Сервиз в Овча Купел - МНЕНИЕ +

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
gjordanov
Мнения: 3
Регистриран на: Пон 18 апр 2005 15:34
Автомобил:
Двигател:

Сервиз в Овча Купел - МНЕНИЕ +

Мнениеот gjordanov » Чет 26 май 2005 10:42


ул. Народно Хоро N. 43

Това определено не е сервиз, по-скоро работилничка с канал, но човека явно си разбира. Като преглеждах темите !!!xi6tnika!!! може и да има (негативни) впечатления от там.

Та днес бях там да ми сменят реле на алтернатора, и преди съм ходил, щото като си вземеш акумулатор и не зарежда както трябва, не ти признават гаранция и те пращат при тези хорица.

Без съмнение, четейки всичко до тук по темата за сервиз бих ходил на при Vaskoto1, но ми е малко... ъ... не неудобно, по-скоро... непознато, докато веднъж не отида, все пак.

Та по темата, първият път преди 2-3 години пак си купих акумулатор, преглеждат ме - не зарежда както трябва, върви там ми казват.
Отивам, гледам един off-road, едни тенекии... но хората - любезни, вкараха колата, свалиха релето, поправиха го (!), взеха ми малко пари, казаха ми (не че не си знаех) че водната ми помпа е взела-дала и ме посъветваха да взема мерки, та в крайна сметка те ми я смениха, пък и ангренажен ремък смених, че старата го беше нахапала.

Днес си взех ново реле (15.60 лв от Хубча, хората от магазина вдигнаха капака да видят старото), отидох там, то било просто - две винтчета (ама пареше двигателя яко), човека не искаше да ми вземе повече от 4 лв.
Оплаках му се, че ми изчезва антифриза в небитието, без видими следи и той ми каза, че най вероятно един пръстен на студения колектор а и водната помпа са за смяна, като заяви, че му я оставям сутринта и следобед си я взимам, а те за работа и части ще ми вземат макс. 40 лв., което ме устройва.

Та нищо, че не е лъскаво и оборудвано като Друмник или Д&Н или Хед, не е далеч от нас и за такива инцидентни непланирани ремонтченца явно става.

Г2, 1.3, двг HK, '85




Потребителски аватар
damga
Мнения: 106
Регистриран на: Сря 27 окт 2004 11:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Дамга

Мнениеот damga » Пет 27 май 2005 11:07


Значи човека се казва Герасим - майстора де. Супер свестен е и поне аз съм доволен от него. Няма да излъже нещо или да те прецака.

Ходил съм там със стария Голф - 1.6 карбуратор 88' и нямам ядове.


Потребителски аватар
butaloto.
Мнения: 56
Регистриран на: Пон 20 мар 2006 20:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Сервиз в Овча Купел - МНЕНИЕ +

Мнениеот butaloto. » Вто 05 мар 2019 20:38


А къде е този Герасим? Дайте му координати.. или адрес на други коректни сервизи..



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта