Наближава :arrow УЗАНА (24-26 август 2018 г.)

Сервиз за дизел при Ventoman

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
PLC
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз за дизел при Ventoman

Мнениеот PLC » Сря 15 юли 2015 22:10

Последния път като описвах колко си "кадърен" регистрацията ми във форума изчезна! Това е причината да не влизам в детайли...
Текучеството на персонал при теб също е доста показателно за начина ти на работа...

batekrasimir
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот batekrasimir » Чет 16 юли 2015 21:38

Брей по бутнал и сте темата отново! Кое ли сервиз че го е завършило пак се питам аз та Валката пак е на прицел?!!!! А и ми е много чудно вие новоизлюпените недоволни как стигнахте за ремонт при него?!!! Може би ваши познати са били негови клиенти останали много недоволни и са ви го препоръчали?!!! Смешни сте момчета , щото не бих ви нарекъл колеги!!! За толкова труд дето е свършил през годините ако не беше майстор сега изобщо нямаше да я има тая тема! Ама то така е и с работниците, пускаш си змия в пазвата и е въпрос на време ( уволнение) да те ухапе!!!Не съм ходил скоро при него понеже нали е кофти майстор та след последния ремонт при него само наливаш нафта сменям масло и си карам! Но съм пращал приятели и такива филми дето ги разправяте тука няма!

batekrasimir
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот batekrasimir » Чет 16 юли 2015 21:54

kn9453 написа:
salamaleikum написа:Аман от такива като тебе, капка в морето на фона на доволните ;)

А дали "морето от доволните" са реални клиенти ?

Мда то морето от доволни те клиенти мда не са реални, то всички са недоволни и за това Вальо бачка като луд вече повече от десет години!!!!!

Потребителски аватар
Golf1102000
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHF 110+

Мнениеот Golf1102000 » Пет 17 юли 2015 9:25

Може ли да попитам къде е този сервиз... Да си знам :)

От прочетеното по горе мога да заключа следното... Явно колегите, които са недоволни са вханали периода с кофти служителите!

Аз лично вярвам на позитивните мнения и затова искам да знам адреса, че като има нещо да ходя там... След това ще мога да изкажа мнение от личен опит :)

Потребителски аватар
zfa159
Автомобил: Mercedes R class _ VW Passat B4
Двигател:
Контакти:

Мнениеот zfa159 » Пет 17 юли 2015 10:01

Аз лично не мога да коментирам мненията на недоволните, но моята статистика сочи обратното. Пратил съм доста хора при него, които учудващо, но всичките са доволни от различни услуги, за които са ходили - както за обикновени неща, така и за доста сложни ремонти на дизелови двигатели. Не един път съм го питал за мнение по даден проблем, свързан с моята работа и винаги ми е казал, каквото ми е било нужно, което някак не съответства на твърдението, че не знае какво да прави, защото веднага след въпроса ми, получавам отговор и то верен, което значи, че познава дадения двигател детайлно, при това наизуст. Питал съм го в рамките на 1 ден за 5 различни проблема с 5 съвсем различни коли и винаги ми е казал, каквото искам да знам, което на мен ми говори за доста богат опит. На моя кола е пипал софтуера и мога да кажа, че резултата е повече от добър - по-нисък разход, осезаемо подобрение в работата на двигателя и повече мощност (чувствително). Лично аз нямам никаква забележка към работата му, като пак казвам, не говоря за единично посещение и един автомобил, а поне 10 отделни случая. Не искам да споря с никого за работата на Вальо и за начина, по който я върши, само споделям своето мнение за това, за което на мен и мои клиенти ни се е налагало да ползваме услугите му.
:beer

Потребителски аватар
Лъвчо
KMETO
Автомобил: Passat B5 syncro
Двигател: AFN

Мнениеот Лъвчо » Пет 17 юли 2015 16:10

Познавам Вальо от 10г. и когато едни се правеха на майстори и обираха народа точно той им поправяше бакиите за без пари!
Не само,че съм пращал хора който са пре-доволни от Вальо , но и когато съм му звънял с проблем по някоя кола ми е обръщал достатъчно внимание за да се разреши проблема!
И едни думи казани от него,който никога няма да забравя( тази кола докато не тръгне както аз искам няма тръгване от тука)
а валеше един дъжд в 10ч.вечерта при това на открито!

svetlin84
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот svetlin84 » Сря 22 юли 2015 14:50

Здравейте,няма такъв майстор.Закарах си колата защото не палеше студена.Стоя два дни при него и познайте като си я взех как запалих.Вальо и там някакъв си кибик който виси при него ме забутаха да запаля :banghead .Равносметка два дни без кола,50лв вътрешно :banghead .Сега времето е топло и си паля,за зимата ще помисля да я оправя ако все още го прави.Току виж се оправи сама,по вероятно е това да стане от колкото Вентоман да я оправи :mhihi

dimiga
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот dimiga » Пет 24 юли 2015 5:31

И на мен Вальо не можа да ми е оправи! И защото се чувстваше виновен ме бута до морето и обратно!

Потребителски аватар
Ventoman
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот Ventoman » Пет 24 юли 2015 6:03

svetlin84 написа:Здравейте,няма такъв майстор.Закарах си колата защото не палеше студена.Стоя два дни при него и познайте като си я взех как запалих.Вальо и там някакъв си кибик който виси при него ме забутаха да запаля :banghead .Равносметка два дни без кола,50лв вътрешно :banghead .Сега времето е топло и си паля,за зимата ще помисля да я оправя ако все още го прави.Току виж се оправи сама,по вероятно е това да стане от колкото Вентоман да я оправи :mhihi

:mhihi :mhihi :mhihi

1.Такава кола никога не си е тръгвала от при нас.
2.Коли не бутам да запалят че съм с две операций.
3. Поредният пишещ глупости в темата.

Стояне ти ли си?

Потребителски аватар
RadoShopa
Автомобил: Vw Passat
Двигател: 1.9 TDI AVF 2003
Контакти:

Мнениеот RadoShopa » Пет 24 юли 2015 9:16

За хора, които се грижат за колите си и същевременно следейки форума, което води до опознаване на профилите малко или много, това мнение на zfa159 е може би най-показателното в случая :exclaim Хора, които са в час, с някакъв авторитет в тези среди, майстори, с доста мнение тук казват истината и стоят зад думите си....погледнато в темата така се получава, профили-фантоми пишат негативни неща да речем...! За всички е ясно, че от толкова клиенти няма начин всички да са супер доволни поради една или друга причина, въпроса е цялостната картинка.....а тя е показателна в темата, доволните хора са повече, включително и аз... :th_up

Потребителски аватар
stefan4o
Автомобил: VW Jetta 1990
Двигател: PN
Контакти:

Мнениеот stefan4o » Пет 24 юли 2015 9:29

Обаче на някой правило ли му е впечатление, като намесихме zfa, че от техният сервиз няма недоволни (или имаше само един, но адашът го обори). За мен човек освен добър професионалист в занаята си трябва да е не по-малко добър и в отношенията си към хората - изказ, вежливост, прямота.

Потребителски аватар
zfa159
Автомобил: Mercedes R class _ VW Passat B4
Двигател:
Контакти:

Мнениеот zfa159 » Пет 24 юли 2015 11:08

Аз, т.е. ние де, понеже в сервиза не работя само аз, също не сме безгрешни и се случва да пропуснем нещо или да сгрешим, само че после си поемаме гаранцията на нещата, решаваме си проблема и това е, стараем се да сме коректни. Всеки, който работи, рано или късно греши. Аз не заемам страна в този спор за работата на Вальо, просто споделям мнение за отношението му спрямо мен и моите клиенти и резултата. Не го защитавам, защото се познаваме, нито пък искам да го покривам по някакъв начин, просто споделям, че спрямо мен и моите клиенти, които съм му пратил, си е свършил коректно работата, както и аз самият съм доволен от работата му по моята кола, предвид, че ми спести около 2000лв за ремонт на здрава автоматична кутия (няколко други наши колеги казаха, че според тях проблема е там, а Вальо го установи в двигателя, отстрани го и колата заспа).

dimiga
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот dimiga » Пет 24 юли 2015 11:14

Преди месец-два оставих бензинов Ван за смяна съединител. Останах възхитен! Не само него бе сменен и семеринг на колянов вал, първи тампон генерация с още други полезни препоръки по колата.Всичко бе изпипано професионално,педантично без да ми се остави(отвори) допълнителна работа.
За сравнение предният път при смяна съединител в Елин Пелин резултата бе следният-скъсано жило километраж-от което счупен пиньон,бой по главини при разглобяване и после зачиствано с флекс. От ударите пострадаха предни лагери който бързо смених и тях. Бяха вложени неизвестни материали от което съединителя подскачаше. Сега при Валката няма такива по скоро никакви проблеми. Поздравления!

Потребителски аватар
kostik
Автомобил: VW GOLF MKIII
Двигател: ADY 1995 AFN 110 20 Jahre

Мнениеот kostik » Вто 28 юли 2015 20:58

Преди няколко дни изхвърлих съединител и се чудех при кой да си дам автомобила за правене, защото старият ми "майстор" се оказа, че "от нищо си не разбира". Прочетох тук там и си викам Ventoman т.е. Вальо прави дизели, но надали ще ми откаже и така отидох при него(много отзиви за него плюс колегите от "Максимум Кей Сървиз" или по-точно Пепи ми го беше препоръчвал преди).
Чухме се оставих му автомобила в Неделя и когато започнаха работа по него се оказа, че старият ми "майстор" е сложил скорости от друг автомобил и че причината за изхвърлянето на съединителя е че просто този съединител не е за тази кутия...
Изключително съм доволен от коректното отношение, държеше ме в течение, работата му беше много последователна и ми обясни много подробно, какво, как и защо се случва. Без да съм бил нахален въобще. С две думи много съм благодарен, че изтърпя този тормоз и че "обърса гъза" на друг и в крайна сметка сега всичко е наред. :bowdown :bowdown :bowdown
От сега нататък имам ли проблем ще ходя при него въпреки, че не карам дизел.

svjokera
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот svjokera » Пет 07 авг 2015 13:45

Къде е този сервиз?

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”