обръщане на дирекция VW SHARAN 2005г

Семеен или работен автомобил - вановете на Volkswagen се радват на особен интерес
Потребителски аватар
cicko
Мнения: 63
Регистриран на: Пон 09 фев 2009 7:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: КУЛА

обръщане на дирекция VW SHARAN 2005г

Мнениеот cicko » Вто 22 окт 2013 4:38


Привет колеги.Колата е с дясен волан ,миналата седмица я купих от Англия и съм много доволен.Питането ми е конкретно за този автомобил: някой обръщал ли е ? доволен,недоволен след това? каде и колко струва ?Питам тук защото звънях на 4-места (като че са се уговорили предварително)и ми обясняват че за този модел било много трудоемко с частите.Моля ако модератора прецени че темата не е за този раздел ,да я премести където прецени или изтрие.Благодаря предварително на отзовалите се




Потребителски аватар
kris11
VW експерт
VW експерт
Мнения: 13433
Регистриран на: Нед 06 фев 2005 23:04
Автомобил: VW Sharan 7M8
Двигател: ADY_DBU_LPG LANDIRENZO OMEGAS
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: обръщане на дирекция VW SHARAN 2005г

Мнениеот kris11 » Вто 22 окт 2013 19:24


офф -само като се започне от най-елементарното - тръбите на климатика съвсем различни от ляв волан/източване, демонтаж , монтаж зареждане с фреон/, самото табло за разглобяване е кошмар .трябва ти отляв волян цялата пластмасария под предното стъкло, бутони за лява врата /от съответният на тия от дясна, корите на предни врати, конзолата с педалите,волана...
2011 търсих тръба от пресостата към ТРВ то - е намирах от десен волан поне 2 пъти по-дълги и със съвсем други кривки.



Върни се в “Sharan, Touran & Caddy”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 87 госта