Лоша работа...помагайте...Lube oil...Engine Shut OFF

За тези, които притежават други модели на марката.
Потребителски аватар
just_m
Автомобил:
Двигател:

Лоша работа...помагайте...Lube oil...Engine Shut OFF

Мнениеот just_m » Пон 24 юли 2017 22:00

Не съм експерт обаче това Engine Shut OFF не звучи добре. Колата е TIGUAN 2.0 TSI обслужвана е редовно във Автотейд Варна...стана на 144000 км и нещо реши да се чупи...маслото е сменено преди 8000 км...ест. това се случи в момент в който не можеше да спра и да изчакам условията бяха точно възможно най-лошите гърция аутобан 36 градуса. След прибирането в БГ започва да го прави и на къси разтояния. След 50км в жегата пак ми светва и изгасва. Така или иначе ще се ходи до сервиз на VW...някакви идеи или ако някой е имал подобен проблем моля да сподели.

Потребителски аватар
just_m
Автомобил:
Двигател:

Re: Лоша работа...помагайте...Lube oil...Engine Shut OFF

Мнениеот just_m » Вто 25 юли 2017 22:27

Първи впечатления...след като чаках 20 мин. във Автотрейд Варна...за да ми регистрират час за преглед...най-рано след 2 дни ми казаха че ще могат да измерят налягането на маслото защото било пълно с коли...при положение че съм редовен клиент там...малко съм разочарован...не става дума за кое знае какво...ако имах нужния манометър и аз щях да си измеря налягането за 15 мин. без да давам 70лв за преглед...това да искаш да им дадеш пари и да не знаят как да ти ги вземат...БГ

Потребителски аватар
ktamen
Автомобил:
Двигател:

Re: Лоша работа...помагайте...Lube oil...Engine Shut OFF

Мнениеот ktamen » Сря 26 юли 2017 2:28

just_m написа:...БГ

В неделя вечерта с шефа ми и още няколко колеги лазихме по пода и бърникахме по едни кабелаци и стана дума, че БГ е страната на неограничените възможности...........В БГ инвеститора задава срока, в който да приключиш поръчката му и дори може да го съкрати в последния момент, а изпълнителя просто го изпълнява.......
Аз си тръгнах малко след полунощ, шефа и другите останаха да довършват...........

Говорихме си и за едни българи в Австрия, дето чакали два дни да дойде майстор за да им вдигне един бушон и да им вземе 60 евро........ И за други българи в Англия, дето чакали два месеца да им прекарат интернет...........
Нужният манометър се продава под път и над път, нужна е и малко стругарска работа, ама редовните посетители на автосервизите, особено на лъскавите автосервизи, не подозират за тази възможност.......
Защо не потърси друг сервиз?
Едно клипче за лъскави майстори с отлична екипировка....

И едно клипче за мърлячи с квото има на поляната........

Върни се в “Други модели”