Препоръчайте паркинг до летище София Терминал 2

Потребителски аватар
dontaskdontsay
Мнения: 1382
Регистриран на: Вто 11 май 2010 17:33
Автомобил: Golf III 1.6 1994
Двигател: ABU

Препоръчайте паркинг до летище София Терминал 2

Мнениеот dontaskdontsay » Съб 28 окт 2023 10:27


Здравейте, бихте ли препоръчали паркинг около летището. До максимум 10км разстояние.
Трябва да оставя една кола за около 5-6 часа докато собствениците и кацнат и да си я приберат.

Гледах цените на parko.bg (хотел IBIS) пише че е 20лв за цял ден, което е супер но оценките за последната година са доста лоши. Плащаш онлайн и после имало

Принципно не ме бърка дали паркинга е асфалтиран или поляна и дали има навес или е открит.
Важното е да е сигурен понеже колата ще е там през ноща.

Като краен вариант ще я оставя на паркинга на фирма Kercher на ботевградско. Веднъж ми се наложи да спра аварийно през ноща на ботевградско и за мой късмет паркинга пред Kercher беше осветен и си отстраних аварията :smile




thanis
Мнения: 1332
Регистриран на: Пет 21 юли 2017 9:36
Автомобил: Polo 9N
Двигател: BBY 2004

Re: Препоръчайте паркинг до летище София Терминал 2

Мнениеот thanis » Съб 28 окт 2023 11:20


Паркинга на IEC под цариградско и след това с метрото до летището. Огромен е, има бариера и щом е за няколко часа надали ще е драма.

По отношение за сигурност, никой не ти дава гаранция, ако са изпечени крадци - дребни вандали на всеки паркинг с бариера и охрана е окей.

Q7-ца са крали от охраняем паркинг на затворен комплекс с дистанционно и даже крадеца даде пари на охраната и му помаха и му пожела хубав ден. Ако искат да ти вземат колата - няма какво да ги спре, освен 24/7 въоражена охрана извън структурите на МВР.


Потребителски аватар
dontaskdontsay
Мнения: 1382
Регистриран на: Вто 11 май 2010 17:33
Автомобил: Golf III 1.6 1994
Двигател: ABU

Re: Препоръчайте паркинг до летище София Терминал 2

Мнениеот dontaskdontsay » Съб 28 окт 2023 11:52


Денонощен ли е ?
В смисъл 00:00ч-1:00ч по това време дали ще е отворен.
На цариградско ми препоръчаха и паркингите пред The Mall. Понеже мола затваря в 00:00ч, можело да спра отсреща на Шел, Макдоналдс или ОМВ.
Познат ми предложи и пред НСО на булеварда понеже събота нямало синя зона.


deas
Мнения: 99
Регистриран на: Чет 24 юни 2010 21:59
Автомобил: VAG 5+
Двигател: engine19
Местоположение: XackoBo

Re: Препоръчайте паркинг до летище София Терминал 2

Мнениеот deas » Съб 28 окт 2023 13:10


dontaskdontsay написа:една кола за около 5-6 часа


Паркинга на самото летище колко ще струва за 5-6 часа, най-лесно ще е за пристигащите


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Препоръчайте паркинг до летище София Терминал 2

Мнениеот Zdravko Zankov » Съб 28 окт 2023 15:39


https://parkandfly.bg/bg/
Това провери ли го като вариант?


Потребителски аватар
dontaskdontsay
Мнения: 1382
Регистриран на: Вто 11 май 2010 17:33
Автомобил: Golf III 1.6 1994
Двигател: ABU

Re: Препоръчайте паркинг до летище София Терминал 2

Мнениеот dontaskdontsay » Съб 28 окт 2023 23:27


Принципно аз не съм проверявал никъде освен тая тема. Собствениците си правиха проверки на паркингите в близост до летището. То всеки би предпочел да даде 30-50лв за няколко часа от колкото бай манго да ти създаде главоболия било то и само за един счупен прозорец.

А колкото до паркинга на терминал 2. Там колкото и пъти да се опитам да вляза все не ме пускат. Било препълнено и нямало места. Даже съм им предлагал пари да направят компромис понеже виждам че други коли влизат, но без резултат.

Тя колата не е нищо особено, просто имаше багаж в нея.

В крайна сметка я оставих на паркинга на Керхер. Разговарях със служителите и казаха че няма проблем. Техните коли седят там денонощно и не са имали ядове. Достатъчно е осветено както на булеварда така и от към самата фирма.

Преди малко си взеха колата и всичко беше точно.

Благодаря на всички :love.vwclub



Върни се в “ОФФ-Топик”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта