UP MK1 2012г. - Въпрос за тривратка и плъзгане на седалките

Техническа и сервизна информация за Polo, Lupo, Up и Fox
ni_to_il
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 14 апр 2019 12:16
Автомобил:
Двигател:

UP MK1 2012г. - Въпрос за тривратка и плъзгане на седалките

Мнениеот ni_to_il » Нед 14 апр 2019 13:49


Здравейте,

наскоро купихме с жената един UP, 2012 с пилотирана кутия ASG, като цяло сме доволни за момента има някои нща за смяна което е нормално. Понеже до сега не сме имали кола с три врати и сега имам следното чудене. Когато дръпнеш лостчето за сгъване на шофьорската сделка тя съответно пада и се плъзга малко напред. След като я върнеш назад тя съответно спира плъзгането в оригиналната си позиция.
Пътническата седалка обаче след като се сгъне и плъзне напред при връщането и НЕ спира в оригиналната си позиция, а стига чак до края на релсите и съответно след като е седнал човекът отзад се удря в краката му, нещо което намирам за глупаво и дразнещо, след това всеки път трябва да я позиционираш отново.

Видимо на шофьорската седалка има допълнителен механизъм под едно пластмасово капаче, който като гледам играе тази ограничаваща роля, въпросът е нормално ли е другата седалка да е толкова глупаво измислена или има някаква повреда в механизма?

Малко дълъг стана постът, може да на някой да му се струва глупав въпроса, но мен лично много ме дразни, не можах да намеря информация в чуждоезични форуми по въпроса, моля ако някой знае да каже :smile




Върни се в “Polo, Lupo, Up & Fox”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 134 госта