Клубен сервиз Герман - VAG Сервиз Герман

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Iavor » Пет 23 юни 2017 19:37


Благодаря на Мишо за отличната работа по ДРЛ-то. Сега Пасата летиии :mhihi !




Bananaman
Мнения: 33
Регистриран на: Сря 12 дек 2007 19:09
Автомобил: Golf 3 GTI 16v
Двигател: ABF 1996
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Bananaman » Нед 25 юни 2017 9:17


vaskoto1 написа:
powerade написа: като наплива е голям и има много работа - съответно приходите също са много и големи.

а само ако знаеш колко си заблуден...
пиша за себе си!
при мене идват хора с адски заплетени неща. също и такива, които други колеги считат за незначителни и недоходоносни и не взимат.
т.е. повече време и за по малко пари.
съжалявам, че ще те разочаровам, но не съм се разбогатял, въпреки, че не мога да си вдигна главата, камо ли телефона... :mhihi :mhihi :mhihi


Е тука съм на 1000% съгласен с Васил! В повечето сервизи не им се занимава точно със заплетени и/или малодоходни неща! Благодаря на теб, както и на Мишо и Ники, никога не сте гледали кой каква кола кара и тн.. а винаги сте гледлаи да помогнете! Поздрав от АБФ-а където му михме радиатора и излезоха 2 шепи пясък :) :love.vwclub


il.emanoilov
Мнения: 5
Регистриран на: Чет 09 юли 2015 7:35
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо почивка от 10.07

Мнениеот il.emanoilov » Съб 08 юли 2017 16:32


Добри и разбиращи от работата си майстори но за съжаление който е ползвал услугите на сервиза се връща пак което е нормално.Но става все по сложно за добиране до сервиза наплив голям .


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо почивка от 10.07

Мнениеот °niksi° » Нед 09 юли 2017 0:36


Сервизът ще работи от 18.09.


fr1nklyn
Мнения: 3
Регистриран на: Съб 27 фев 2016 12:55
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо почивка до 18.09

Мнениеот fr1nklyn » Чет 07 сеп 2017 10:57


За пореден път се убеждавам, че Ники и Мишо са ми спестили толкова много пари и време, че направо ги обичам! Преди време имах същия проблем със загуба на антифриз на Ауди А4 Б7 1.9 тди(сив авант), като колегата в ауди форума http://audibg.com/forum/index.php?/topi ... di/&page=2
За сравнение, аз дадох 100-на лв за EGR и EGR cooler delete kit, доставка и монтаж при Ники, след като ми каза че е там проблема, а не в гарнитурата на глава, както други майстори ми казваха! Колегата със същата кола не е бил при правилния майстор и е дал над 1000лв!

Добрите майстори са кът и наистина АМА НАИСТИНА си заслужава да изчакаш малко повече, но както казах да знаеш, че хората знаят за какво става дума!

Исках да ти благодаря още веднъж Ники! Днес като видях темата на колегата и се сетих за сервиза :)


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Сря 11 окт 2017 21:32


Здравейте колеги.
Днес след известни размисли и на няколко пъти вдигнато кръвно и нерви решихме с Мишо следното:
Тъй като ние не сме Ви роби променяме работното си време,а по-точно:
Работното време на сервиза става 10.00-18.00 часа от Понеделник до Петък.
Съжалявам, че ще го кажа, но ми се налага по няколко пъти на ден да обяснявам, че часове преди 8.00 и след 19 не са удобни, имаме деца, семейства и т.н. Не мога да разбера защо се учудват хората когато им откажа да ги чакам след 19 часа /когато е за оставяне или взимане на кола - ДА, ама да мина 19 да сменим маслото защото става за 10 мин.
Събота и Неделя - почивни дни. /Обикновенно в Събота доработваме изостаналите през седмицата коли, а и след последната Събота решихме, че нервите са повече от положителните неща - 8-10 човека с ръце в джобовете, смяна на едно масло над 1 час защото не можем да се разминем вътре.
Ограничаваме влизането и престоя на клиенти във сервизната зона освен за оставяне или взимане на автомобили.
Като цяло ограничаваме работата с части на клиента освен когато не са от известни, изпитани марки и гарантирано не са объркани. /Последния случай е от днес - клиентски съединител - толкова менте, че отвора не пасна на коляновия вал и колата остана на подемника, а утре сутрин имам други уговорки./


Потребителски аватар
vaskoto1
майстор Падна ли ми!
Мнения: 11995
Регистриран на: Пон 12 юли 2004 16:34
Автомобил: Passat B35i
Двигател: AGG
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот vaskoto1 » Нед 15 окт 2017 20:25


много време изкарахте... крайно наложително беше, отдавна!


aloalo1
Мнения: 16
Регистриран на: Пет 20 окт 2017 17:49
Автомобил: Golf ІІІ
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот aloalo1 » Вто 31 окт 2017 8:53


И от мен голямо благодаря за Ники!

Съвестен, спокоен, изчерпателен. Имам му пълно доверие.


Потребителски аватар
Legolas
Мнения: 152
Регистриран на: Чет 18 окт 2007 12:59
Автомобил: GOLF 4 1.8T GTI
Двигател: AGU
Местоположение: София и провинцията

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Legolas » Пон 20 ное 2017 16:08


Тъй като смених VW преди година с друга марка кола, която няма да споменавам, от личен опит мога да кажа, че каращите VW Group автомобили имат истинско богатство, но не заради марката, а точно заради двамата герои от тази тема. Големи сте момчета, толкова много ми липсвате като знания и отношение и топлина, че идея си нямате. Винаги съм спазвал едно просто правило, за да се свържа с тях - Никога не звъня извън упоменатото от тях време, и никога не звъня по-рано от 30мин. след предното обаждане ако не са вдигнали, и повече от 3-4 пъти на ден не съм ги търсил.

пс. Изтрих доста от това, което написах първоначално, така или иначе ще ме разберат само тези, които ги познават.

Обичам Ви!

Люси


Потребителски аватар
am_am
Мнения: 150
Регистриран на: Пон 28 ное 2016 16:09
Автомобил: VW Passat B5-5
Двигател: 1_9 TDI 161 к с

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот am_am » Вто 06 фев 2018 11:10


И аз ще ги похваля, няма как. За района на София се доверявам само на Ники, Мишо и компания. Момчетата си знаят работата и неслучайно около сервиза им е винаги пълно. Абсолютни специалисти и хора. Работят качествено, питат, ако изкочи някоя изненада и не вземат скъпо. Горещо ги препоръчвам.


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Сря 21 фев 2018 9:20


За пореден път останахме сами с Мишо в сервиза. Ако не се намери/намерят хора за съжаление ще съм принуден или да затворя сервиза или да станем тясно профилирани в няколко конкретни дейности.

Та това е:
Търся човек за работа в сервиза. Изискванията са доста, като някой от тях са:
- в момента имам едно основно изискване, интерес към работата и човешко отнощение и най-вече търся не работник, а приятел с който да имаме общи виждания в тази сфера.
- и т.н. и т.н.
Заплащането ще се определя според това какво можете да вършите и ще е между 1000 и 2500 лв..
При интерес пишете Л.С. с кратко описание какво можете, какво очаквате и т.н. и тел за връзка.
Ако човек има желание и интерес мисля, че можем да се разберем.
Както голяма част знаят сервиза се намира в Герман.
Ако ви се занимава с ремонт и подръжка или имате познат или родника за който може да гарантирате не се колебайте, свържете се с нас. ;)


Потребителски аватар
StefaniyaAtanasova
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 18 дек 2016 14:23
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот StefaniyaAtanasova » Вто 17 апр 2018 12:37


Сърдечно благодаря на Николай и колегите му, за помощта днес за намирането на причината за досадното скърцане на преден тампон на поло и разрешението на проблема изключително бързо и коректно!
:love.vwclub


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Вто 22 май 2018 21:49


Няма да съм в сервиза до 15 Септември поради разни ремонтни дейности.
Когато мога ще отговарям на телефона. Ще се извършат по-леки ремонти вероятно до средата на Септември.
Мишо ще си работи /ако не закъса нещо със събирането на неговият автомобил/.

Последна промяна от °niksi° на Сря 15 авг 2018 22:30, променено общо 1 път.


DarkOneBg
Мнения: 243
Регистриран на: Чет 26 фев 2009 21:25
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо - няма да работи 14.07-25.07

Мнениеот DarkOneBg » Сря 08 авг 2018 3:34


Отдавна не съм влизал във форума и влизам само за да драсна - големи сте, огромни сте!!!
Не смея да си сменя марката, просто защото няма други толкова честни, отзивчиви и коректни хора като вас. За първи път се озовах още в стария сервиз през 2010г и все при вас до ден днешен!
П.С. Новото попълнение Дани остави у мене отлични впечатления, само да вметна! :)


nganchovski
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 26 авг 2018 21:22
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо - няма да работя до 15.09

Мнениеот nganchovski » Нед 26 авг 2018 22:35


Горещо препоръчвам сервиза! Редовен клиент съм от доста години. Благодаря на адаша!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта