Да помогнем на Светлето! Моля Ви!

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Bubetooo
Мнения: 1437
Регистриран на: Пон 20 окт 2008 23:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Да помогнем на Светлето! Моля Ви!

Мнениеот Bubetooo » Пон 04 фев 2013 19:06


Здравейте, искам да ви помоля за малко съпричастност и помощ за моя приятелка, която се нуждае от такава!
Благодаря на отзовалите се :loveuall


Изпратете дарителски SMS с текст на латиница DMS SVETLA (само с главни букви) на номер 17 777 (за абонати на GLOBUL, VIVACOM и M–Tel)
Светла Чипева е на 28 години и е с диагноза „Терминална бъбречна недостатъчност, последствие от Захарен диабет тип 1”.
От март 2012 година е на хемодиализа. Единственият начин да се подобри състоянието й е комбинирана трансплантация на бъбрек и панкреас, каквато в България не се извършва.

Такава трансплантация е възможна в Италия.

Стойността на лечението е 186 180 евро. Комисията за лечение в чужбина към МЗ е одобрила заявлението на Светла, но поради въведения през 2011 година лимит на финансиране (който отпадна за деца, но остана за възрастни), ще отпусне само 180 000 лева.

Останалите над 192 000 лева Светла трябва да осигури сама, а това е непосилно за нея и близките й.

Eто думите на Светла:

„Надявам се и докато съм жива, ще вярвам, че има добри хора, които да ми дадат шанс да се лекувам в чужбина. Все още не съм видяла нищо от този прекрасен и единствен живот. И аз искам да живея, да имам един ден семейство и деца. Искам да се радвам на хубавото в живота и да мога да се боря като всеки човек. Моля да се отзове всеки, който има дори и малката възможност. Всеки лев е един добавен миг към живота ми.

Благодаря Ви.

Когато оздравея, ще нося в себе си частица от всеки един от помогналите ми и ще се опитам да бъда по-добра, за да помагам и аз. Дори и на тези които не са ми помогнали".

За абонати по договор с GLOBUL, VIVACOM и Mtel цената на 1 sms е 1 лв. За потребители на предплатени услуги на трите мобилни оператори цената на 1 sms е 1,20 лв. с ДДС.

Дарителската банкова сметка на Светла е:

ПроКредит Банк :
IBAN: BG26PRCB92301041175616

Титуляр: Светла Чипева

Може да се свържете със Светла за повече информация на електронна поща svetla_04@abv.bg

Благодарим ви, че помагате на Светла!
http://dmsbg.com/index.php?page=4&spage=0&item=350&p=0

http://svetlabg.com/




Потребителски аватар
Snejoky
R.I.P
Мнения: 1049
Регистриран на: Чет 12 окт 2006 22:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: на село

Re: Да помогнем на Светлето! Моля Ви!

Мнениеот Snejoky » Нед 24 мар 2013 0:44





Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 71 госта