New Beetle - 2004 - Надрани елементи в купето - варианти за освежаване и препоръчване на сервизи

Техническа и сервизна информация за New Beetle & Beetle (от 2011 г.) - продължението на една легенда
Потребителски аватар
elohimverse
Мнения: 14
Регистриран на: Съб 30 май 2015 23:26
Автомобил:
Двигател:

New Beetle - 2004 - Надрани елементи в купето - варианти за освежаване и препоръчване на сервизи

Мнениеот elohimverse » Пет 19 май 2017 17:54


Здравейте колеги,

Въпросът ми е относно костенурките от 2004-та, каквато закупихме наскоро. Прекрасен женски aвтомобил, който изглежда има добре известен минус,а именно надраните елементи в купето - врати, табло и т.н.
Четох варианти за претапициране, пребоядисване и облепяне с фолио. Все още не съм се спрял на вариант, тъй като не знам все още към кого да се обърна, както и кой вариант би бил най-изгоден и издръжлив.
Моля да ми препоръчате хора, които претапицират или пребоядисват такива елементи, а ако сте наясно или сте правили подобно нещо, ще съм повече от благодарен на допълнителна информация.
Трябва ми човек, който да знам, че ще се справи качествено, при който някой от колегите е ходил и е доволен.
Не съм се спрял на вариант, в крайна сметка освен качествено изпълнение е важно за нас и да не е космически суми.
Отворен съм към варианти...
Благодаря предварително! Най-добрият отговор печели бира : D
Изображение
Изображение
Изображение




Върни се в “New Beetle & Beetle”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта