Да помогнем на Бети!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: Да помогнем на Бети!

Мнениеот plamen000000 » Чет 30 сеп 2010 12:41


Хора има ли някакви новини около Бети, откакто попаднах на темата от миналата година винаги когато имам вьзможност пускам СМС-чета,сьбра ли се необходимата сума,какво е сьстоянието на момичето подобрява ли се.И не на последно място искам персонално кьм нея да се обьрна да бьде силна и да вярва.




Потребителски аватар
Booster
Мнения: 488
Регистриран на: Чет 15 апр 2010 10:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Да помогнем на Бети!

Мнениеот Booster » Чет 30 сеп 2010 14:03


И аз пуснах ,нека който знае как се развива кампанията да сподели.


Passko_1.8mi
Мнения: 258
Регистриран на: Пон 07 дек 2009 17:09
Автомобил:
Двигател:

Re: Да помогнем на Бети!

Мнениеот Passko_1.8mi » Чет 30 сеп 2010 17:37


Лелееее колко време събирате тези пари бе, д**а тиа к***лета имат пари да си купят лимузини за по 100 000 , няма да помогнат на хората дето имат нужди ... такова хубаво момиче, а така да страда :( :x Явно господ не е българин ... :(


Потребителски аватар
RaCeR_EmiNeM
Мнения: 54
Регистриран на: Пет 24 авг 2007 0:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Да помогнем на Бети!

Мнениеот RaCeR_EmiNeM » Чет 04 ное 2010 6:05


Сайтът вече е http://www.sosbety.com/ (нека някой модератор го редактива в първия пост или пък автора)
Днес разговрях с Бригита и я помолих да напише какво се случва с нея,до къде са стигнали нещата.Тя дори не знаеше,че има теми за нея по форумите.Ето съдържанието с лека редакция от моя страна:
"Август и септември 2009 бях в Германия-Лайпцих и Дюселдорф за промяна на стабилизацията и трансплантация на изкуствен прешлен(метална кошница,която обхваща счупения мой прешлен) и стволови клетки.След това бях в Русия от 1ви до 13ти декември 2009 за присаждане на стволови клетки отново.Седмица след това имах напредък,но за съжалние вече частичен...
И февруари 2010 намерихме информация в интернет за един проект,който се провежда в Испания.Лечението е с хормон на растежа и рехабилитация.Периодът за провеждане е година и половина,но вече зависи от проблема и пациента дали ще се удължи.Това е сайта: http://www.proyectofoltra.com/index.php ... aptcha&pf=
Човекът,който провежда лечението се казва Jesus Devesa(неговият създател).
http://www.youtube.com/correotv#p/c/EA1 ... YWQGB6VTHg На този клип го награждават за принос към медицината.Мен и майка ми също ни има в него.Общо взето от средата на февруари 2009 съм в Испания и за престоят ми от 8 пълни месеца имам вече вътрешна чувствителност почти до кръста,както и много по-добър баланс!Благодаря на всички,които ми помогнаха,за да успея да стигна до тук!"
Това беше така да се каже официално,което написа след като я помолих да даде малко по-подробна информация около състоянието и лечението й.Сега ще си позволя да приложа част от хронологията ми с нея в скайп,за да можете да добиете представа за ситуацията,в която се намира... "Декември месец се връщам,за да си довзема няколко изпити и дипломната работа да си защитя.Ще си правя и изследвания на гърба и стабилизацията и вече от тях зависи кога ще заминавам пак за Германия за махане на стабилизацията(предполагам става дума за присъдената "метална кошница").Ще видим след това,ако имаме пари да дойдем поне за още няколко месеца да продължим тук(в Испания),защото само от това лечение има по-ясен и видим резултат.Но нищо не се знае още..."


Потребителски аватар
plamen000000
Мнения: 985
Регистриран на: Сря 13 фев 2008 19:22
Автомобил: Passat B3 Arriva-Variant-Vw T4
Двигател: ABS 1993-AAB 1996
Местоположение: Сливница/Благоевград/София

Re: Да помогнем на Бети!

Мнениеот plamen000000 » Пон 17 яну 2011 20:33


Колега само не си споменал какви пари ще са необходими за процеса на лечение в Испания, за да са наясно хората който се интересуват от случая с Бети, как да помогнат.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 192 госта