Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
ktamen
VW експерт
VW експерт
Автомобил:
Двигател:

Re: Клубен сервиз - Герман - Niksi и Мишо

Мнениеот ktamen » Пон 19 авг 2019 0:51

И на мен ми се струва, че на клиент не трябва да се отказва, а да му се каже такава цена, че той сам да се откаже, ама........
Отивам със стародревната ми антика и те ми обявяват цена за ремонт 2 пъти повече от цената на колата.....
Разбира се, че после ще пиша на 1000 места кви са мошеници и измамници и ще им се наложи да се обясняват като ученички.
Та аз напълно ги разбирам защо не им се занимава със стари бангии, и те като всички работят за пари и едва ли разполагат с време и нерви да доказват, че водата е мокра.

Потребителски аватар
valka
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот valka » Пон 19 авг 2019 11:16

ktamen написа:Отивам със стародревната ми антика и те ми обявяват цена за ремонт 2 пъти повече от цената на колата.....
Разбира се, че после ще пиша на 1000 места кви са мошеници и измамници и ще им се наложи да се обясняват като ученички.

Колко позната картинка. Реших да си боядисам колата и един съсед като разбра, че бях готов да дам 1000 лв...Вика ти луд ли си. Колата ти е стара, трябва да я боядисаш за 400 лв. Такъв филм обаче няма. Всеки, който пастира/боядисва го интересува големината на колата (малка, комби, джип), а не коя година е. За пастиране също не ми взеха 50 лв, защото колата ми е 25 годишна. Взеха ми като на всяка друга кола комби. Също и за моя двигател преди години в тоя форум рев, че бобината станала 250 лв. Пък аз си я купих миналата година за 300 лв. Нещо не виждам да съм се оплаквал. А да ти кажа ли колко ми струва датчика на дроселовата клапа за кола 1994 г - 1000 лв. Всеки има глава на раменете, като му е скъпо да си поддържа старата кола. Да купува по-нова.

ПП. И като купи по-нова кола и удари на камък със скорости, двигател, скъп съединител...Ще го е яд, че не си е оправил старата кола.

Потребителски аватар
Netasq
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Netasq » Пон 19 авг 2019 13:15

Само не разбирам що му оспамихме темата на Ники... Както колегата по горе писа, всеки си преценява и според чергата какво да кара, поддържа и купува. Ама друго на никой явно не му направи впечатление, а само махленските неща и меренето на пишоците.. Ники написа, че ходят на семинари и се "учат". Това мен лично повече ме впечатлява, отколокото дали ще ремонтира на някой умрелия голф 2, 3 или 4. :)

Потребителски аватар
hooligans
Модератор
Модератор
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE

Мнениеот hooligans » Пон 19 авг 2019 13:34

Достатъчно!

floros
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот floros » Вто 01 окт 2019 22:42

Някой знае ли до кога ще продължи лятната ваканция на сервиза?

Потребителски аватар
summer_smile_
Модератор
Модератор
Автомобил: Audi A3
Двигател:

Мнениеот summer_smile_ » Сря 02 окт 2019 12:42

Според написаното на предишната страница, би трябвало да е приключила вече. Предполагам по телефон ще дадат най-коректна информация, вижте първото мнение за телефони.

JuStan
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот JuStan » Чет 03 окт 2019 9:31

summer_smile_ написа:Според написаното на предишната страница, би трябвало да е приключила вече. Предполагам по телефон ще дадат най-коректна информация, вижте първото мнение за телефони.

много апокрифно са си дали телефоните, каква е причината, как да се свърже човек с тях ?

Тел за контакти по точки от 1 до 7 - 0888 51 ХХ ХХ Ники
Тел за контакти по точки от 8 до 13, както и с каквито и да е проблеми със електро, жици и кабели и диагностика на бензинови и бензин с газ мотори - 0886 99 ХХ ХХ Мишо

Потребителски аватар
hooligans
Модератор
Модератор
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE

Мнениеот hooligans » Чет 03 окт 2019 9:36

Не четете ли?
Телефоните ще бъдат отново публикувани след приключване на лятната "ваканция"

floros
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот floros » Чет 03 окт 2019 12:20

Именно затова попитах ако някой има инфо (напр. някой който "се има" с Ники или Мишо), да знам дали да изчакам (проблема ми може да изчака) или да търся друг сервиз, ако се забавят много да отворят.

Потребителски аватар
HristoJotev
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот HristoJotev » Чет 21 ное 2019 12:49

Здравейте, искам да ви попитам дали се занимавате с еърбега? Колата е Пасат б7 2012.

Потребителски аватар
Bai Sando
Автомобил: Golf III
Двигател: 2.0 AGG

Мнениеот Bai Sando » Чет 21 ное 2019 20:21

Аз искам да благодаря на Niksi,че ми подари два спирачни апарата за 2-ката.Малко останаха хората като него :beer

Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Вто 03 дек 2019 9:04

Тъй като се наложиха някакви промени в сервиза телефони за контакт ще бъдат добавени съвсем скоро и ще са различни от досегашните. Съжаляваме за причиненото неудобство.

i.stojanov
Автомобил: Golf 5 TDI
Двигател: BXE 2007

Мнениеот i.stojanov » Вто 03 дек 2019 23:01

Благодаря за оправения теч на антифриз! Благодаря и за разясненията по останалите болежки! Ще се видим на пролет с измит двигател. Поздрави!

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”