Авто мивка "Алекс сат" не ходете там!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
gti
Мнения: 1793
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 10:47
Автомобил: MK4 R32
Двигател: BFH 2003
Местоположение: София
Контакти:

Авто мивка "Алекс сат" не ходете там!

Мнениеот gti » Пет 29 юли 2005 17:03


Не е сервиз,но все пак реших да ви предупредя,мивката се намира на ул.Обиколна в квартал Овча купел 1.Въпросните "миячи" тръгнаха директно с гъбата върху мръсотията,без да са намокрили колата,след лежерно заплакване с пароструйката директно почнаха с парцала да подсушават.Докато се усетиме резултата беше надран капак последван от скандал mhihi ,дори нямаше шефове с които да говори човек,пъна анархия.Тръгнаха пак да мият колата,мъка голяма,трима "миячи" не могат да я измият и изплакнат като хората 30 минути.След това почва пастиране на надрания капак оказва се,че нямат абразивна паста,нямат и твърди кичета за машинката,която по едно време спря да работи за десетина минути :dontknow: ,след сумати време пастиране драскотините се оправиха,поглеждам предното стъкло и виждаме,че след две миенета размазаните мухи още си седят,но просто вече не можехме да се разправяме.За времето което циклихме там нарочно наблюдавах как мият и другите коли еми по абслолютно същия пагубен за боята начин.




Потребителски аватар
Sachko
Мнения: 643
Регистриран на: Нед 15 авг 2004 13:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bansko/Sofia
Контакти:

!

Мнениеот Sachko » Пет 29 юли 2005 19:54


Тя моита за тфа не ходи на авто мивка (а при мене :twisted: ) ... някак си ми се вижда кофти с габата дет ти мият жантите да ти мият и колата и други подобни глупости ....а и не сам фен на пароструиката (когато е 4ужди раце... едни отлепени лакове се виждат и т.н.)


Потребителски аватар
maks
Мнения: 2228
Регистриран на: Чет 03 фев 2005 17:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот maks » Пет 29 юли 2005 20:01


За такива само beat_butt2


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Съб 30 юли 2005 22:02


За последно на автомивка ходих,когато бях си счупил ръката миналата година-не ме мързи мия си я сам-с микрофибърната от ВС телешоп-вече втора година :dance: 8)


Потребителски аватар
Sachko
Мнения: 643
Регистриран на: Нед 15 авг 2004 13:27
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bansko/Sofia
Контакти:

Мнениеот Sachko » Нед 31 юли 2005 0:37


веселин написа:За последно на автомивка ходих,когато бях си счупил ръката миналата година-не ме мързи мия си я сам-с микрофибърната от ВС телешоп-вече втора година :dance: 8)


не е до марзела ... при мен е по скоро цял ритуал ... изваждат се едни габи ... обезмаслители ... препарати...карпи..марки4и.и т.н. и по4ва веселбата :oops:


Потребителски аватар
веселин
Мнения: 8226
Регистриран на: Пет 20 май 2005 18:36
Автомобил: SkodaFabia 1 sedan
Двигател: BNM 1.4 TDI-PD 2007
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот веселин » Нед 31 юли 2005 0:59


Микрофибърна bowdown


Потребителски аватар
Valcho^
Мнения: 79
Регистриран на: Вто 02 авг 2005 19:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Valcho^ » Пет 05 авг 2005 10:00


аз мога само да ви посаветвам, да не си мието мотора, защото аз допуснах тази грешка и съжалявам, ама какво да се прави като всички се пишат разбирачи едни ми викат мий, други не... и аз взех 4е го измих и ми се преебаха доста работи по двигатела :banghead:
Иначе аз си ходя на Авто мивка и съм доволен как я мият тази мивка се намира на ул.Сребарна срещу Южният Парк :)



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 126 госта