Търся квартира в София

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
Joro_
Мнения: 51
Регистриран на: Вто 20 сеп 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Търся квартира в София

Мнениеот Joro_ » Вто 20 сеп 2011 0:22


Здравейте, търся квартира в някой от следните квартали: Гео Милев, Дианабад, Студентски град, Мусагеница, Изток, Изгрев, Дървеница, Младост 1. На 26 години съм, работя, не пуша, нямам домашно животно. Парите, които мога да отделя за наем, са около 180-200 лева. Можете да пишете тук в темата, на лични, на тел. 0 8 9 6 3 3 5 3 3 4 или на мейл georgi_ygeorgiev @ yahoo.com (премахнете интервалите около @).

П.П. Надявам се да съм уцелил правилния раздел.




Потребителски аватар
D'oh
Мнения: 581
Регистриран на: Вто 09 окт 2007 13:23
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Търся квартира в София

Мнениеот D'oh » Съб 24 сеп 2011 2:17


пробва ли в www.imot.bg, но за тези пари в тези райони само стая ще си намериш. Успех
ПС : като цъкнах в www.imot.bg специално за тези райони който си изброил излезнаха стай....


Потребителски аватар
Joro_
Мнения: 51
Регистриран на: Вто 20 сеп 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся квартира в София

Мнениеот Joro_ » Съб 24 сеп 2011 12:12


Здравей, този сайт и много подобни ги разгледах. Нищо, което да става за живеене. Сутринта даже бях на един оглед. Накрая като питах човека той би ли живял в тази стая отговори "Ми то малко мизерно. Не бих живял тука.". :Mr Green Fun

Ако някой друг търси квартира може да се съберем и да наемем по-голям апартамент. Естествено с отделни стаи за всеки.


Потребителски аватар
Joro_
Мнения: 51
Регистриран на: Вто 20 сеп 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся квартира в София

Мнениеот Joro_ » Пет 15 ное 2013 7:30


Отново се търси квартира. :smile


Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Търся квартира в София

Мнениеот Spas » Пет 15 ное 2013 12:24


Колега, ако искаш да живееш в тези квартали и да не е супер мизерно, а нормално-мизерно, трябва да увеличиш малко бюджета. Аз доста време търсих и стая/едностаен, после и двустаен. Положението е трагично, увеличи малко бюджета или смени кварталите с по-крайни такива, но там ще увеличиш сумата за транспорт/нафта/бензин.

Успех :th_up


Потребителски аватар
Joro_
Мнения: 51
Регистриран на: Вто 20 сеп 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся квартира в София

Мнениеот Joro_ » Вто 19 ное 2013 9:23


Парите мога да ги вдигна. Стига да си заслужава квартирата. А има и необзаведени. Да си търсиш квартира е просто :scare3


Потребителски аватар
hooligans
Мнения: 18718
Регистриран на: Пет 30 мар 2007 19:22
Автомобил: VW Polo Harlekin 1996
Двигател: 1.6 AEE
Местоположение: София

Re: Търся квартира в София

Мнениеот hooligans » Вто 19 ное 2013 11:05


Колега, не ме разбирай погрешно, но ти търсиш квартира в едни от най-скъпите квартали на София за 200лв на месец. За тези пари не трябва да имаш никакви претенции.


Потребителски аватар
vanko_VW
Мнения: 2380
Регистриран на: Сря 03 окт 2007 11:36
Автомобил: Ford Focus
Двигател:
Местоположение: Враца/из България и чужбина

Re: Търся квартира в София

Мнениеот vanko_VW » Вто 19 ное 2013 11:49


понеже до скоро и аз бях в твоето положение, та да ти кажа в Младост под 400лв. няма да намериш нещо средна хубост, говорим за кухня и стая
Успех иначе :)


Потребителски аватар
Vizor
Изгубена душа
Мнения: 12508
Регистриран на: Съб 04 мар 2006 16:01
Автомобил: Subaru Forester XT
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Търся квартира в София

Мнениеот Vizor » Вто 19 ное 2013 12:38


Скоро търсихме с жената и е голяма греда навсякъде. Нормално жилище за живеене под 400лв е изключително трудно да намериш. А в посочените квартали съм обиколил всичко преди някой друг месец и в някои от апартаментите дори не ми се влизаше по-навътре от коридора.


Потребителски аватар
Joro_
Мнения: 51
Регистриран на: Вто 20 сеп 2011 0:17
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся квартира в София

Мнениеот Joro_ » Вто 19 ное 2013 23:33


Абе някакъв малък ужас е. Ходих в няколко апартамента и с чиста съвест мога да кажа, че бяха по-лошо от студентско общежитие. А там плащах около 30 лева с консумативите.
Имам чувството, че по-нормалните апартаменти се дават от познат на познат и т.н. и много не стигат до сайтове/обяви.


Потребителски аватар
Dpop
Мнения: 3400
Регистриран на: Сря 25 окт 2006 15:57
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: София

Re: Търся квартира в София

Мнениеот Dpop » Сря 20 ное 2013 0:06


Определено не малка част от наемодателите (особено напатили си) предпочитат да си дадат жилището на познат човек или на приятел на близък, за когото имат някаква сигурност, че няма да ги завлече със сметки и/или да го направи на коптор. Преди време и аз бях в такова положение и чрез приятел бях препоръчан на човек даващ частично обзаведен едностаен в кв. Люлин за 250 лв.
В кв. Гоце Делчев, знам едностаен в много добро състояние и нова сграда (на около 6 г.), който се дава за 450 лв., но в момента има наемател.


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11917
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: Търся квартира в София

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 21 ное 2013 0:59


Надежда - метро, обаче март месец като търсих двустайни гледах няколко, два от които ремонтирани бяха на 350 пари, гарсониери намирах тогава за 200-250 пари нашенски



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: hvp800 и 296 госта