Онлайн магазин за авточасти

mucca
Автомобил:
Двигател:

Онлайн магазин за авточасти

Мнениеот mucca » Пет 17 авг 2018 15:12

Добър ден! С мои приятели сме решили да създадем онлайн магазин за авточасти и да инвестираме в него. Желаем да го популяризираме възможно най-много, за да стане известен. Намерили сме и екип, който ще ни помага за част от нещата. Имаме няколко въпроса, на които търсим отговори:
1. Как е по-добре - да купим нов домейн или стар. Четох доста и все повече хора ме съветват да закупя стар, защото по-бързо ще може да се позиционира в търсачките. Ако това е вярно, от къде мога да го взема и какви пари горе-долу ще струва?
2. Необходим ни е линк билдинг за сайта. Възможно ли е да ми препоръчате фирма, която предлага тази услуга и колко време трябва да инвестирам, за да има ефект. Някой може ли да ме посъветва как точно трябва да се процедира.
3. Някъде четох и за така наречените сателитни мрежи. Актуално ли е все още това, защото видях, че всички имат различно мнение по този казус. Аз лично бих тествал, за да видя какъв ефект ще мога да постигна. Отново трябва да питам как точно да я направя – с чисто нови домейни или със стари.

Потребителски аватар
kriso_g
Автомобил: MK4 1.8T
Двигател: AUM

Re: Онлайн магазин за авточасти

Мнениеот kriso_g » Пет 17 авг 2018 15:16

На лично съм ти изпратил линк към фирма която може да извърши цялата тази работа по сайта.А бе от А до Я може да го направи.Много са добри,но като цени не знам как са.

Върни се в “ОФФ-Топик”