Клубен сервиз Герман - VAG Сервиз Герман

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
maxmadness91
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 28 авг 2015 4:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот maxmadness91 » Пет 28 авг 2015 4:46


Много съм доволен от колегата,за броени минути ми каза какви са ми проблемите по голф 5-тицата,препоръчвам горещо !!!!!




Потребителски аватар
Теодор
Мнения: 4928
Регистриран на: Вто 21 ное 2006 16:27
Автомобил: Ford Fiesta 6 BMW 325XI
Двигател:
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Теодор » Нед 30 авг 2015 8:27


Аиде сега остана да пишеш че Васко и Люси също са ти познали проблема с Голф 5-тицата :mhihi


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Съб 05 сеп 2015 23:30


- Значи видях във форума че сте почивка ама аз все пак да пробвам да звънна.
- Не е удобно сега, писал съм, че не работим.
- Е добре де щом си ми вдигнал значи все пак не е толкова неудобно.

Ееееее нямате ли малко човещине бе хораааааааааааааа.
И това не е единичен случай.


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7821
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот hooligan_sk » Нед 06 сеп 2015 8:44


Тези подчовеци дишат и ходят сред нас... неам думи :facepalm


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот zfa159 » Нед 06 сеп 2015 21:42


Ники, не е само при теб така....при нас е същото всеки понеделник (почивния ни ден) - "Здрасти, аз видях, че днес не работите и тъкмо ще използвам, че не е лудница и сте свободни, за да попитам за ... или за да си запиша час за ... еди какво си. "
За човещината - не, някои хора нямат въобще такива екстри, обърнали са ни на денонощни сервизи 24/7 , 365 дни в годината и на денонощно бюро " Информация " . Има колеги от форума, които умишлено няма да спомена, които ми се обаждат абсолютно всеки понеделник, без изключение и всеки път завънят по 15 пъти и когато накрая вдигна, понеже явно е нещо спешно, винаги едно и също - " ей, аз не знаех, че не работите днес, ама така и така те намерих, да те питам за една консултация за 5 минути ... " . :no :newsm66


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот vucata » Нед 06 сеп 2015 21:47


Другия вариант е 2 служебни номера, които да са изключени през почивните дни. Така проблема се решава до някаква степен.


Потребителски аватар
zfa159
Мнения: 7882
Регистриран на: Сря 31 яну 2007 12:16
Автомобил: SX4 M16A B4 Syncro AGG
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот zfa159 » Нед 06 сеп 2015 21:54


Това съм го обмислял и аз, ама има едни 5-10 обаждания годишно през почивните дни, при които наистина на хората им е спешно да попитат нещо точно на момента, защото седят с развалена кола някъде на ма*ната си с жена и деца и търсят някакво решение и въпреки това първия въпрос е " извинявайте, че се обаждам в извънработно време, удобно ли е, защото имам извънредна ситуация ? " . Само заради тях търпя всички други и вероятно и Ники прави същото заради тези хора...
Иначе отдавна да съм си оставил телефона да си дрънчи в сервиза в неделя и в понеделник.


lafcheto
Мнения: 37
Регистриран на: Пон 02 юни 2014 10:06
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот lafcheto » Пон 07 сеп 2015 8:55


Все пак градим капитализъм, предлагам по-удачно решение. В почивните дни си слагате еднократна такса "50 или 100 лв" за услуги в извънработно време и готово. На който му е наистина спешно няма да му е проблем. :biggrin


Потребителски аватар
vucata
Мнения: 3610
Регистриран на: Пон 28 сеп 2009 8:38
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Местоположение: Bulgaria- Sofia
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот vucata » Пон 07 сеп 2015 11:02


И това не е честно, спрямо редовните клиенти. На всеки може да се наложи спешен случай в извън работното време на сервиза. Въпроса е този всеки какъв вид човек е. По телефона нещата стават ясни и веднага може да прецениш дали да се заемеш с ремонта или не. Въпрос на личен избор, все пак хората почиват и имат това право да избират дали да оправят колата на някого, независимо дали е приятел, роднина, колега и така нататък. Бил съм чирак в сервиз 4-5 месеца и ми беше писнало да работя и в неделя, заради разни познати и непознати на шефа... :death
На моя приятелка баща и има сервиз за камиони от...20тина години. Имало е не един случай, когато някой камион се е чупил на майната си. При него нещата за реагиране се преценяват по това колко е коректна фирмата към него от към плащане, и какъв оборот прави на месец/година. Ако не го удовлетворяват тези критерии, директно се отказва в почивен или неработен ден да се извърши дадена услуга...Просто няма и физическата възможност да ангажира някой от работниците си...знаете, някой е на почивка, друг спи и така нататък. Та в общи линии това можем да го разтягаме до утре сутринта. Не винаги е важно правилото за клиента...все пак и Вие майсторите сте хора и имате семейства на които трябва да обърнете внимание. Аз напълно Ви влизам в положението, тъй като съм бил от тази страна и не е приятно :th_up

Последна промяна от vucata на Пон 07 сеп 2015 11:05, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
Pirogov
Мнения: 671
Регистриран на: Сря 09 дек 2009 20:40
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот Pirogov » Вто 08 сеп 2015 12:56


По горните въпроси моето мнение е, че си има пътна помощ и познати. Сервиза си има работно време, както и хората имат личен живот :icon_razz Аз скоро ще оставя едни ключове и ще ги мъча с един Орел :mhihi Мъкаа...


rumpenshtilken
Мнения: 8
Регистриран на: Нед 15 юни 2014 20:36
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот rumpenshtilken » Пон 05 окт 2015 20:33


Здравейте,

предстои ми обслужване на двигателя и във връзка с това имам няколко въпроса:

Колата е VW Passat 1,9 TDI, 2000 година, 115 конски сили, тип на двигателя - ATJ

1. Цени и марки на ангренажен комплект / ремък, ролки, демпер... / всичко необходимо за тази част на двигателя?

2. Цени и марки на водна помпа?

3. Цени и марки на пистов ремък алтернатор комплект / ремък, ролки ... / всичко необходимо за тази част на двигателя?

4. Цени и марки на пистов ремък климатик комплект / ремък, ролки ... / всичко необходимо за тази част на двигателя?

5. Работите ли с мой части от вас само труда, ако да каква е цената само на труда за смяната на гореизброените неща?

6. Ориентировъчно колко време трае тази смяна на всички тези неща?

7. Как става записването на ден и час при вас?

Благодаря ви предварително!

Поздрави :love.vwclub


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот °niksi° » Пон 05 окт 2015 22:44


5. Да без гаранция. По другите ще ти отговоря на Л.С.


dentdaemon
Мнения: 188
Регистриран на: Сря 26 юни 2013 16:51
Автомобил: Polo 6N1
Двигател: 1.6L 55kW AEE
Местоположение: zhe internetz
Контакти:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот dentdaemon » Пон 05 окт 2015 23:41


Колата ми стана пълна развалина в рамките на няколко седмици... Мишо я върна в движение, а Ники се постара да е комфортно за пътниците :D
Всичко стана доста бързо и на разумна (според мен) цена, екстра са :)


Потребителски аватар
skydiver_pd
Мнения: 199
Регистриран на: Съб 17 дек 2011 14:47
Автомобил: VW Golf 3
Двигател: 1z 95
Местоположение: София

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот skydiver_pd » Чет 05 ное 2015 16:17


Поправи възникналата ненадейно авария в следствие на типичия за ТДИ-тата проблем.
Благодаря!


jorev84
Мнения: 10
Регистриран на: Пон 27 апр 2015 15:36
Автомобил: Passat B6
Двигател: 2.0 TDI 140ps BMP

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот jorev84 » Вто 17 ное 2015 13:11


Здравеите,за да си запиша час при вас колко време преди това трябва да се обадя,става на въпрос за края на януари началото на февруари има за смяна ролки ремъци ,привод на маслена помпа,антифриз,проблем на предницата(нещо лопа казаха че е каре но е хубаво и вие да видите)и нещо не ми харесва вървежа или си въобразявам :screwy пасат б6 2.0 тди 140кс код на мотора ВМР



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта