Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
maerto
Мнения: 530
Регистриран на: Съб 16 окт 2010 15:51
Автомобил: VW Golf 4 2001
Двигател: 1.6 16V AUS
Местоположение: sofia/silistra

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот maerto » Чет 22 мар 2012 19:04


Днес бях във въпросния автоцентър Хеед'91 за смяна на ламда сонда.Приеха ме веднага,частта дойде бързо,монтираха я,до тук 6 по шестобалната, браво!!Но едно нещо ме вбеси!!Като свалял ламаринената обвивка над колекторите,работника скъсал един болт за захващането-ок,случва се,приемам го нормално.Но да го оставиш така и да се опиташ с кабел да го захванеш -ето това не разбирам.Оставих го здраво ,а го вземам повредено.Много ме е яд на такива изпълнения,"хубава работа ,ама БЪЛГАРСКА"Разбирам да беше Лада или Москвич,ама как ще слагаш на кола 2001 година подръчни средства???Отдели половин,един час,поправи си грешката(разпробива се,нарязва се резба и се завива болта)елементарно е!А кажете как да дойда следващ път ???Ама както и да е....вече ми мина:)Убеден съм ,че сервиз Хеед'91(поне за мен) е един от най-реномираните и добри сервизи в София,откъм цена и качество,но такива единици развалят всичко!Сигурен съм че,шефовете не разбират за тези случаи. Трябва да контролира какво става в халето и да са наясно в какво състояние излиза една кола от сервиза!Айде спирам ,че като се сетя и пак ме хваща яд, това е градивна критика :обичам ви Със здраве и лека вечер :beer




Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот scirocco gt » Пет 23 мар 2012 9:35


maerto написа:Днес бях във въпросния автоцентър Хеед'91 за смяна на ламда сонда.Приеха ме веднага,частта дойде бързо,монтираха я,до тук 6 по шестобалната, браво!!Но едно нещо ме вбеси!!Като свалял ламаринената обвивка над колекторите,работника скъсал един болт за захващането-ок,случва се,приемам го нормално.Но да го оставиш така и да се опиташ с кабел да го захванеш -ето това не разбирам.Оставих го здраво ,а го вземам повредено.Много ме е яд на такива изпълнения,"хубава работа ,ама БЪЛГАРСКА"Разбирам да беше Лада или Москвич,ама как ще слагаш на кола 2001 година подръчни средства???Отдели половин,един час,поправи си грешката(разпробива се,нарязва се резба и се завива болта)елементарно е!А кажете как да дойда следващ път ???Ама както и да е....вече ми мина:)Убеден съм ,че сервиз Хеед'91(поне за мен) е един от най-реномираните и добри сервизи в София,откъм цена и качество,но такива единици развалят всичко!Сигурен съм че,шефовете не разбират за тези случаи. Трябва да контролира какво става в халето и да са наясно в какво състояние излиза една кола от сервиза!Айде спирам ,че като се сетя и пак ме хваща яд, това е градивна критика :обичам ви Със здраве и лека вечер :beer

Колегата ми каза, че сте коментирали нещо по този въпрос. Ако искаш докарай колата и ще отстраним проблема за наша сметка. Ще ни трябват няколко часа да свалим колектора, за да разпробием скъсания болт и да нарежем резба. Съжалявам за случката, но тия болтове по генерацията стават на пепел от температурните разлики!


Потребителски аватар
maerto
Мнения: 530
Регистриран на: Съб 16 окт 2010 15:51
Автомобил: VW Golf 4 2001
Двигател: 1.6 16V AUS
Местоположение: sofia/silistra

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот maerto » Пет 23 мар 2012 10:19


scirocco gt написа:
maerto написа:Днес бях във въпросния автоцентър Хеед'91 за смяна на ламда сонда.Приеха ме веднага,частта дойде бързо,монтираха я,до тук 6 по шестобалната, браво!!Но едно нещо ме вбеси!!Като свалял ламаринената обвивка над колекторите,работника скъсал един болт за захващането-ок,случва се,приемам го нормално.Но да го оставиш така и да се опиташ с кабел да го захванеш -ето това не разбирам.Оставих го здраво ,а го вземам повредено.Много ме е яд на такива изпълнения,"хубава работа ,ама БЪЛГАРСКА"Разбирам да беше Лада или Москвич,ама как ще слагаш на кола 2001 година подръчни средства???Отдели половин,един час,поправи си грешката(разпробива се,нарязва се резба и се завива болта)елементарно е!А кажете как да дойда следващ път ???Ама както и да е....вече ми мина:)Убеден съм ,че сервиз Хеед'91(поне за мен) е един от най-реномираните и добри сервизи в София,откъм цена и качество,но такива единици развалят всичко!Сигурен съм че,шефовете не разбират за тези случаи. Трябва да контролира какво става в халето и да са наясно в какво състояние излиза една кола от сервиза!Айде спирам ,че като се сетя и пак ме хваща яд, това е градивна критика :обичам ви Със здраве и лека вечер :beer

Колегата ми каза, че сте коментирали нещо по този въпрос. Ако искаш докарай колата и ще отстраним проблема за наша сметка. Ще ни трябват няколко часа да свалим колектора, за да разпробием скъсания болт и да нарежем резба. Съжалявам за случката, но тия болтове по генерацията стават на пепел от температурните разлики!







Да,осведоми ме за скъсания болт и аз муказах да направи нещо ...даже са пошегувах "само тел да не слага".Няма значение колко часа ще отнеме ,важното работата да се свърши.Ще намина като ми остане време.Поздрави 8)


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот zografski » Пет 23 мар 2012 10:54


Аз лично съм доволен от Хеед-Ауто в Надежда. Там карам моя кенеф когато не мога да си го оправя сам или с помощ от приятел, скъпо е но аз лично съм доволен от това което е правено по моята кола, а и са пекани момчетата говорил съм си с няколко майстора до като ми работят по колата. Даже още с влизането вече си ме познават и поздравяват :) Това което ми харесва също, е че работят с хубави и качествени части, вярно че цената е дебела, но каквото съм сменил там е заспало. Иии да не забравя, че реглажа там е на високо ниво, силно го предпоръчвам на колегите!
Поздрави на сервиза от мен :beer


Потребителски аватар
Съмнителният
Мнения: 1092
Регистриран на: Чет 08 юни 2006 8:45
Автомобил: Bora 4 motion
Двигател: BDE 2002
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот Съмнителният » Пет 23 мар 2012 12:51


Мога само положителна оценка да дам за работата и професионализма на Христо и екипа му. :да:


Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот scirocco gt » Пет 23 мар 2012 21:46


Съмнителният написа:Мога само положителна оценка да дам за работата и професионализма на Христо и екипа му. :да:

Благодаря!


ljanvu
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 14 юли 2009 18:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот ljanvu » Пон 09 апр 2012 14:56


Здравейте и от мен, по-бърз реглаж на преден мост не съм виждал :), нямаше охкане и пъшкане, като на други места, където майстора се е сврял в канала и е тъмно. Цената е прилична - 36 лв.
Благодаря :)
+ от мен


kossis
Мнения: 2341
Регистриран на: Чет 17 сеп 2009 10:20
Автомобил:
Двигател:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот kossis » Сря 11 апр 2012 15:06


Имам въпрос, при закупуване на Пасат 98г. мотор ТДИ 110 коня с ротационна помпа, можели да се тества на вагком и колко струва, за да се разбере какви реални километри е колата и има ли други проблеми по мотора.

Ако колата е в Първомай, а аз съм от София ?


brum
Мнения: 3529
Регистриран на: Съб 07 май 2005 3:05
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: AGU
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот brum » Сря 11 апр 2012 16:14


На този мотор не можеш да му разбереш по никакъв начин реалните километри, защото не ги пази никъде. Каквото виждаш на таблото - това е.


Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот scirocco gt » Чет 12 апр 2012 11:39


kossis написа:Имам въпрос, при закупуване на Пасат 98г. мотор ТДИ 110 коня с ротационна помпа, можели да се тества на вагком и колко струва, за да се разбере какви реални километри е колата и има ли други проблеми по мотора.

Ако колата е в Първомай, а аз съм от София ?

Може да се тества електрониката на колата, също така измерване на сходимост и преглед ходова част!
За съжаление реалните километри няма как да разберем.
Евентуално по № на шасито може да се разбере километража до момента, в който е посещавала представителния сервиз на VW.


virus_2005
Мнения: 256
Регистриран на: Чет 04 яну 2007 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот virus_2005 » Нед 01 юли 2012 3:08


Една препоръка от моя страна към собственика на сервиза! Защото още преди да съм стъпил в сервиза ме загубиха като клиент!

При запитване от моя страна за цени на услугите в сервиза ми бяха дадени цени, но по късно видях, че имат сервиз и на бул. "Стамболийски" №201, където ми бе по удобно да ида. Реших да звънна и да си запазя час в сервиза и между другото ги попитах пак за цените. За мое съжаление цената беше двойна за дадената услуга сравнима с първоначалното ми запитване за една и съща услуга :shock

Това ме подразни страшно много!

Та препоръката ми е да си качите на сайта цени на услугите в сервиза. Цени от/до, часова ставка, норма час ли ще е...


Потребителски аватар
scirocco gt
Мнения: 1135
Регистриран на: Сря 06 апр 2005 19:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот scirocco gt » Пон 02 юли 2012 11:40


Club VW написа:Една препоръка от моя страна към собственика на сервиза! Защото още преди да съм стъпил в сервиза ме загубиха като клиент!

При запитване от моя страна за цени на услугите в сервиза ми бяха дадени цени, но по късно видях, че имат сервиз и на бул. "Стамболийски" №201, където ми бе по удобно да ида. Реших да звънна и да си запазя час в сервиза и между другото ги попитах пак за цените. За мое съжаление цената беше двойна за дадената услуга сравнима с първоначалното ми запитване за една и съща услуга :shock

Това ме подразни страшно много!

Та препоръката ми е да си качите на сайта цени на услугите в сервиза. Цени от/до, часова ставка, норма час ли ще е...
Писах на ЛС, сега и тук за повече подробности, за да мога да отговоря за това оплакване, но още нямам отговор!


virus_2005
Мнения: 256
Регистриран на: Чет 04 яну 2007 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот virus_2005 » Пон 02 юли 2012 15:17


Здравейте, аз съм написал на български език какво ме е подразнило! Не разбирам какво повече да ви кажа?

По скоро аз трябва да ви питам как е възможно това? За една и съща услуга, за един и същи модел автомобил ми се дава една цена, а в другия ваш сервиз ми казват двойна цена?

Нямам намерение да се обяснявам!


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот hooligan_sk » Пон 02 юли 2012 15:42


Club VW написа:Здравейте, аз съм написал на български език какво ме е подразнило! Не разбирам какво повече да ви кажа?

По скоро аз трябва да ви питам как е възможно това? За една и съща услуга, за един и същи модел автомобил ми се дава една цена, а в другия ваш сервиз ми казват двойна цена?

Нямам намерение да се обяснявам!


Боб ли да хвърлят хората? В автомобила ти има няколко хиляди отделни детайла. Малко по-сериозно! :beat_butt2


virus_2005
Мнения: 256
Регистриран на: Чет 04 яну 2007 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Авто център Хеед'91 - МНЕНИЕ

Мнениеот virus_2005 » Пон 02 юли 2012 16:07


hooligan_sk, първо се научи да четеш и да разбираш това, което четеш и после си давай мнението!
Това е между мен и scirocco gt, като собственик на сервиза. Клакьори не ми трябват освен ако друг не ги е поръчал...

Няма да коментирам повече каквото и да е по темата!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта