В момента е Сря 21 ное 2018 22:25
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl

Създай нова тема  Отговори  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна 124 25 26 27 28 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пет 07 авг 2015 14:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Volkswagen Passat 35i
Двигател: ABS 1992
svjokera написа:
Къде е този сервиз?

Има телефон, на последното мнение на първа страница. Ако ти е скъпо - има и ЛС.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пет 07 авг 2015 18:27 
Извън линия

Автомобил: Golf 4
Двигател: AHF 1.9 TDI
В кв. Орландовци по назад в темата има адрес ;)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Сря 26 авг 2015 16:18 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Колеги, бих желал да изразя своето изключително добро мнение относно работата на колегата Ventoman и за точността и прецизността му. Днес ходих до сервиза за да видя какъв е проблема с турбото. Качихме се и закачихме колата и веднага разбра откъде идва проблема - оказа се MAP сензор, сменихме го и всичко заспа; Всъщност можеха да са хиляда други неща, но Вальо много добре разпозна и видя за какво става въпрос. Препоръчвам с две ръце ако имате проблем с колите си или имате съмнения да не се колебаете. Много добре и внимателно диагностицира и дава точна преценка за проблема като имайте предвид, че това не е никак, ама никак лесно! Радвам се, че има останали такива добри хора, които работят за клиента. Браво, така се прави!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пет 29 яну 2016 16:44 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Искам и аз да споделя мнение. Изпратиха ме при Вальо доверени хора-Стефан и Милен от Красна Поляна. За един работен ден Вальо ми смени ролки,ремъци,водна помпа,датчик за турбото,почистване на турбото,както и 4 подгревни свещи. Става въпрос за Пасат5.5 1.9/131к.с. Цената няма да коментирам,защото не е уместно и защото не съм търсил второ мнение. Та за Вентоман-посрещна ме ,обясни ми в подробности всичко та и повече, каза че ще оправи каквото трябва/колата влизаше в ав.режим заради датчика/. Карам си колата вече седмица и оставам с добро впечатление за извършената ПОМОЩ. Благодаря Вальо.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пет 29 яну 2016 18:19 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
И Вальо благодари....за рекламата която му направи с първото си мнение във форума :mhihi

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пет 29 яну 2016 20:32 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Seat Alhambra 7M
Двигател: AFN 1998
И реклама да е, какво от това. Кадърните майстори имат нужда от реклама, за да знаят все повече хора за тях

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Съб 30 яну 2016 23:01 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Mercedes R class _ VW Passat B4
Двигател:
В последно време в този форум (и не само в него), са много разпространени недействителните потребители с по 1 мнение, които целенасочено се регистрират, единствено и само за да опюят някой сервиз или да го похвалят по ред прични, които всички знаем и няма за какво да коментираме. Именно това провокира и коментара на колегата Stivi малко по-нагоре, за което донякъде е прав - такъв тип мнения обикновено наистина не помагат на сервиза, за който се отнасят, предвид наличието на гореспоменатите потребители. В случая обаче този човек си е съвсем действителен, защото го познавам и аз съм го пратил при Вальо, както и самият той е написал в мнението си, а това, че е решил да се регистрира, за да похвали работата му, може само да ме радва - останал е доволен от сервиза, в който съм го пратил и явно са му оправили проблемите, за които съм го изпратил там :) .
Ще използвам мнението си, за да изкажа и аз най-накрая благодарността си към Вальо за поредната свършена работа по моят дизел. Вече над година имам "печка" , както си ги наричаме и използвам услугите на Вальо за различни проблеми, както съм писал и по-назад в темата. Последните от тях са ремонт на турбината ми - смяна на износената геометрия и настройка на актуатора след това (работи перфектно в момента), ремонт на дюзите - в момента работят безупречно и парамтерите им са перфектни. Не на последно място - самата горивна помпа за високо налягане - той беше единствения човек, който я разглоби и каза, че е по-добре да я сменя, защото ремонта няма да е траен и ми показа поради каква причина винаги ще имам проблеми с тази помпа. За разлика от предишните 2-ма души, които нарочно няма да спомена и които уж я бяха направили префектно, Вальо не ми взе 250лв за ремонт, който ще изкара няколко месеца, а ми даде безплатния съвет просто да я сменя с друга и да си реша проблема радикално. Можеше да ми вземе парите, както другите 2-ма, да ми я сглоби с новите г-ри и след 5-6 месеца, когато протече пак, да се оправдае с това, че била стара и ала-бала и те гарнитурите, които се продавали, били толкова качествени и нямало какво да се направи и т.н. и т.н., както стана с предишните му колеги, които са се опитвали да я оправят. Е да, ама не - занесох му я, разглоби я, показа ми къде точно и е проблема и защо нищо няма да се оправи ако и сложи поредния к-т нови г-ри и ми я върна.
Благодаря!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Чет 24 мар 2016 23:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
Здравейте!
Имам питане относно услугите на Вальо. На разположение ли е все още? В София ли е и т.н.? Питам, защото гледам, че от средата на миналата година не е влизал във форума. Смятам да го потърся така или иначе, но ако някой знае какво е актуалното му положение ще ми е от полза.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пет 25 мар 2016 0:16 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Mercedes R class _ VW Passat B4
Двигател:
Информацията си е акутална, работи си, в София е, телефона му е актуален ( 0898 88 15 22 ). До колкото знам от него, рядко влиза във форума, защото има проблеми с профила му понякога, но най-вече със свободното време. Звънкаш и се разбирате нататък - какво, кога, къде и т.н.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пет 20 май 2016 13:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW PASSAT 5.5
Двигател: AVF 2001
За пореден път доволен. :biggrin
Маншона пред акумулатора отвеждащ вакуум от сервото се беше разплякъл като дъвка. :screwy
Като е студено има малко турбо, после не. :banghead
Накрая съвсем изчезна.
Интересното е, че за тъпия маншон струващ двадесет и два-три лева чакахме с Вентоман почти две седмици. Ега ти доставчиците български. :beat_butt2
Накрая работа за половин час и корабът отново лети като Ф1!
Препоръчвам!
:love.vwclub

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Съб 21 май 2016 15:54 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте на всички нов съм във форума и искам да изкажа моито мнение за сервиза на Вальо,онзи ден направихме рецйклиране на турбо и съм много доволен от неговата работа и отношение съшто така много коректен и точен човек,същто така искам да похваля и неговия колега Емо които ми направи огромно впечетленйе със много прецизна работа и отношение към мен :th_up ,абе големи пичове сте :th_up :th_up :th_up продължавайте все така

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Нед 22 май 2016 11:00 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
vladi_1234567 написа:
Здравейте на всички нов съм във форума и искам да изкажа моито мнение за сервиза на Вальо,онзи ден направихме рецйклиране на турбо и съм много доволен от неговата работа и отношение съшто така много коректен и точен човек,същто така искам да похваля и неговия колега Емо които ми направи огромно впечетленйе със много прецизна работа и отношение към мен :th_up ,абе големи пичове сте :th_up :th_up :th_up продължавайте все така

И ти продължавай....с уроците в училище :mhihi

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пон 23 май 2016 21:51 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател: AHF 99
Stivi написа:
vladi_1234567 написа:

И ти продължавай....с уроците в училище :mhihi

Това "майсторче" може да впечатли подобни клиенти!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Чет 21 юли 2016 19:16 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Ventoman написа:
PLC написа:
В случая беше направена оферта за смяна на хидравличен амортисорна обтяжна ролка на 1.9TDI PD ,`Части, труд за смяна и синхронизация валове. Дори не съм казал 250лв.
На тази кола по спомен съм сменял 4бр. дюзи донесени втора употреба в перфектно състояние преди година-две. Едва работещия двигател заработи перфектно. Наскоро дойде клиента преди едно мое заминаване в чужбина. Мисля беше в петък. Имах шест коли за довършване и издаване който му показах на паркинга. Дойде с оплакване че след смяна на ангренаж (в друг сервиз) от 0.6 разход по борд е над 1л на час. Бях сколен само да направя синхронизация на валовете. Нямах време за друго. Закачих я с компютър, синхронизация имаше но милиграмите вместо 4.7-4.9 играеха от 6 до 10. Отворих кората на ангренажа видях че амортисьора не са го сменили, отпуснали го докраи като на 1.8T без необходимия реглаж 4 плюс-минус 1мм, изтекло масло от него. Веднага посъветвах човека да си предяви рекламация в сервиза в който са сменили ангренажа. Поне труда да си поемат. От там се започна (ама той явно толкова си знае). Отворих аутодата и му дадох да си снима точното описание за смяна на ремъци и ролки на дадения автомобил.
Тогава той попита какво би излязло всичко при нас да не се връща там. Сметнах 100лв Е смяна на часта, часта е по спомен 130 цена клиент (като даваме 20% отстъпка на всеки) 20-30лв е центровка. Тогава той попита значи 250лв. ще ме оправят казах без да го смятам ДА. Разбрахме се да се обади след пребирането ми. Пита какво дължи и му казах НИЩО.

Нито си сменял дюзи, нито аз съм носил такива, нито обтегач (знам защото бялх там като корегира отклонението) нито пък си ми давал да снимам каквото и да било. Коли на паркинга нямаше - тогава беше в гараж близо до Бъкстон някъде и беше празно. И петък не беше а вторник и никъде не си ходил тогава:) Годината бе 2009 или 2010 нямам точен спомен вече.
Сходен случай но не този Вальо ... както и да е. Както вече казах ТИ на критика не подлежиш.
Бъди здрав и полезен.

понеже искаш номер ето - СА0961НМ1

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сервиз за дизел при Ventoman Публикувано: Пон 22 авг 2016 20:09 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Искам да изкажа благодарности на Ventoman за добре свършената работа (трябваше да го направя още преди седмица, но...улисах се). Все пак по-добре късно, отколкото никога. Човека е точен, на мене ми свърши работа. Не смятам, че взима скъпо, съобразно времето, което инвестира (поне при мен). И последно - не забелязах да натиска някого насила да си прави ремонта при него - всеки сам си решава кой път да хване.
Още веднъж благодаря, жив и здрав.

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 420 мнения ]  Отиди на страница Предишна 124 25 26 27 28 Следваща

Всички времена са UTC+02:00