В момента е Пон 19 ное 2018 3:40
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Клубен онлайн магазин
:arrow Масла Мотул на преференциални цени
:arrow Оригинални VW масла на преференциални цени
:arrow Добавки Bardahl и Castrol

Създай нова тема  Отговори  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Нед 30 юни 2013 20:35 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Nissan Navara 2.5Dci
Двигател: D40
Да, с оригинален касетофон и съм си купил FM transmiter

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Пон 01 юли 2013 15:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
И моята е червена. Аз съм с оригиналния касетофон и чейнджър в багажника - свири прекрасно за заводска музика. Търся си задни пружини нормални, ако на някой му се намират.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Вто 30 юли 2013 10:40 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: New Beetle
Двигател:
qm_parket написа:
Да, с оригинален касетофон и съм си купил FM transmiter

И аз съм така. Оригинален касетофон, чейнджър за 6 диска, но само аудио под подлакътника и трансмитер за флашката

Гледах някъде касетофони за Beetle, с диск, който е със същата идиотска форма, ама тая пластмаса много скъпа идва :twisted

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Вто 30 юли 2013 12:23 
Извън линия
Потребителски аватар

Вчера рещих да си прочета книжката с инструкции, ама ядец. На италиански е ... :banghead

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Вто 30 юли 2013 13:48 
Извън линия
Потребителски аватар

Двигател:
qm_parket написа:
Вчера рещих да си прочета книжката с инструкции, ама ядец. На италиански е ... :banghead

Метни я насам :) Аз книжка нямам, а в интернет вървят по 50 - 70 долара :banghead

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Вто 30 юли 2013 15:05 
Извън линия
Потребителски аватар

Как да я метна ?! А и ще я разбереш ли ?!

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Вто 30 юли 2013 17:35 
Извън линия
Потребителски аватар

Двигател:
qm_parket написа:
Как да я метна ?! А и ще я разбереш ли ?!

Или сканирана и на мейл-а или по Еконт :)
Пък аз ще си я сканирам и ще ти я върна обратно.

То италианският като испанският - все ще я разбера, ако не я връчвам на шефа - да го видя каква магистратура в Италия е завършил :th_up

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Пет 27 сеп 2013 15:15 
Извън линия
Потребителски аватар

Здравайте, качвам сканиран manual на италиански. Ако може някой да го преведе и да го качи преведен, супер ще е, 'щото на италиански разбирам само някои неща за хапване и имената на някои футболни отбори и личности. Ето го упътването

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Пет 06 юни 2014 18:59 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте,
Чета от няколко дни темите за бийтъл , защото купих на приятелката ми един и се спрях на тази за да питам, те са доста проблемите които искам да оправя но най-ме интересува къде се намира устройството за сигнал при забравени фарове и дали изобщо имам такова в колата. Четох някъде , че било нещо общо с плафона на вратата ако не светил но аз не мога да оправя и него. Някой може ли да помогне? Извинявам се че пиша в тази тема , но мисля че тази е най-подходящата.
Поздрави,

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Сря 11 юни 2014 1:12 
Извън линия

Автомобил: 1998 VW Polo Variant
Двигател: APQ
Устройството се нарича микроключе и за съжаление е едно цяло заедно с бравата на вратата! Може и да се побългари, има теми във форума, но си трябват техн. познания.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Чет 09 апр 2015 14:44 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте! От 1 седмица се сдобих с така мечтаната от мен кола. Не е новичка, но...... и сега започвам да я освежавам. Интересувам се ако знаете да ми кажете от къде да търся седалка, защото мойта/шофьорската/ е скъсана. и жабката ми е счупена, отваря се но трудно за мен, и също така си търся и оригиналния касетофон. Благодаря Ви много за помоща! :11

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Пет 10 апр 2015 13:10 
Извън линия
Потребителски аватар

На мен жабката ми я направиха, като използваха амортисьори от жабка на пасат. Става много яко и ако е направено качествено е здраво и почти не си личи. Седалка можеш да си вземеш от автоморги, но само 1 ме съмнява някой да ти продаде.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Чет 16 апр 2015 8:38 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Благодаря! Търсех по моргите тук в Стара Загора, но няма. Съгласна съм и целия салон да сменя, не само шофьорската седалка, ако си намеря хубав и здрав. Има един син, който много ми харесва, а моя е светло сив с цифрички.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetl Публикувано: Вто 13 окт 2015 12:42 
Извън линия

Автомобил: VW NEW BEETLE
Двигател: BSW 2008
Здравейте от скоро и нашето семейство се сдоби и един перфектен екземпляр на New Beetle 2008 1,9 TDI 105 кончета, засега поне се държи безупречно и слава Богу нямаме никакви забележки. Смеем да твърдим че сме от гордите собственици на модела. Няма да е лошо ако има желаещи да си спретнем една сбирка на битъли, та да обменим малко опит кой от какво е доволен или недоволен от колата си и най вече да се позабавляваме :love.vwclub :drive :zork-metal-smiley :bbq

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: За гордите (и не толкова горди) собственици на New Beetle Публикувано: Пон 18 яну 2016 12:19 
Извън линия

Автомобил: VW New Beetle
Двигател: AQY 1999
Здравейте, и аз съм горд собственик на New Beetle 2,0 115 кончета 1999г, и понеже времето застудя и имам въпрос относно подгрева на огледалата. джойстика за огледалата ми е видимо сменян но не знам дали е правилният ,на него има обозначения за ляво ,дясно огледало(което си работи и настройва огледалата) и за прибиране на огледалата (което не работи , а и не съм сигурен колата има ли такава екстра за прибиране на огледалата)Няма обозначение за подгрев. Днес пробвах като пуснах подгрева на задното стъкло да не са вързани към него ама не са.
Моля за малко информация вашите огледала прибират ли се и как?(моите като ги напъна на ръка не мърдат)Имат ли подгрев и как работи?
Благодаря предварително

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 Следваща

Всички времена са UTC+02:00