За автосервиз Дунев update 2021

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
racing_fan
Мнения: 75
Регистриран на: Съб 18 авг 2007 22:16
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот racing_fan » Вто 18 мар 2008 19:39


Разликата между двата сервиза на Дунев е ОГРОМНА. Единия до Червено знаме е на Румен Дунев, а другия в Динабад до картинг пистата е под ръководството на по-малкия - Тодор Дунев. При него никога няма да видите недобре свършена работа. Просто е такъв - като прави нещо го прави до край, както си трябва, без да те лъже.




One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот One » Сря 19 мар 2008 14:30


racing_fan написа:Разликата между двата сервиза на Дунев е ОГРОМНА. Единия до Червено знаме е на Румен Дунев, а другия в Динабад до картинг пистата е под ръководството на по-малкия - Тодор Дунев. При него никога няма да видите недобре свършена работа. Просто е такъв - като прави нещо го прави до край, както си трябва, без да те лъже.


........и понеже Тошко не е слънце да огрее навсякъде, а работниците му са тотални мърлячи и некадърници - стават изцепки там. Но това е положението за ниски заплати няма как да има квалифицирани кадри- кой се понаучи бяга да работи за себе си .....А който познава Тодор или си е имал вземане -даване с него знае, че е супер точен и огън момче - влага много нерви, хъс и желание в работата...


Потребителски аватар
Exell
Мнения: 2232
Регистриран на: Пет 29 апр 2005 17:00
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Все НякъДе

Мнениеот Exell » Сря 19 мар 2008 14:59


racing_fan написа: ................... е под ръководството на по-малкия - Тодор Дунев. При него никога няма да видите недобре свършена работа..........


Да Тодор е много свестен човек и мисля , че разбира колите , но за съжаление АКО ТИ ПРАВЯТ КОЛАТА И ТОЙ НЕ Е ТАМ СТАВА МАЗАЛО . Та това е , усраха се отвсякъде с мойта кола , после и една торба пари искаха за нещо , което изобщо не свършиха . ТАМ НЯМА ДА СТЪПЯ


Потребителски аватар
Namesata
Мнения: 728
Регистриран на: Пон 14 яну 2008 17:31
Автомобил: VW PASSAT USA
Двигател: KR 16V 9A
Местоположение: София

Мнениеот Namesata » Сря 19 мар 2008 21:48


те ще си намерят маистора ще се намери некои да им палне сервиза мам им деба и боклуци!!!400 лв дадох за ремонт на парно изкара 3 месеца и са пак нямам ама вече ми писна да ми разглобява колата оня бухал и ще търся друк маистор :cry: :cry: :cry:


Потребителски аватар
CRX Racing
Мнения: 1246
Регистриран на: Вто 11 апр 2006 19:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот CRX Racing » Нед 23 мар 2008 12:44


За сервиза им с/у спортната база на ЦСКА мога да кажа само НЕ ходете там


Потребителски аватар
stenly_m
Мнения: 586
Регистриран на: Пон 17 мар 2008 23:44
Автомобил: GOLF 4 TDI
Двигател: ASV
Местоположение: Wilmington, NC
Контакти:

Мнениеот stenly_m » Пет 11 апр 2008 23:20


Аз си карах голфа във Дунев в диана бад, защото ми се беше разтропал, смениха ми втулки тампони на макферсоните и тампони на стабилизиращата щанга, реглаж и да чукна на дърво нямам ядове, т.е. тропането спря...един приятел си сменяше там носач мисля и той е доволен...дори като ми правиха оглед ми казаха че некви тампони са тръгнали ама има още живот и няма смисъл да ги сменям сега...което малко сервизи го правят...но съквартиранта ми пак в същия сервиз доста ядове имаше, защото не му оправиха колата въпреки, че смениха сумати неща...в крайна сметка се оказа че някво кабелче в таблото окъсявало и правило целия проблем...


hanibal
Мнения: 50
Регистриран на: Нед 06 апр 2008 11:30
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот hanibal » Чет 30 апр 2009 15:44


И аз да кажа две думи за сервиза на Червено Знаме.Взех едно Пунто на жената и понеже имам няколко приятели които, са ходили там и са доволни , реших да го ьакарам там за обслужване(поне ми е и близко).Оставих го и те ми казват;"Ще го прегледаме основно".Занесох всички ремаци, филтри,свещи.След ден и половина ми се обаждат и викат "готово е".Отивам и ме посрещат с 286лв. :shock :shock , от които 200лв работа ,която включва 100лв. смяна ремак, ролка и тн. И от там се почва 10лв. преглед на това,10-20лв на онова , 10лв. регулиране на съединител ,проверка на ходова част и др. та още 100лв :shock :shock . заедно с промиване на радиатор.За 86лв. антифриз ,семеринги и добавка за промиване на радиатор.Е не знам ама ми се струва много.Е ако закарам Пасата сигурно ще е страшно.


Потребителски аватар
biiily
Мнения: 60
Регистриран на: Вто 14 апр 2009 21:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re:

Мнениеот biiily » Чет 30 апр 2009 20:20


[quote="

Последна промяна от biiily на Пет 31 юли 2009 23:34, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
mmdim
Мнения: 41
Регистриран на: Нед 05 ное 2006 20:15
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот mmdim » Пон 15 юни 2009 16:15


Скоро ходих в Дунев на Червено знаме. Явно съм имал късмет, като чета вашите писания, но имаше страхотно отношение, диагностиката се оказа точна (откри се причината за проблема) и работата - бърза и точна, като майстора ме питаше за всяко нещо дали да го прави или не.
Накратко - доволен съм. Единствено само дето е малко скъпичко, но реших да отида на добра диагностика, вместо да ме карат да сменям някъде здрави части и проблема да си стои.


Потребителски аватар
radi_nrj
Мнения: 9331
Регистриран на: Вто 20 ное 2007 16:06
Автомобил: Audi A6 C4 Quattro Golf 4 TDI
Двигател: AEL ALH
Местоположение: София

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот radi_nrj » Чет 18 юни 2009 17:57


Чета и се чудя колко различни впечатления може да има от един сервиз. На мен първото влизане в сервиз ми беше при Дунев на 4-ти километър. А моя голф като го купих ми придърпваше ама не знам защо се навих и го взех. Колата си вървеше така доста време, но почна да ми лази по-нервите и реших, че трябва да я направя. Отидох там и едно младо момче ама доста едър беше диагностика я подхвана. Разбрахме се да сменим горивен филтър и да почне да мери. След 5 мин проблема беше локализиран - падаше налягането на горивото и момчето заключи, че е бензинова помпа. Даже се катери в багажника да провери дали на пада напрежението към помпата в момента в, който налягането падне. Дадох 35 лв за смяна на филтър и диагностика и си тръгнах доволен. Намерих си оригинална помпа нова Siemens/VDO za 288 лв. смених си я сам (то оставаше и това да не мога да направя) и от тогава не съм имал и помен от този проблем.


Потребителски аватар
basis4eto
Мнения: 166
Регистриран на: Нед 29 апр 2007 12:32
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот basis4eto » Вто 15 дек 2009 18:32


отивам февруари месец - счупена скоростна кутия , скапан съединител
правят я десет дни , тръгвам си щастлив олекнал с 1200 лева
днес - останах без съединител , в друг сервиз ми викат - момче , тая скоростна кутия е неква испанска , и май не е за твоя мотор , съединителя не е изобщо за тая кутия и притискателя е преправян с ъглошлайф , при което притискателя се е пробил и изял по краищата ....
сменя се съединителя с притискателния и утре се надявам да ми се обадят от сервиза и да имам скорости .... ще има продължение

а и п.с. юли месец имах тропане в двг , редица майстори начело с дунев , не откриха какво е , един във варна забеляза , че скоростната ми кутия не е завинтена докрай и се мести на ръка ...... :drinking: :drinking: :drinking:


gwapoto
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 23 дек 2010 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот gwapoto » Чет 23 дек 2010 22:21


В Дунев вече няма да стъпя съдраха ми кожата а резултат почти никакъв.Отивам с Jettata за вибрации при натискане на спирачки,всеки ден ми се обаждаха по няколко пъти да ми кажат колко е зле колата и колко още неща са открили смениха тампони,дискове,накладки,стигнаха и до дебитомер това ми излезе над 1000 лева.След 6 месеца същата работа същите вибрации на волана след натискане на спирачи,пак отивам там и обяснявам че колата вече е била тук за същото нещо,този път кормилни накрайници опитаха се пак дискове да ми пробутат(е пробутаха ми шлайфане)- общо към 300 лв.3 месеца след това пак същото вибрации при натискане на спирачка.Че в Дунев няма да ходя е ясно ако някой може да ми препоръча къде да отида ще съм благодарен.


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот Гергин » Пет 24 дек 2010 12:15


:lol: :lol: :lol:
Еххх, тоя Руменчо няма да се оправи никога :lol: :lol:
С брат си не се обичат много много, дали е случайно. Работил съм с него, зареждах го с инструменти е няма такъв кърпел ви казвам. От вън е спрял коли за около 100хил.лв. а всеки път се циганеше като прошляк, че нямал сега 20лв. па да мина по късно да ми ги даде, взима и неще да плаща. . И великите му майстори ги знам :lol: :lol: Винаги купуваше най, най евтиното. Винаги мотаеше с парите и се оправдаваше :lol: А женаму е една , да не те стига :shock Около две минути ти трябват за да спреш да забелязваш, че е хубава и да ти стане антипатична.
Шефът ми беше силен и често като ходех до тях се държаха нагло, а като им кажех на края кой ме е пратил сменяха тона и вадеха пачки :applause: :applause: :applause:
Егати смешниците. Какви разговори съм чувал и неща виждал там :bishop колелото си няма да закарам да го правят death

А който разбира от инструменти и техника никога няма да каже, че Руменчо имал :dummy:


prozacc
Мнения: 5
Регистриран на: Съб 05 юни 2010 14:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот prozacc » Пон 25 апр 2011 12:18


Позволявам си и аз да напиша няколко реда за Дунев сервиз. Предлагат шлайфане на дискове с уж страхотна машина, без да се свлят въпросните. Викам си ще спестя накой лев от дискове, понеже не са толкова зле, само да им оберат ръба. Е да ама като сложиха новите накладки и като натисна спирачка воланът ми почва да вибрира. Тази екстра я нямах преди. Да не говорим, че ми обещаха накладки на ТРВ за сумати пари. Идва пича и ми ги показва- "Гледай, гледай, оригинални накладки.." и след малко се промъква друга опаковка с накладки Пекс (PEX). Питам какво става- не се притеснявай, тези са по- добри за 2 лв разлика... Е нямаше как да си взема колата- беше вече разглобена. death


Гергин
Мнения: 1360
Регистриран на: Вто 22 май 2007 15:07
Автомобил: Passat 4
Двигател: AGG
Местоположение: София

Re: За автосервиз Дунев

Мнениеот Гергин » Вто 26 апр 2011 8:22


ТРВ щото ТЕх-ко им зарежда частите и взимат чат пат с отстъпки инструменти. :lol:
Писах в една друга тема за TRW, няма такива скапани накладки. Ама лошото, че и скъпи.
Тая машина за дискове струва 2-3хил.лв нагоре, кой знае с каква са ги правили. Да не говорим, че
диска си има живот и, защо си се навил да го правиш не мога да си го обясня. :не:



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта