изяли' главата. Смениха ми гумичните и масления отражател и всичко е точно вече 3 години. Надявам се, че съм бил максимално обективен, вие колеги си правете изводите за този сервиз.

пп. не знаеха че ПД се кара с 505.01 или поне с такова впечатление ме оставиха след като ми предложиха масло 505.00

Поздрави

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”