За Варненци: Случка в сервиз на Мимо!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
fastanddrift
Мнения: 46
Регистриран на: Пет 08 фев 2008 12:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

За Варненци: Случка в сервиз на Мимо!

Мнениеот fastanddrift » Сря 18 юни 2008 15:43


Здравейте, това, което днес ми се случи вече минава всички граници на нормалното. Отивам аз с клиент, купувач за Голфчето, което продавам да го огледали там. Качват колата на стенда има да се смени един маншон и една семеринга на скоростната кутия. Робът, който гледаше колата (уж щеше да я гледа Мимо ама си намери друга работа) извика кандидат купувача в канала и чувам аз, че му вика струвало ли си да купува Голф, струвал ли 4000лв. 93год. и такава глупости. При условие, че сме отишли да я види как е техническото състояние. Това за мене са ПИШМАН майстори ако изобщо са майстори. Затова повече няма да отида в сервиз с неграмотници като продавам кола. Ако искат да я купуват!
А Голфчето е GTI 2Е, черен металик, с работещ климатик, 5врати, подържано, всичко по ходовата част е сменено и няма хлоп, няма троп. Направо обида. И му разправя да си вземел Опел ВЕЖДА (Астра де). Питам аз това нормално ли е? Пумиярски истории! За качеството на работата в сервиза нямам какво да говоря. Рядко съм бил доволен, когато съм им ползвал услугите, но това е съвсем друга тема!
Така че извода е: НЕ ХОДЕТЕ В СЕРВИЗИТЕ НА МИМО!!!




Потребителски аватар
kacho
Мнения: 735
Регистриран на: Пон 11 юни 2007 20:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот kacho » Сря 18 юни 2008 16:13


верно малко лицемерно от страна на майсторчето, що не му се развика и да му кажеш да си гледа той неговата работа а не да калкулира кое колко е!!! radotom ми препоръча един майстор от пловдив, който по-професионално едва ли би си свършил работата - коментара му накрая беше - колата за годините, на които е, е на добро, даже отлично състояние, не ме интересува цената, това е между вас и ни сочи с момчето което ми продаваше. а не познаваше нито мен, нито продавача, не гонеше интерес.


Потребителски аватар
danaildimitrov1982
Мнения: 82
Регистриран на: Сря 09 апр 2008 20:12
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот danaildimitrov1982 » Сря 18 юни 2008 16:50


трябваше да му се развикаш и да му дадеш да разбере каде му е мя стото на разбирача смотан

п.п.абе тоя да не би да е имал опел за продаване


Потребителски аватар
me4okat
Мнения: 26
Регистриран на: Пон 28 яну 2008 8:40
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

hi

Мнениеот me4okat » Сря 18 юни 2008 18:11


тоз МИМО е ебахти П*Д*Р*** ако го фана някаде ще го ***** кат магаре, пълен ****** не ходете при МИМО.
mod edit: Varbona


Потребителски аватар
Ivailo
Мнения: 9497
Регистриран на: Пет 27 апр 2007 15:21
Автомобил: VW Golf mk3
Двигател: AAZ
Местоположение: София/Видин
Контакти:

Мнениеот Ivailo » Пон 30 юни 2008 21:54


Абе разбирам с друга кола да беше дал пример, ама точно с опел..
Кофти случка, но все пак не смятам, че е причина да плюеш сервиза. Може да са добри в това, което вършат? :)
А относно коментара - може купувача да познава майстора?


Vilio-SAXOTO
Мнения: 65
Регистриран на: Нед 24 сеп 2006 19:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе
Контакти:

Мнениеот Vilio-SAXOTO » Вто 01 юли 2008 20:58


и аз мисля че може да са приятели и затова да му е дал савет като приятел,иначе ще е много тапо това което е направил ако не познава купувача


gigelov
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 08 яну 2015 17:18
Автомобил:
Двигател:

Re: За Варненци: Случка в сервиз на Мимо!

Мнениеот gigelov » Пон 06 юни 2016 21:32


Не ходете просто при Автосервиз МИМО, НИЕ сме го издигнали и НИЕ ще го сринем, да се моли да си правим колите при него. Моята случка е че ми поиска 20 % над обявената цена защото си нося маслото филтъра(консумативите) АЛЧЕН и наглец до безумие.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 51 госта