Да помогнем на Александър да проходи отново

Взаимопомощ, полезна информация и всичко, извън темата на останалите секции
IRCFans
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 21 май 2009 14:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Pavlikeni

Да помогнем на Александър да проходи отново

Мнениеот IRCFans » Съб 18 яну 2014 21:58


Знам че тази тема не е свързана по никакъв начин с темите които се коментират тук но мисля че ще помогнем за разпространението на тази благотворителна кауза. Всеки който може нека помогне - финансово, морално. споделяйки апела по други форуми и социални мрежи. Важно е !
Здравейте пише ви едно момче на 24 години от гр. Павликени. През 2011 претърпях пътен инцидент и от тогава съм в инвалидна количка. Диагнозата е два счупени прешлена от гръбначният стълб и невъзможност за движение на долните крайници. От тогава съм в инвалидна количка. Имаме уверенение и оферта от гръцка клиника за това че аз ще мога да проходя след операция за присаждане на стволови клетки но сумата която искат е непосилна за нас - 20 000 евро. Направихме кампания във facebook но все още моята история не може да достигне до много хора и такива които да ми помогнат. Бих желал ако нямате нищо против да се включите в моята кампания като разпространите моята страница и история.

Страница във Facebook - https://www.facebook.com/dapomognemnaaleksandar?ref=hl

Ето тук може да се запознаете с моята история и наистина ще се надявам да се включите и вие. Ако ви трябва още информация насреща съм.

Ето и телефонен номер: 0883605624.

Поздрави от Александър гр. Павликени

Начини за дарение:

Банкова сметка: Александър Стефанов Алексиев

BIC: UNCRBGSF
IBAN: BG14UNCR70001520708491

УниКредит Булбанк

Paypal acount: helpaleksandar@abv.bg

Дарение със СМС: DMS ALEXANDER на номер 17 777

Изображение





Върни се в “ОФФ-Топик - други”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: newgeneration, Volkswangel и 55 госта