Да помогнем на Румяна Кирилова

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
Потребителски аватар
vladobe
Мнения: 168
Регистриран на: Чет 13 май 2010 0:50
Автомобил: Polo 9N Wolfsburg Edition
Двигател: General Electric F404-GE-402

Да помогнем на Румяна Кирилова

Мнениеот vladobe » Чет 20 юни 2013 21:48


Здравейте колеги, майката на моя бивша колежка се нуждае от спешна трансплантация. Знаете живеем в бедна страна и сумата, която е необходима жената да живее е непосилна за смейството, което се намира в този тежък момент. Успяхме да направим благотворителен концерт, чрез който бяха събрани малка част от парите, но все още голяма част от тях са необходими! Това е страницата на Румяна Кирилова.

Ето обръщението на Мирослава :


Здравейте мили хора, казвам се Мирослава Рачева и съм от гр. Етрополе.
Обръщам се към всички Вас за малко помощ и подкрепа.Аз както и всички вие сме деца на някой и този някой е важен макар и в малка степен за нас, а за мен този някой е много важен човек и това е моята единствена на този свят майчица!
Както нашите родители са ни напътствали в живота идва един момент в който ние трябва да им покажем правилните решения, защото ние растем и света се променя с всеки изминал ден повече и все повече. Всички имаме достатъчно грижи и ангажименти кой повече , кой по- малко , но ги имаме. Когато нашите родители имат нужда някой да им помогне в дадена ситуация, то вече ние сме тези които трябва да им подадем ръка в този жесток но важен за тях момент от техния живот. Имам една майчица и живота внезапно със замах пожела да ми я отнеме но аз немога просто така да се разделя със нея и просто да и кажа сбогом, немога, реших да се опитам да се боря за нея и нейното оздравяване.
Тя се разболя от "Хронична бъбречна недостатъчност" ,и тази коварна болест я накара да се промени изцяло като човек и личност. Разчитам на Вас мили хора, да ме разберете и да откликнете на моите думи. Искам да и помогна за да може тя пак да е тази която ме прегръщаше и ме напътстваше в живота ми.Тя е моята майка и аз съм длъжна да се боря за да оздравее и оцелее , а тя може да оздравее, но и е необходима бъбречна трансплантация. Аз съм просто една дъщеря която обича майка си и иска да и помогне в този труден за нея момент.
Майка ми се казва Румяна Александрова Кирилова - 55г.

Диагноза:

ХРОНИЧНА БЪБРЕЧНА НЕДОСТАТЪЧНОСТ III СТ.ОБОСОБЕНА. ХИПЕРТОНИЯ АРТЕРИАЛИС II СТ. НЕФРОАНГИОСКЛЕРОЗИС ХИПЕРТОНИКА. АНЕМИЯ СЕКУНДАРИА.

Майка ми е на хемодиализно лечение от 06.04.2011г.За съжаление състоянието и се влошава и се нуждае от спешна трансплантация на бъбрек, за да се подобри състоянието и, и да живее.
Хубавото е, че има НАДЕЖДА за майка ми и тя е в клиниката Medicana Healthcare Group -Турция.
За съжаление сумата, която трябва да заплатим е непосилна за мен и семейството ми и точно, за това се обръщам към всички хора със големи сърца!
Нужни са 25 000 Евро, за да може майка ми да замине и да се лекува.

ПОМОГНЕТЕ МИ ДА СПАСЯ МАЙКА СИ!

Може да помогнете, като преведете каквато сума може да отделите във дарителската сметка на Румяна, която е отворена във БАНКА ДСК:
В Лева
IBAN: BG45STSA93000020861167
BIC: STSABGSF

В Евро
IBAN: BG76STSA93000020883792
BIC: STSABGSF

Помогнете и, като изпратите дарителски смс с текст ''DMS RUMI'' на номер 17 777 на цената на 1 лв.

Последна промяна от vladobe на Пет 21 юни 2013 15:44, променено общо 1 път.




Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6043
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Да помогнем на Румяна Кирилова

Мнениеот DoH_KuXoT » Пет 21 юни 2013 9:56


ПОМОГНИ, КАТО ИЗПРАТИШ ДАРИТЕЛСКИ СМС С ТЕКСТ DMS RUMI НА ДАРИТЕЛСКИ НОМЕР 17 777 НА ЦЕНАТА НА 1 ЛВ.



Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта