Клубен сервиз Герман - VAG Сервиз Герман

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
streetracer1
Мнения: 460
Регистриран на: Вто 05 ное 2013 19:15
Автомобил: Seat Ibiza
Двигател: BMT 2008г
Местоположение: Враца/София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот streetracer1 » Пет 15 апр 2016 17:32


До сега не бях имал нужда от услугите на Мишо, но и този момент дойде. Два телефонни разговора и пасатът вече е с DRL модул. Голямо благодаря!




fighter-interceptor
Мнения: 314
Регистриран на: Пон 09 дек 2013 20:57
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHW 2000
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот fighter-interceptor » Пон 02 май 2016 22:01


Искам да благодаря на Мишо за това,че не ни се провали пътуването до Гърция за Велик ден!На 28.04.2016г. следобед,след няколко отивания насам-натам,двигателя изведнаж не можа да запали.При даване ключа на старт,все едно няма никой,7-8 опита все така.С известен боязън се реших да се обадя на Мишо,напълно съзнавайки колко неподходящ е момента,просто не знаех какво да правя.Изслуша ме,с няколко думи ми обясни,че положението при него е тежко,каза да се обадя след един час.Обадих се,ситуацията при него явно беше тежка,но ми каза,че след около час ще ми върне обаждане,за да ми помогне.Около 15 мин. преди да дойде време да се обади ми хрумна да опитам пак,взе че завъртя и запали.Звъня му,не вдигна веднага,явно зает,но все пак вдигна и ми напомни,че той ще ми звъни и дори си приготвял инструментите.Казах му защо аз му се обаждам,обясни ми вероятните причини и че ще мога с бутане да запаля,ако пак се появи проблема и така благодарение на него и обясненията му,аз се реших да пътуваме.Та затова му благодаря,че беше готов да ми помогне дори в такъв неудобен за него момент,че толкова спокойно и човешки разговаряше с мен.Пътуването премина успешно,от всичките стартирания на два пъти не завъртя от първия път.Благодаря ти,Мишо!


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Вто 10 май 2016 8:42


Търся човек за работа в автосервиза. Задължително е механикът да има опит с марките от VAG групата, сервизът извършва всякакви ремонти.
- работното време е от 9-19ч. включително и събота
- заплащането е по договорка и на база на свършената работа
- компромиси в качеството на работа не се допускат
София
0888 51 41 33 Николай Георгиев
или тук на Л.С.


Потребителски аватар
Iavor
Мнения: 3233
Регистриран на: Пон 07 фев 2005 17:27
Автомобил: Škoda Octavia VRS
Двигател: CEGA 2008
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Iavor » Чет 12 май 2016 13:12


Благодаря, ти, Мишо, за точната диагностика, и отличната работа по ел. инсталацията, и за разрешаване на проблемите, които имах с адванс-процесора!


Потребителски аватар
Netasq
Мнения: 336
Регистриран на: Сря 05 сеп 2012 10:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Netasq » Пон 23 май 2016 13:25


Това е сервиза за марката Vw, друго нямам какво да напиша :)


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Пон 30 май 2016 7:27


Тъй като едното момче няпуска, то може да имате проблеми със свързването по телефона, докато се намери заместник.


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17177
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот vasstop » Чет 09 юни 2016 15:04


Мишо пак ми помогна, благодаря! Един бушон работа, ама да го знаеш кой е :biggrin


aron1
Мнения: 223
Регистриран на: Съб 26 авг 2006 20:37
Автомобил: VW PASSAT B5 TDI
Двигател: TDI
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот aron1 » Пон 04 юли 2016 21:13


Благодаря на Ники,че ми оправи колата :beer


Потребителски аватар
stoyanov6431
Мнения: 58
Регистриран на: Пет 09 яну 2009 7:49
Автомобил: PASSAT B6
Двигател: CBA C 2010
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот stoyanov6431 » Вто 16 авг 2016 13:15


Здравейте,след като прочетох някой мнения в други теми,се чувствам длъжен да напиша някой друг ред.
Искам да благодаря на Ники и Мишо че вече 7(седем)години подържат колата ми.и то по начин достоен за уважение.Най-важното нещо е човек да е честен и искрен а те са точно такива.никога не съм имал съмнения,че нещо не е за смяна или че няма да бъде отремонтирано.
Момчета,продължавайте в същия дух.това е пътя към успеха.

Драги съфорумци, Внимавайте на кого поверявате автомобилите си.
:th_up :th_up :th_up


rosen123
Мнения: 22
Регистриран на: Чет 10 сеп 2015 12:37
Автомобил: VW Passat 1.9TDI
Двигател: AFN 1999

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот rosen123 » Пон 12 сеп 2016 15:42


И аз да кажа благодаря на момчетата за професионалната работа и отношение. Сменили са ми доста неща, ще спомена само, че лятото им докарах климатика си..в багажника, радиатори, воден и клима, полублокирал компресор,дехидратор и др, с липсващи части и т.н., като резултата е на лице, работещ климатрноник и то в началото на лятото. Намирали са ми банални, но трудно откриваеми причини за шумове по ходовата част (счупени пластмаси, разхлабени пластини и т.н.), за които в други сервизи могат да ви "ремонтират" здрави части на солидни цени :) Бог да ги благослови за добрата им работа.


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Пон 12 сеп 2016 22:32


rosen123 написа:.................

Жив и здрав Рос.
И за да е поне малко свързано с темата: Не можем да обърнем внимакние и да оправим колите и проблемите на всички желаещи и звънящи защото ...... защото са много, а ние имаме само по 2 ръце. Стараем се това което правим да го правим с желание, мерак и сериозност, за да може тези които използват услугите ни да са доволни от свършеното и да не съжаляват за това, че се е наложило да почакат. Днес колегата който е писал по-нагоре беше свидетел как една проста смяна на масло може да отнеме вместо нормалните 10-ина минути, близо 3 пъти повече време, което да обърне графика за деня, а понякога и за цялате седмица нагоре с краката. ;) Обичам да си планирам времето, но понякога това е невъзможно.
Скоро ще имаме нов човек най-вероятно и се надявам нещата да си дойдат по местата.


Потребителски аватар
kocito
Мнения: 32
Регистриран на: Пон 18 апр 2016 20:41
Автомобил: VW Sharan 4Motion TDI 116 PD
Двигател: AUY 2001
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот kocito » Чет 13 окт 2016 11:31


И аз искам да изразя благодарност и към двамата. Няколко пъти си карам Шаранчето и му обръщат необходимото внимание. Спечелиха ме още с първото обслужване на колата.

Благодаря !

Костадин със сивия Шаран


ipv6
Мнения: 4
Регистриран на: Пон 14 фев 2011 0:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sof

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот ipv6 » Сря 21 дек 2016 17:30


Благодаря на Ники за Човечността, която прояви!

Въпреки, че нямаше време и беше претрупан и затрупан с работа, с абсолютно пълен график, взе присърце проблема с изтеклото масло и влезна в положението ми и ремонтира семейната ни колата много бързо. Сега вече колата се движи и отново може да се ползва от семейството ми.

Благодаря на Ники от мое име и от името на моето семейство, както и от името на голфа с куфара отгоре! :-)

Весели празници!:-)


Потребителски аватар
spokomen
Мнения: 188
Регистриран на: Сря 25 авг 2004 17:58
Автомобил: VW Passat B3 Ford C-Max
Двигател: RP 1991 Durateck 2_0
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот spokomen » Сря 21 дек 2016 19:25


Отдавна не бях влизал във форума, но онзи ден ми потрябва сервиз.
Тук е мястото да благодаря, но нека разкажа какво се случи.
Избирам сервиз от форума, опитвайки се да го съобразя с проблема, звъня и обяснявам.
- Пасата пали много трудно. И на бензин и на газ и топъл и студен, с нов акумулатор и нови свещи е, ама аз нищо не разбирам.....
Отговора:
Ами ще го погледна, ама се обади след два три дни, да се разберем за другата седмица ....
А колата ми трябва. Сещам се, че съм правил отдавна някои неща при Никси и Мишо и звъня. Обяснявам.
Мишо: Слушай сега какво ще направиш. Просто е. Запали на газ след което затвори кранчето от бутилката, докато изгори всичката газ по тръбите и колата загасне. След това пали на бензин. Би трябвало всичко да е ОК. Проблема е изпарителя, изпуска газ и.... Изпускам подробните обяснения за да не досаждам .
Изпускам и глупавия въпрос последвал след 10 мин. от моя страна - абе къде е кранчето, това което виждам е едно като гайка с накатка...
Резултата- Пасата работи добре на бензин, пали нормално и всичко е ОК.

МНОГО благодаря за отношението, за начина по който постъпвате с клиента. Тук наистина става въпрос за помощ. Безкористна. Добронамерена.

Оставям настрана и това, че после "газаджиите" ми одраха кожата, ама това е друга тема:)


шофьорчето
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 29 дек 2016 12:12
Автомобил: VW
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот шофьорчето » Чет 29 дек 2016 14:13


Някога преди 5 г. един хубав "майстор" ми е оправил несветещия ляв фар, като е пуснал една жичка от десния (това го забелязах случайно преди 2 г.). Вече трета фасонга ми се стопява на левия фар и крушките горят като носни кърпички. Можете ли да ми помогнете? - пасат 2003г.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта